UPS Kargo Fiyat Hesaplama Nasıl Yapılır

Hesaplama
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy kullanıldı, 5 üzerinde ortalama 5,00 puan aldı.)

Ups Kargo Hesaplama

UPS KARGO FİYATLARI

UPS Kargo fiyatları hangi kriterlere göre belirlenir, UPS kargo hesaplama için hangi yollar izlenmelidir?

Türkiye’de de hizmet veren global kargo şirketi UPS kanalıyla dünyanın herhangi bir yerine göndermek istediğiniz kargo için ne kadar yurt dışı kargo ücreti ödemeniz gerekir. 219’dan fazla dünya ülkesinden herhangi birine göndermek istediğiniz yurt dışı kargo için Türkiye’de hizmet veren ve kargo uçağı olan global markalardan biri olan UPS’den hizmet alacaksanız,  kargo fiyatlarını öğrenerek, UPS kargo hesaplama yapmalısınız.

UPS ile en ucuz fiyatlarla yurtdışı kargo göndermek için geleceğiniz adres, global kargo markaları ile uzun yıllardır başarılı bir şekilde çözüm ortaklığı yapan, kargonuzu bu global kargo servislerini kullanarak dünyanın istediğiniz yerine gönderen www.kargomkolay.com olacaktır.

UPS KARGO HESAPLAMA

Yurt dışı kargo fiyatları hesaplamayı her kargo şirketinin internet sitesinde verdiği hesaplama aracını kullanarak yapabilirsiniz. Ancak biz burada kargomkolay’ın uygun fiyatlara sunduğu UPS kargo fiyatları ile ilgili işinizi çok kolaylaştıracak bilgiler vereceğiz.

Kargomkolay’da yapacağınız UPS kargo hesaplama yurtdışı gönderiniz için daha uygun fiyatları karşınıza getirecektir.

UPS KARGO FİYATLARI KİLOYA GÖRE HESAPLANIYOR

UPS yurtdışı kargoda, fiyat hesaplaması yaparken 2 kriter etkili. Birincisi kargonun ağırlığı, ikincisi de hacmi. Biz burada Kargomkolay’ın sunduğu UPS kargo fiyat hesaplamasında kilogram bilgisine göre hareket edeceğiz.

Bu noktada küçük bir uyarı yapmakta fayda var. Yurt dışı kargo firmaları 30 kiloya kadar olan gönderiler için internet siteleri üzerinden fiyat verebiliyor. 30 kilo ve üzeri ağırlıktaki gönderileriniz için firmayla yüz yüze görüşme sağlarsanız daha uygun fiyat alma şansınız doğabilir.

UPS GÖNDERİ HESAPLAMA ÖRNEKLERİ

UPS kargo hesaplama yaparken, kargomkolay’ın bu firma için sunduğu hizmetin fiyat bilgisini  ortalama rakamlar olarak paylaşacağız.

Gelin Türkiye’nin ticari ilişkilerinin hareketli olduğu örnek ülkelere 0.5, 10 ve 20 kilogramlık bir UPS yurt dışı kargonun fiyatını birlikte hesaplayalım.

ADIM ADIM UPS KARGO ÜCRETİ HESAPLAMA

UPS yurtdışı kargo ücretini hesaplamak için öncelikle anasayfamıza giriş yapmalısınız. Burada karşınıza “Yurtdışı kargo fiyat hesaplama bölümü çıkacak.

Yurtdışı kargo hesap

Seçilecek kargonun niteliğiyle birlikte varış ülkesi ve kargonun ağırlığını da işaretlediğinizde UPS fiyat hesaplama için son bir adımınız kalacak.

Son adımda adınızı, soyadınızı ve telefon numaranızı da verdiğinizde UPS uluslararası kargo ücreti karşınıza çıkacak.

Yurtdışı kargo hesap

İlk örnek ülkemiz Türkiye’nin en yüksek ihracatı yaptığı ülke olan Almanya.

UPS ALMANYA KARGO FİYATLARI

UPS Almanya Kargo Fiyatları, Türkiye’den Almanya’ya yapılacak gönderileride;

 • 0.5 kg: 22 Euro
 • 10 kg: 122,10 Euro
 • 20 kg: 178.20 Euro UPS yurt dışı kargo fiyatı oluşuyor.
 • *Fiyatlar www.kargomkolay.com’un size sunduğu UPS Kargo fiyatlarıdır, aşağıdaki ‘Fiyat Al’ sekmesinden hesaplama aracını kullanabilirsiniz.

AZERBAYCAN UPS KARGO FİYATLARI

UPS Azerbaycan Kargo Fiyatları, Türkiye’den Azerbaycan’a yapılacak gönderilerde;

 • 0.5 kg: 27.50 Euro
 • 10 kg: 177.10 Euro
 • 20 kg: 259.60 Euro’luk UPS fiyat hesaplama sonucuna ulaşılıyor.
 • *Fiyatlar www.kargomkolay.com’un size sunduğu UPS Kargo fiyatlarıdır, aşağıdaki ‘Fiyat Al’ sekmesinden hesaplama aracını kullanabilirsiniz.

AMERİKA UPS KARGO FİYATLARI

UPS Amerika Kargo Fiyatları, Türkiye’den Amerika’ya yapılacak gönderileride;

 • 0.5 kg: 25.30 Euro
 • 10 kg: 157.30
 • 20 kg: 226.60 Euro UPS kargo Amerika ücreti oluşuyor.

*Fiyatlar www.kargomkolay.com’un size sunduğu UPS Kargo fiyatlarıdır, aşağıdaki ‘Fiyat Al’ sekmesinden hesaplama aracını kullanabilirsiniz.

İTALYA UPS KARGO FİYATLARI

UPS İtalya Kargo Fiyatları, Türkiye’den İtalya’ya yapılacak gönderileride;

 • 0.5 kg: 22 Euro
 • 10 kg: 122.10 Euro
 • 20 kg: 178.20 Euro yurtdışı UPS kargo gönderi ücreti ortaya çıkıyor.
 • *Fiyatlar www.kargomkolay.com’un size sunduğu UPS Kargo fiyatlarıdır, aşağıdaki ‘Fiyat Al’ sekmesinden hesaplama aracını kullanabilirsiniz.

FRANSA UPS KARGO FİYATLARI

UPS Fransa Kargo Fiyatları, Türkiye’den Fransa’ya yapılacak gönderileride;

 • 0.5 kg için: 22 Euro,
 • 10 kg için: 122.10 Euro,
 • 20 kg için: 178.20 Euro.
 • *Fiyatlar www.kargomkolay.com’un size sunduğu UPS Kargo fiyatlarıdır, aşağıdaki ‘Fiyat Al’ sekmesinden hesaplama aracını kullanabilirsiniz.

İNGİLTERE UPS KARGO FİYATLARI

UPS yurtdışı gönderi hesaplaması yapacağımız son ülke İngiltere. Ups kargo İngiltere fiyatları aşağıdaki gibidir:

 • 0.5 kg: 22 Euro
 • 10 kg: 122.10 Euro
 • 20 kg: 178.20 Euro UPS kargo ücreti ödenir.
 • *Fiyatlar www.kargomkolay.com’un size sunduğu UPS Kargo fiyatlarıdır, aşağıdaki ‘Fiyat Al’ sekmesinden hesaplama aracını kullanabilirsiniz.

UPS KARGO TAKİP NASIL YAPILIR?

Yurtdışı kargo takip

Ups kargo takip işlemini ister sitemiz üzerinden buraya tıklayarak, isterseniz de UPS kargo sitesi üzerinden yapabilirsiniz.

1 DAKİKADA UPS YURTDIŞI KARGO FİYATI

Kargomkolay sayfasında UPS uluslararası kargo fiyatı hesaplama işlemi için harcayacağınız zaman ise sadece 60 saniye…

Yalnızca 1 dakika içinde 219 dünya ülkesine göndereceğiniz bir kargonun fiyatını kolayca ve hızlı bir şekilde hesaplayabilir ve kargo gönderme işlemine hızıca deva edebilirsiniz.

yurtdışı kargo fiyat hesaplama

 

UPS KARGODA KAPIDAN KAPIYA TESLİMAT

Kargomkolay’ın UPS yurtdışı kargo ücretleri kapıdan kapıya taşıma için geçerli… Kargomkolay ekipleri  “Kurye gelsin” seçeneğini tercih etmeniz durumunda siz neredeyseniz oraya gelip, kargonuzu teslim alıyor ve gideceği ülkede de alıcının bizzat kendisine teslim edilmesini sağlıyor.

Öte yandan gönderimi yapan firma ise ve düzenli gönderi yapılıyorsa daha özel fiyatlar da söz konusu olabiliyor. Bu özel fiyatlar için 0 850 550 55 00 numaralı telefondan uzmanlarımıza ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

HER ZAMAN ULAŞILIR’IZ

kargomkolay nasıl kullanılır

Global kargo firmalarının yerel çözüm ortağı olarak,müşteri odaklı çalışma sistemiyle yurtdışı kargo gönderim hizmeti almak isteyen kişi ve kurumlar için daima ulaşılabilir olan kargomkolay,uzman ekip desteği ile her soruya, soruna cevap verirken; hızlı teslimat operasyonları ile size zaman kazandırıyor.

 

Ödüller
En iyi Kurumsal Şirket Ödülü
Ulus. Tic. Loj. Topluluğu Ödülü
Food City Logistics Ödülü

BİZ KİMİZ

KargomKolay; uluslararası evrak ve paket taşımacılığı yapan, aynı zamanda mikro ihracat kabiliyetine sahip bir yurtdışı kargo gönderimi markasıdır.

Dünyadan güçlü iş ortakları sayesinde 220 ülkeye kargo gönderimi yapmak için en ekonomik çözümleri sunan KargomKolay, güvenilir ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir.

Temel Değerlerimiz

İnsan Kaynakları

Basında Biz

Destek

Hemen Ara
Fiyat Al
Whatsapp