Skip links

ŞİRKETLERE ÖZEL HİZMETLER

KargomKolay, Türkiye'nin TeknoLojistik Kargo Markası

Bize Güvenenler

şirketlere özel

KargomKolay.com ile Şirketlere Özel

DRN Lojistik A.Ş olarak kurumsal yönetim anlayışı ile yurtdışı kargo gönderim süreçlerinizi birebir yönetiyoruz. Express kurye taşımacılığında KargomKolay, gümrüklü uçak kargo ve denizyolu taşımacılığında ise NakliyemKolay markalarımız ile evrak veya koli gönderiminde, Parsiyel veya full konteyner taşımacılığına kadar tüm uluslararası kargolarınızı, sizin istediğiniz şartlarda, istediğiniz ülkeye, istediğiniz zamanda ulaştırıyoruz.

lojistik

Lojistik Partneriniz

KargomKolay tüm yurtdışı kargo gönderimlerinde lojistik partneriniz olarak iş akışınızı kolaylaştırıp, bürokratik işlemlerinizi sizin için azaltıyor ve kargo gönderim sürecini yönetiyor. Bu hizmet kapsamında,
 1. Yurtdışı kargo gönderim güzergahınızı belirliyoruz.
 2. En uygun kargo gönderimini, alternatifleri ile onayınıza sunuyoruz.
 3. 219’dan fazla ülkeye kargo gönderimlerinizin, kapıdan kapıya teslimatını gerçekleştiriyoruz.
 4. Anlaşmalı sigortalama fiyatları ile sigorta maliyetlerini en aza indiriyoruz.
 5. Düzenli çalışan müşterilerimize özel indirimli fiyatlar ile hizmet vererek kargo maliyetlerini en aza indiriyoruz.

e-ticaret kargo

Express Kargo

Yurtdışı kargo hizmetlerinde 2 binden fazla dış ticaret şirketine hizmet veren KargomKolay.com, kişiye ve şirkete özel faaliyetleri ile fark yaratıyor. 219+ ülkeye kargolarınızı hem Express, hem de ekonomik olarak gönderen kargomkolay aslında tam bir lojistik partneri olarak en kısa yoldan dünyaya açılmanızı sağlıyor ve verdiği hizmetler ile en zor operasyonları bile daha kolay hale getiriyor.

uçak kargo denizyolu taşımacılık

NakliyemKolay.com ile Deniz ve HavaYolu Taşımacılığı

Yurtdışı kargo gönderimlerinizde Express kurye taşımacılığının yetersiz veya masraflı olduğu yüklerde, gümrüklü hava kargo veya deniz yolu alternatifini kullanmanız gerekebilir. Bu gibi durumlarda NakliyemKolay.com ile hizmetinizdeyiz. Nakliyemkolay sayesinde, hacimli ve yüksek tonajlı acil gönderilerinizde gümrüklü hava kargo, zaman kısıtı olmayan ekonomik taşımalarda ise parsiyel ve full konteyner taşımacılığı ile tüm denizyolu yüklemelerinizi organize ediyoruz. Beyannameli havayolu ve denizyolu taşımalarında kapıdan kapıya ve limandan limana teslimatlarınızı gerçekleştiriyoruz. Denizyolunda 29 farklı konteyner hattı ile kargolarınızı en uygun fiyatlarla yerine ulaştırıyoruz. Gümrüklü hava kargoda başta THY, Qatar Havayolları, Silkway, Air France, Singapur Havayolları olmak üzere onlarca operatör ile çıkışlarınızı sağlayan NakliyemKolay, 60 + ülkede kendi acenteleri ile sorunsuz taşıma operasyonları gerçekleştiriyor.

Kargomkolay Anlatım

Her Zaman Ulaşılır’ız

Uluslararası evrak ve paket taşımacılığı yaparken aynı zamanda mikro ihracat (ETGB) operasyonlarını da başarıyla yürüten kargomkolay yurtdışı gönderimlerinde en yakın çözüm ortağınız olarak bir “tık” uzağınızda. “Her müşterimiz, bizim için en önemli müşterimizdir. “ İster KOBİ, ister sadece bir kere evrak gönderecek bir kişi ya da uluslararası boyutta bir şirket olsun,terzi usulü sadece o firmaya özel çözümlerimizle her zaman “ulaşılırız.” Yurtdışı kargo gönderimlerinizde önceliğimiz ve en önemli müşterimiz her zaman sizsiniz. Çözüm bekleyen sorununuz bizim de en önemli sorunumuz. Müşteri hizmetlerindeki uzmanlarımıza ulaşma süreniz ortalama 36 saniye. 1 dakikadan kısa kadar sürede uzmanlarımıza ulaşıp sorunuza cevap alıp, yurtdışı kargonuzun yıla çıkması için gereken adımları atabilirsiniz.

e-ihracat kargo

Online Hizmetlere Erişim Daha Kolay Olmamıştı

KargomKolay.com adresine girerek yurtdışı kargo için gereken bütün hizmetleri tek noktadan alabilir, bütün sorularınıza çok kısa sürede cevap bulabilirsiniz. Sunduğumuz online hizmetlerimiz arasında;
 • Kurye çağırma
 • Yurtdışı kargo fiyat hesaplama
 • Kargo takibi yapma
 • Gümrük vergisi hesaplama
 • Hacimsel ağırlık hesaplama
 • Gümrük Tarife Pozisyonu (GTİP) Bulma
gibi uluslararası kargo hizmeti alırken ihtiyaç duyacağınız pek çok önemli hizmetimiz bulunuyor.

ups fedex dhl tnt

Global Kargo Şirketleri ile Çalışıyoruz

Kargomkolay FEDEX, UPS, TNT ve DHL gibi kargo devi şirketler ile müşterilerine hizmet veriyor. 2015 yılında önce TNT ve UPS ile anlaşma sağlayan ardından 2016’da DHL ile çalışmaya başlayan Kargomkolay son olarak 2017 yılında FEDEX’i de çözüm ortakları arasına ekledi. 4 büyük kargo şirketinden servis hizmeti alan firmamız, uluslararası kargolarınızı bu firmalardan aldığı servis ile dünyanın bir ucuna en kısa sürede, ekonomik ve güvenli bir şekilde taşıyor. NakliyemKolay ile denizyolunda başta İstanbul, İzmit, İzmir, Mersin, İskenderun ve Samsun limanları olmak üzere Türkiye’deki tüm konteyner limanlarından çıkışlarınızı yapıyoruz. Bu sayede aktarma sürelerini kısalttığımı gibi, ön taşıma maliyetlerinizi de düşürüyoruz. Maersk, MSC, Arkas, CMA, Seago, Safmarine başta olmak üzere Türkiye’de servis veren tüm konteyner hatları ile çalışıyor, yükünüzün varış ülkesine göre en uygun transit süre ve maliyetteki hat ile organizasyonunuzu sağlıyoruz. Gümrüklü havayolu taşımalarınızda, Türkiye’deki tüm havaalanlarından çıkış sağlayarak, aktarmada zaman kaybedilmesini engelliyoruz. Böylece maliyetlerinizi kısarak, ticaretinizi arttırmanıza destek oluyoruz.

Çağrı Merkezimizde Erişim Süresi Ortalama 36 Saniye

Yurtdışı kargo ile aklınıza takılan ya da cevabını öğrenmek istediğiniz sorularınız için ya da kurye çağırmak için uzman müşteri temsilcilerimize Pazartesi’den Cuma’ya saat 08:30 – 18:00 saatleri arasında dilediğiniz an ulaşabilirsiniz. Mevzuat başta olmak üzere aklınızdaki tüm soruların yanıtını öğrenmek için uzmanlarımıza ortalama 36 saniyede ulaşabilir, sorularınızı yöneltebilirsiniz. Yasaklı ürünler listesinden tutun, herhangi bir ülkeye gönderilecek bir kargonun fiyatı ve ulaşma süresi gibi sorunların yanıtları uzmanlarımızda sizi bekliyor.

Gümrük Müşaviri Kullanmadan İhracat 

Kargomkolay tüm bu hizmetlerin yanı sıra mikro ihracat operasyonlarınızı da sizin için yönetiyor. 300 kg ve 15000 Euro limitine kadar yurtdışı gönderilerinizde, ETGB (Elektronik Ticaret Gümrük Beyanı) ile gümrük müşaviri kullanmadan ihracatınızı yapıyor, bu sayede masraflarınızı azaltıyoruz.

yurtdışı e-ticaret satışları nasıl yapılır

E-Ticaret Şirketlerinin Yanıbaşındaki Partner

Kargomkolay özellikle bu yüzyılın en trend ticaret şekli olan e- ticarette verdiğiniz sözlerin yerine gelmesi noktasında verdiği kusursuz hizmet ile en büyük güvenceniz olmayı hedefliyor. Yurtdışına internet üzerinden satışını gerçekleştirdiğiniz ürün veya ürünleri tam zamanında ve güvenli bir şekilde ulaştırmasını sağlıyoruz. Yurtdışından sipariş ettiğiniz ticari ürünleri kapınıza kadar getirerek e- ticaretteki başarınıza destek oluyoruz. E-ticaret şirketlerine özel hizmetleri ile bir adım ön çıkan kargomkolay, bu firmaların mikro ihracat taşımalarını üstlendiği gibi, ekonomi ve hızlı servis seçenekleri ile de ürünlerin daha hızlı ya da daha ucuza getirilmesini sağlıyor. Öte yandan sektöre kattığımız “e-ticaret firmalarına kredili kargo sistemi” ile ön ödeme imkanı ile birlikte daha uygun fiyatlarla da hizmet sunuyor.

Kredili Kargo Sistemi

KargomKolay kredili kargo hizmeti ile yurtdışı kargo gönderimleriniz hiç beklemediğiniz derecede kolaylaşacak. Ön ödemeli sistem olarak da adlandırılabilecek kredili kargo hizmetinde özellikle yurtdışı kargo gönderimi yüksek olan, e-ticaret faaliyeti yürüten ya da mikro ihracat yapan şirketler için ciddi avantajlar ortaya çıkıyor. Yurtdışı kargo maliyetlerini neredeyse yarıdan fazla azaltan sistemi yapılacak anlaşma ile 1 yıla yaymak mümkün. “Ön ödemeli” kredili kargo hizmetinde gönderilecek yurtdışı kargolar için baştan belli bir meblağ, örneğin 1000 Euro şirketiniz adına yatırılır. Yatırılan bu para ile birlikte kredili kargo hizmetiniz de başlamış olur ve öncelikle yurtdışına kargolarınızı daha uygun fiyatlarla göndermeye başlarsınız. Kredili kargo hesabınıza para yatırdığınızda daha önce 25 Euro’ya gönderilen bir paketin yurtdışına kargo ile gönderilmesinin ücreti 10 Euro’ya kadar düşecek ve fiyat sabitlenecek. Kargo başına 15 Euro da şirketinizin kasasında kalacak. Ön Ödemeli sistemde, size gönderilerinizi takip edecek birebir müşteri temsilcisi atanacak, bu sayede tüm işlemlerinizde öncelikli erişim hakkına sahip olacaksınız.

hava kargo

Acil Durumlarda da Yanınızdayız

kargomkolay ile dünyanın herhangi bir noktasına gönderdiğiniz ve yola çıkan bir kargonuz ile ilgili acil bir durum söz konusu olduğunda da yalnız değilsiniz. Acil durum whatsapp hattımız ile aklınızdaki soruyu yanıtladığımız gibi yaşadığınız herhangi önemli bir sorunun çözümü için de bilgi acil durum hattımızdan bilgi aldığımız anda harekete geçiyoruz ve sorununuza çözüm arıyoruz. Acil durum whatsapp hattımıza internet sitemizin ana sayfasının alt kısmından ulaşmanız mümkün.

İş Hayatınızı Kolaylaştırıyoruz

DRN Lojistik A.Ş. markaları olan Kargomkolay ve Nakliyemkolay ile sektörün gerektirdiği tüm ihtiyaçlara, online hizmetlerimiz ve uzman kadromuzla cevap verebildiğimiz gibi, tüm yurtdışı gönderilerinizi, ihtiyacınız olan ulaşım şekli ile tüm uluslararası mevzuatlara uygun ve güvenli bir şekilde adresine ulaştırıyoruz. Sizin yapmanız gereken sadece, uzmanlarımıza talebinizi iletmek.

Sizde KargomKolay hizmetlerinden şimdi faydalanın!