Skip links

TNT Kargo Fiyat Hesaplama | TNT Yurtdışı Kargo Fiyatları

tnt fiyat hesaplama

TNT KARGO FİYAT HESAPLAMA NASIL YAPILIR?

TNT kargo fiyat hesaplama hakkındaki yazımızda tüm noktaları değerlendirdik;

 • TNT Kargo Ücreti Hesaplama Nasıl Yapılır?
 • TNT Almanya Kargo Fiyatları
 • TNT Amerika Kargo Fiyatları
 • TNT Takip İşlemi Nasıl Yapılır?

TNT kargo fiyat hesaplama işlemi, tıpkı diğer yurt dışı kargo firmaları gibi Türkiye’de hizmet veren ve kargo uçağı olan global markalardan biri olan TNT için,  TNT uluslararası kargo yollama ücretlerini hesaplamanın yöntemlerini az da olsa bilmelisiniz.

TNT fiyat al seçeneği ile firmanın kendi internet sitesinde hizmete açtığı fiyat hesaplama aracında hesaplamayı kendiniz de yapabilirsiniz. Ya da şirketin müşteri hizmetleri servisini arayarak profesyonel yardım alabilirsiniz. TNT fiyat al işlemini yapabileceğiniz bir başka adres de hemen her kentte faaliyet gösteren TNT şubeleri. Bu şubeler aracılığı ile TNT gönderi fiyatı öğrenmeniz mümkün.

TNT  fiyat al işlemini yaparak, kargo için ne kadar ücret ödeneceği öğrenilir. Böylece, yurtdışı kargo gönderme sırasında kişinin cebinden çıkacak kargo ücreti bilinmiş olur. Bu sayede kişi ya da kurumlar maliyetlerini kontrol altına alabilir ya da uzun vadeli anlaşmalar yaparak daha makul ücretlerle gönderme yapmaya başlayabilirler.

Bu noktada TNT ile en uygun fiyatlarla yurtdışı kargo göndermek için geleceğiniz adres, global kargo markaları ile çözüm ortaklığı yapan, kargonuzu bu servisleri kullanarak sizin adınıza dünyanın herhangi bir noktasına gönderen www.kargomkolay.com olacaktır.

TNT YURTDIŞI KARGO ÜCRETİ HESAPLAMA KRİTERLERİ

Yurtdışı kargo fiyat hesaplama işlemini hemen hemen her şirketin kendi internet sitesinde verdiği hesaplama aracını kullanarak yapabilirsiniz. Ancak biz bu yazıda kargomkolay’ın sunduğu TNT  uluslararası kargo gönderim fiyatlarını baz alacağız.

www.kargomkolay.com’da yapacağınız yurtdışı kargo fiyatı hesaplaması TNT yurtdışı kargo daha uygun fiyatları karşınıza getirecektir.

TNT YURT DIŞI KARGO GÖNDERİMİNDE KİLOGRAM HESABI

TNT yurtdışı kargo fiyat hesaplaması yaparken kilogram ve gönderinin hacmi baz alınıyor. Kargomkolay’ın  sunduğu TNT hizmetinin yurt dışı kargo fiyat hesaplamasında kilogram bilgisine göre hareket edeceğiz.

Bu noktada küçük bir uyarı yapmakta fayda var. Yurtdışı kargo firmaları 30 kiloya kadar olan gönderiler için internet siteleri üzerinden fiyat verebiliyor. 30 kilo ve üzeri ağırlıktaki gönderileriniz için firmayla yüz yüze görüşme sağlarsanız daha uygun fiyat alma şansınız doğabilir.

TNT YURT DIŞI KARGO GÖNDERİM ÜCRETİ HESAPLAMA

TNT kargo hesaplama yaparken, kargomkolay’ın bu firma için sunduğu hizmetin fiyat bilgisini ortalama olarak paylaşacağız. Gelin Türkiye’nin ticari ilişkilerinin hareketli olduğu örnek ülkelere 0.5, 10 ve 20 kilogramlık bir yurtdışı kargo fiyatını birlikte hesaplayalım.

3 ADIMDA KARGOMKOLAY TNT KARGO ÜCRETİ HESAPLAMA

Yurtdışı kargo hesap

Yurtdışı kargo hesap

TNT yurtdışı kargo ücretinin hesaplamak için www.kargomkolay.com’un sayfasına giriş yaptınız. Karşınıza “Yurtdışı kargo fiyat hesaplama” bölümü çıkacak.

Seçilecek kargoda “Evrak” kısmı işaretlendikten sonra varış ülkesi ve kargonun ağırlığını da işaretlediğinizde TNT yurtdışı kargo fiyatı almak için son bir adımınız kalacak.

Son adımda adınızı, soyadınızı ve telefon numaranızı da verdiğinizde TNT yurtdışı kargo ücreti ortaya çıkacak.

Gelin fiyatları inceleyelim.

TNT ALMANYA KARGO FİYATLARI

 • 0.5 kg: 22 Euro TNT Almanya kargo fiyatı ortaya çıkıyor.
 • 10 kg: 122,10 Euro
 • 20 kg: 178.20 Euro şeklinde TNT yurt dışı kargo fiyatı oluşuyor.
 • *Fiyatlar www.kargomkolay.com’un size sunduğu TNT Kargo fiyatlarıdır, aşağıdaki ‘Fiyat Al’ sekmesinden hesaplama aracını kullanabilirsiniz.

TNT AMERİKA KARGO FİYATLARI

 • 0.5 kg: 25.30 Euro TNT Amerika kargo fiyatı ortaya çıkıyor
 • 10 kg: 157.30 Euro
 • 20 kg: 226.60 Euro şeklinde TNT kargo ücreti bilgisi veriliyor.
 • *Fiyatlar www.kargomkolay.com’un size sunduğu TNT Kargo fiyatlarıdır, aşağıdaki ‘Fiyat Al’ sekmesinden hesaplama aracını kullanabilirsiniz.

TNT İTALYA KARGO FİYATLARI

Türkiye’den İtalya’ya gönderilecek bir kargoda ise;

 • 0.5. kg’de 22 Euro TNT İtalya Kargo fiyatı ortaya çıkıyor.
 • 10 kg’de 122.10 Euro
 • 20 kg’de 178.20 Euro şeklinde yurtdışı TNT kargo gönderi ücreti ortaya oluşuyor.
 •   *Fiyatlar www.kargomkolay.com’un size sunduğu TNT Kargo fiyatlarıdır, aşağıdaki ‘Fiyat Al’ sekmesinden hesaplama aracını kullanabilirsiniz.

TNT FRANSA KARGO YURTDIŞI HESAPLAMA

Türkiye’nin önemli ticari partnerlerinden biri olan Fransa’ya gönderilecek yurtdışı kargo için TNT kargo ücretleri şöyle oluşuyor:

 • 0.5 kg için: 22 Euro TNT Fransa Kargo fiyatı ortaya çıkıyor
 • 10 kg için: 122.10 Euro,
 • 20 kg için: 178.20 Euro
 • *Fiyatlar www.kargomkolay.com’un size sunduğu TNT Kargo fiyatlarıdır, aşağıdaki ‘Fiyat Al’ sekmesinden hesaplama aracını kullanabilirsiniz.

İNGİLTERE TNT KARGO ÜCRETLERİ

TNT yurtdışı gönderi hesaplaması yapacağımız ülkelerden biri de İngiltere. İngiltere’ye gönderilecek uluslararası kargoda;

 • 0.5 kg: 22 Euro TNT İngiltere Kargo fiyatı ortaya çıkıyor
 • 10 kg: 122.10 Euro
 • 20 kg 178.20 Euro şeklinde TNT kargo ücreti ödenir.
 • *Fiyatlar www.kargomkolay.com’un size sunduğu TNT Kargo fiyatlarıdır, aşağıdaki ‘Fiyat Al’ sekmesinden hesaplama aracını kullanabilirsiniz.

1 DAKİKADA TNT YURTDIŞI KARGO FİYATI HESAPLAMA

Maddeler halinde sıraladığımız TNT uluslararası kargo fiyatı hesaplama işlemi için harcayacağınız zaman sadece 1 dakika…

1 dakika içinde 219+ dünya ülkesine göndereceğiniz bir kargonun fiyatını kolayca ve hızlı bir şekilde hesaplayabilirsiniz.

TNT YURTDIŞI KARGODA KAPIDAN KAPIYA SERVİS

kargomkolay’ın TNT kargo yurtdışı kargo ücretleri kapıdan kapıya taşıma için geçerli olurken, gümrüklerde oluşabilecek uygulama ve vergilerin fiyata dahil olmadığı gözden kaçırılmamalı.

Öte yandan gönderimi yapan kişi değil firma ise ve düzenli gönderi söz konusuysa daha özel fiyatlar da söz konusu olabiliyor. Bu özel fiyatlar için 0 850 550 55 00 numaralı telefondan uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz TNT ile yurtdışına göndereceğiniz kargo için “kurye gelsinseçeneğini de kullanabilirsiniz. Böylece kargonuzu evinizden ya da işyerinizden bizzat alıp, yurtdışı yolculuğunu hemen başlatabiliriz.

Tnt gümrük işlemleri için tıklayınız.

TNT Takip İşlemi Nasıl Yapılır

TNT Takip işlemini ister TNT’nin resmi sitesi üzerinden istersenizde sitemizden İşlemler bölümünde TNT Kargo Takip sayfasından gerçekleştirebilirsiniz.

TNT Takip

HER ZAMAN ULAŞILIR’IZ

kargomkolay nasıl kullanılır

Global kargo firmalarının yerel çözüm ortağı olarak, müşteri odaklı çalışma sistemiyle yurtdışı kargo gönderim hizmeti almak isteyen kişi ve kurumlar için daima ulaşılabilir olan kargomkolay, uzman ekip desteği ile her soruya, soruna cevap verirken; hızlı teslimat operasyonları ile size zaman kazandırıyor.