Skip links

Hakkımızda

KargomKolay, Türkiye'nin TeknoLojistik Kargo Markası

Bize Güvenenler

Biz Kimiz

KargomKolay, Türkiye'nin yurtdışı kargo gönderimi markasıdır.

İlkelerimiz

Dünyadan güçlü iş ortakları sayesinde 207 ülkeye kargo gönderimi yapmak için en ekonomik çözümleri sunan KargomKolay, güvenilir ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir.

Ekibimiz

Yurtdışı kargo gönderiminde en yakın çözüm ortağınız olmayı hedefleyen KargomKolay, sektörün gerektirdiği tüm ihtiyaçlara hızlı bir şekilde cevap verebilen uzman kadroya sahiptir.

İstatistikler

Rakamlarla KargomKolay

2014 yılında kurulan KargomKolay, hergün artan gönderi ve müşteri adedi ile Türkiye'nin öncü uluslararası kargo şirketlerindendir.

2014
Kuruluş Yılı
98%
Müşteri Memnuniyeti
50.000+
Müşteri
160+
Ülke
Sektör Tecrübesi

E-İhracat Uzmanı

KargomKolay; son yıllarda e-ticaret şirketleri için giderek önem kazanan mikro ihracat işinde de müşterilerine sunduğu üstün pazaryeri çözümleri ile yükselişe geçmiştir. E-ticaret şirketlerine sağladığı teknik altyapı ile sepete ürün eklendiğinde anlık olarak adrese teslim kargo fiyatını hesaplatabilmektedir.

KargomKolay, kendi geliştirdiği B2C crossborder hatları ile, global express taşımacılık firmaları kadar hızlı servis verirken, ekonomik fiyatlandırmalar ile, ülkemizin e-ihracatını artırmaya destek olmaktadır.

KargomKolay, geliştirdiği API ile, Avrupa ve Amerika başta olmak üzere, tüm dünyaya hızlı ve ekonomik taşımacılığı kolaylaştırmıştır.

Ara Depo Kullanmadan, ülkemizde bulunan stokları, ERTESİ GÜN teslimatları ile dünyaya açmayı, KargomKolay kendine görev bilmiştir!

Sizde KargomKolay hizmetlerinden şimdi faydalanın!