Skip links

Haydi Kargonuzu

Birlikte Hesaplayalım

KargomKolay panelimizden 7 gün 24 saat boyunca tüm dünyaya yurt dışı kargo fiyatlarını hesaplayabilirsiniz.

Entegrasyonlar :    ETSY        Amazon        Shopify        WordPress        Opencart

Kargomkolay’ın size sunduğu ödeme seçenekleri; Kredi Kartı ile Mail-Order. Ödeme tipi ve Banka Havalesi şeklinde gerçekleşmektedir. Ek olarak Kredi açarak ta uygun fiyatlardan yararlanma imkânınız bulunmaktadır. Bunun için 0850 550 55 00 no’lu müşteri hizmetleri hattımızdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

 

KargomKolay toplu satın alma gücü ile nihai tüketiciye en uygun fiyatları sunar. Böylelikle senede bir gönderi yapan müşterinin alabileceği fiyatlarda daha uygun fiyat anlaşmaları yapar ve bunu müşterilerine yansıtır.

 

Ayda 4 gönderiden fazla kargo yapıyorsanız 0850 550 5500 numaralı hattan müşteri temsilcilerimize ulaşmanız halinde size özel olarak hazırlanacak fiyat listelerini kullanabilirsiniz.

 

Kargonuzda çıkmış olan fazla ağırlık sebebiyle ya da içerideki kredinizin bitmesi halinde hesap bakiyenizi kapatmak için 0850 550 55 00 no’lu müşteri hizmetlerinden muhasebe departmanımıza ulaşabilir ve soruna çözüm bulabilirsiniz.

 

Kart bilgileriniz sistemde ödeme işlemi yapıldıktan sonra saklanmamakta ve herhangi bir diğer kurum/kuruluş ile paylaşılmamaktadır.

Sigorta hizmeti kargomkolay.com üzerinden anlaşmalı olduğumuz sigorta kurumları aracılığı ile yapılmaktadır. Sigortalama hizmetinden faydalanabilmek için lütfen operasyon ekiplerimiz ile 0850 550 55 00 no’lu hattımız ile gönderiniz öncesinde irtibata geçiniz.

 

  • İndiriminizi kampanyada belirtilen tarihlerde kullanabilirsiniz.
  • Kampanya sadece Türkiye’de geçerlidir.
  • Kampanya sadece KargomKolay internet sayfasında (www.kargomkolay.com) geçerlidir
  • Bir kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.
  • DRN LOJİSTİK A.Ş. herhangi bir ön bildirimde bulunmaksızın, kampanya koşullarını tek taraflı değiştirme hakkına sahiptir.