Skip links

Haydi Kargonuzu

Birlikte Hesaplayalım

KargomKolay panelimizden 7 gün 24 saat boyunca tüm dünyaya yurt dışı kargo fiyatlarını hesaplayabilirsiniz.

Entegrasyonlar :    ETSY        Amazon        Shopify        WordPress        Opencart

İstanbul ve İzmir içinden kayıt veren müşterilerimiz için; Saat 11.00’a kadar gireceğiniz siparişlerde gün içerisinde tüm İstanbul’dan gönderinizin toplamasını yapıyoruz. Bazı bölgelerde toplama saatimiz 15.00’dan sonra da olabilmekle beraber mutlaka müşteri hizmetlerimizden konu ile ilgili bilgi alınız. İstanbul dışından kayıt veren müşterilerimiz için;

Anlaşmalı olduğumuz ulusal kargo firması internet sitemizden kaydınızı verdikten sonra size ulaşacaktır. Kolaylık sağlaması açısından kapınıza gelen kuryeye firmamızdaki müşteri temsilcinizden alacağınız numarayı aboneye karşı ödemeli olarak göndereceğinizi belirtiniz. Gönderinizin bize ulaştığı gün yurt dışına çıkışı gerçekleştirilmektedir.

Evet, Hemen Kurye Çağır hizmetimizden faydalanabilir. Arzu ettiğiniz tarih ve saate Kuryenizi kapınıza çağırabilirsiniz.

 

Gönderim süreleri fiyat hesaplama ekranından varış ülkesini belirttikten sonra fiyatın hemen altında çıkmaktadır. Burada belirtilen günler ortalama iş-günü olarak yazılmıştır. Bayramlar, özel günler veya diğer etken koşullardan (doğal afet, savaş vb..) kaynaklı sorunlar dahilinde firmamız taahhüt ettiği sürenin sorumluluğunu almamaktadır. Bununla birlikte kırsal kesimlerde servis ağının düşük olduğu alanlarda da gönderim sürelerinde aksamalar yaşanabilmektedir. Kendi bölgeniz ile ilgili gönderim süresi detayı için 0850 550 55 00 nol’lu hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Kuryelerimiz yoğunluğa veya trafiğe bağlı olarak, zaman zaman toplamalarda problemler yaşayabilmektedir. Toplama saatine çok yakın verilen kayıtlarda, kurye o bölgeden çıktığı için toplamalarınız bir sonraki güne kalabilir. Ayrıca tam istediğiniz saatte kuryenin hazır olması kimi bölgeler için mümkün olabilirken çoğu bölge için maalesef mümkün değildir.

Gönderilerinizi toplatmadan önce geniş bir zaman aralığı verebilirseniz ya da öğleden önce veya öğleden sonra diye belirtebilirseniz, yoğunluğa göre en uygun saatte toplamanızı gerçekleştirebiliriz.

Kendi bölgeniz için kurye geliş zamanı hakkında 0850 550 55 00 no’lu müşteri hizmetleri hattımızdan detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Gümrük, ülkeler arası mal veya eşya giriş çıkışlarında malların incelendiği, gerekirse vergilendirmenin yapıldığı bir devlet kurumudur. Her ülkenin gümrük muafiyet koşulları birbirinden farklı olmakla beraber genellikle 20 EUR bedele kadar ticari nitelik taşımayan mallar gümrükten muaftır.

 

Hiçbir kargo firması gümrükte oluşabilecek masrafları önceden bilemez, gümrükten geçiş garantisi veremez.

 

Bu kısım için tehlikeli ve yasaklı maddeler kısmından gönderi yapacağınız ülke ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer o ülke ile ilgili sayfayı bulamadıysanız lütfen 0850 550 55 00 no’lu hattımızdan iletişime geçiniz.