Skip links

KREDİLİ KARGO

KargomKolay, Türkiye'nin TeknoLojistik Kargo Markası

Bize Güvenenler

kredili kargo

KARGOMKOLAY’DAN KREDİLİ KARGO

KargomKolay kredili kargo hizmeti ile yurtdışı kargo gönderimleriniz ve iş akışınız hiç beklemediğiniz derecede kolaylaşacak… Ön ödemeli sistem olarak da adlandırılabilecek kredili kargo hizmetinde özellikle yurtdışı kargo gönderimi yüksek olan, e-ticaret faaliyeti yürüten ya da mikro ihracat yapan şirketler için ciddi avantajlar ortaya çıkıyor. Yurtdışı kargo maliyetlerini neredeyse yarıdan fazla azaltan sistemi yapılacak anlaşma ile 1 yıla yaymak mümkün. Bu da demektir ki 1 yıl boyunca gönderilecek indirimli kargolar ile paranızı bankaya yatırdığınızda elde edeceğiniz kadar gelir şirketlerin kasasında kalacak. Gelelim kredili kargo sistemi nedir? Prosedürleri nelerdir? Sistem nasıl işler? Kullanıcıya ne gibi faydaları vardır? sorularının cevaplarına.

kredili kargo sisteminin ilk adımı

KREDİLİ KARGO SİSTEMİNİN İLK ADIMI

KargomKolay.com’un hizmet portföyüne kattığı kredili kargo hizmeti, yurtdışı kargo gönderimi fazla olan şirketlere sunulmuş bir ayrıcalık olarak karşımıza çıkıyor. “Ön ödemeli”kredili kargo hizmetinde gönderilecek yurtdışı kargolar için baştan belli bir meblağ, örneğin 1000 Euro şirketiniz adına yatırılır. Yatırılan bu para ile birlikte kredili kargo hizmetiniz de başlamış olur ve öncelikle yurtdışına kargolarınızı daha uygun fiyatlarla göndermeye başlarsınız. Maliyetlerin kontrol altına alınmasının ve düşürülmesinin hayli zorlaştığı bu dönemde yurtdışı kargo gönderim maliyetlerinin azalmasını kim istemez ki? Şirketiniz adına ön ödemeli sistemin başlaması ile birlikte birçok avantajı yakalama şansınız olacak. Bu avantajların ilki ve en önemlisi yurtdışı kargo maliyetlerinin yarıdan fazla oranda azalması olarak size yansıyacak. Çünkü kredili kargo hizmetini satın alan bir şirket için evrak gönderimlerinde fiyat anlaşmanın yapıldığı süre için sabit ve indirimli hale gelir. Kredili kargo hesabınıza 1000 Euro yatırdığınızı varsayarsak daha önce 25 Euro’ya gönderilen bir evrakın yurtdışına kargo ile gönderilmesinin ücreti 10 Euro’ya düşecek ve fiyat sabitlenecek. Kargo başına 15 Euro da şirketinizin kasasında kalacak. Bu fiyatı yıl genelinde kullanacağınız bir yıl boyunca kargo başına edeceğiniz kar, maliyelerinizin ciddi anlamda azalmasını sağlayacak ve hatta aynı miktarda parayı bankaya yatırdığınızda elde edeceğiniz gelirden daha fazla bir miktar kar hanenize yazılacak.

kredili kargo sistemi nasıl işliyor

KREDİLİ KARGO SİSTEMİ NASIL İŞLİYOR?

 Kredili kargo hizmeti, şirketinizin adına belli bir miktar parayı yatırmanız ile başlar. Bu arada anlaşmanızın süresini de 3-6-9 veya 12 aylık olarak siz belirlersiniz. Para yatırıldıktan size/şirketinize özel bir müşteri temsilcisi tanımlanır. Tanımlanan müşteri temsilcimiz, yurtdışı kargo gönderirken yapmanız gereken işlemleri kolaylaştırmak için tüm bilgisini sizin için kullanır. Bu sistem sayesinde ortalama 40 saniye içinde size tanımlanan müşteri temsilcimize ulaşır ve yurtdışı gönderi işleminizi başlatabilirsiniz. Diğer taraftan ön ödemeli sistem sayesinde lojistik partnerliğiniz de başlamış olur. Şirketinize özel lojistik departmanı haline gelen KargomKolay yurtdışı kargo operasyonlarınızı A’dan Z’ye yöneterek sizi önemli bir iş yükünden kurtarıp kalan zamanınızı yeni yatırımları hayata geçirmekte kullanmanızın da önünü açar.

ön ödemeli sistem ile tek noktadan hizmet

ÖN ÖDEMELİ SİSTEM İLE TEK NOKTADAN HİZMET

Ön ödemeli sistemin avantajları çağrı merkezimize hızlı ulaşım rahatlığı, size özel tanımlanan müşteri temsilcisi, özel fiyatların geçerli olmasıyla bitmiyor. Kredili kargo sisteminin firmalara sunduğu diğer bir avantaj ise hizmeti tek bir yerden alarak, aslında tüm global kargo firmalarının hizmetine erişebilmek.

en uygun fiyata yurtdışı kargo gönderimi

EN UYGUN FİYATA YURTDIŞI KARGO GÖNDERİMİ

Bu sayede hangi ülkelerde en uygun fiyata kargo gönderilebileceği öğrenilebileceği için daha uygun fiyatlarla gönderim yapmak mümkün hale gelecek. Bu bilgiyi ise size ve şirketinize adınıza tanımlanan müşteri temsilciniz iletecek. Zira müşteri temsilcilerimiz sizin her sorunuza doğru ve eksiksiz yanıt verebilecek kadar yurtdışı kargo konusuna hakim kişiler arasından seçiliyor ve eğitim görüyor. Yetkin müşteri temsilcilerinin varlığının hem kargoyu gönderen hem de alıcı için ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan müşteri temsilcilerimiz ile artan rekabet ortamında bir adım öne geçebilmek için gerekli hız ve kolaylığa ulaşabilirsiniz.

kredili kargo sistemi ve mikro ihracat

KREDİLİ KARGO HİZMETİ VE MİKRO İHRACAT

Kredili kargo hizmeti ile 300 kilogram veya 15000 Euro değerini geçmeyen ve satış amacıyla yapılmakta olan, farklı bir işlem veya rejim gerektirmeyen ihracat işlemi olan mikro ihracat ve elektronik ticaret gümrük beyanında (ETGB) konusunda da kusursuz bir hizmet alırsınız. Bugüne kadar bu iki konunda gerçekleştirdiği operasyonlar ile yetkinliğini kanıtlayan KargomKolay hava ve deniz kargo konusunda uzman lojistikçileri ile kargo gönderimlerinizi kolaylaştıracak. KOBİ’lerin, gümrük işlemlerinden doğan masraf ve prosedürlerden muaf tutulması, daha kolay ve masrafsız bir şekilde ihracat yapmasını sağlama amaçlı bu sistemi için tam anlamıyla uygulamak bizim işimiz…

gönderimlerinizi bize devredin gerisini düşünmeyin

GÖNDERİMLERİNİZİ BİZE DEVREDİN GERİSİNİ DÜŞÜNMEYİN

3-6-9 ay veya bir yıllık düzenlenebilecek kontratlar sayesinde yurtdışı kargo gönderimlerinizde hem öncelik hem de maliyet avantajı kazanacağınız kredili kargo sistemi ile kendi çalıştığınız kargo firmasına alternatif yaratabileceğiniz gibi, tüm yurtdışı kargo işlemlerinizi tam zamanlı olarak KargomKolay’ın deneyimli ellerine de teslim edebilirsiniz. Böylece hem kargo gönderim sürelerinizi daha aşağılara çekebilir, hem de maliyetlerde ciddi anlamda bir düşüş yakalayabilirsiniz.

kargomkolay ile yapabileceğiniz işlemler

KARGOMKOLAY İLE YAPABİLECEĞİNİZ İŞLEMLER

219+ ülkeye global kargo firmaları FedEx, UPS, TNT ve DHL’in servislerini kullanarak ortalama 1-4 iş günü içinde yurtdışı kargo gönderimi yapan KargomKolay sayfasında online olarak pek çok işlem gerçekleştirebilirsiniz. Bu online işlemleri şöyle sıralayabiliriz:
 • Online Kurye Çağır
 • Konşimento doldurma
 • Gümrük vergisi hesaplama
 • Yurtdışı kargo fiyatı hesaplama
 • Hacimsel ağırlık hesaplama
 • Yurtdışı Kargo Takip
 • Mobil Uygulama ile 7/24 DHL, UPS, TNT ve FedEX Takip
Öte yandan lojistik dünyasındaki son gelişmeleri konu ile ilgili makalelerden takip edebilirsiniz.

kredili kargo ile elde edeceğiniz avantajlar

KREDİLİ KARGO İLE ELDE EDECEĞİNİZ AVANTAJLAR                

Buraya kadar uzun uzun KargomKolay kredi kargo paketi ile ilgili bilgiler vermeye, ön ödemeli sistem ile elde edeceğiniz avantajları anlatmaya çalıştık. Şimdi maddeler halinde kredili kargo paketi kullanırsanız ne gibi avantajlarınızın olacağını sıralayalım. Bu sistem ile;
 • Lojistik haritanız doğru bir şekilde çizilir. Almanya’ya gitmesi gereken yurtdışı kargonuz en yakın seferle gönderilir. Uzak kıta Avustralya’ya göndermek istediğiniz kargo için de deniz yolu yerine hava yolunu kullanmanız gerektiği gibi önemli detaylar uzman müşteri temsilcilerimiz tarafından size iletilir ve kargonuzun tam zamanında olması gereken yerde olması sağlanır.
 • Kargonuzun ya da içindeki ürününüzün takibi adım adım yapılır. Herhangi bir sorun yaşanması durumunda da tam zamanlı olarak bu sorunun ortadan kaldırılması için girişimler yapılır. Ve yine kargonuzun tam zamanında olması gereken yerde olması için eldeki tüm imkanlar seferber edilir.
 • Hatalı fatura hazırlanması gibi durumlarda ön kontroller ile bu durumun önüne geçilir ve zaman kayıpları önlenir.
 • Global kargo firmaları arasından en uygun fiyatlı ve en yakın tarihli seferi olan firmayı sizin için seçerek kargonuzun zamanında alıcısına ulaşması sağlanır.
 • Ülkeler, kargo firmaları tarafından bölgelere ayrılmış durumdadır. Bu bölgeler için Türkiye’den yapılacak olan gönderimlerde KargomKolay uzmanları hangi taşıyıcı firma hangi bölgede daha iyiyse çıkışları ona göre organize eder.
 • Şirketinizin size sonsuz destek verecek ek lojistik departmanı gibi hareket ederek, lojistik sorunlarının yaşanmaması, nadir durumlara sorun yaşanması halinde de bu sorunların en kısa yoldan çözümü sağlanır.
 • Ve en önemlisi sizin ve şirketiniz için maliyetleriniz önemli ölçüde azalır. Çünkü size tanımlanan uzmanlarımız size ard arda günlerde yapacağınız gönderimler tek seferde yapmanızı önererek, doğru paketleme ve en uygun saatlerde gönderim yapmanızı sağlayarak, bürokratik işlemlerinizi sizin için üstlenerek zaman kaybından kaynaklı maliyet artışlarının önüne geçilir.

KREDİLİ KARGO PAKETLERİ

Kredili kargo avantajlı kupon Kredili kargo premium kuponKredili kargo mega kupon İletişim Hattımız: 0850 550 5500.

kredili kargo sistemi ile denizyolunu etkin kullanım

KREDİLİ KARGO SİSTEMİ İLE DENİZYOLUNU ETKİN KULLANIM

Kredili kargo sistemi ile deniz yolu ve havayolunda sunulan çözümler ile hangi ulaşım sistemi daha doğru ise o yol önerilir. Örneğin İzmir’den Şangay’a gönderilmek istenen bir kargo için hava yolu yerine deniz yolunu tercih etmenin daha doğru bir yol olacağı gibi tavsiyelere müşterilerimize sunulur. DRN Lojistik altında bulunan bir diğer hizmetimiz olan Nakliyemkolay ile de deniz yolu taşımalarınızı organize ediyoruz. NakliyemKolay parsiyel ve full konteyner taşımacılığı ile tüm deniz yolu yüklemelerini sizin için üstlenerek kapıdan kapıya veya limandan limana teslimatlar gerçekleştirmektedir. Sonuç olarak dönem zamanı iyi kullanma ve en uygun maliyetlerle en iyi hizmeti alma zamanı. Sizin ve şirketiniz için pek çok avantajı barındıran kredili kargo paketlerinden birini seçerek siz de zamanı doğru kullanarak, maliyetlerinizi azaltma yolunda bir adım atabilirsiniz.

Sizde KargomKolay hizmetlerinden şimdi faydalanın!