🔎 TNT Takip | TNT Kargo Takip İşlemleri

Yurt Dışı Kargo Hizmetleri

TNT TAKİP

tnt takip

TNT TAKİP İŞLEMLERİ

TNT takip ile dünyanın herhangi bir noktasına gönderilen kargonun ne zaman, nerede olduğu anında ve kolayca öğrenilebilir. Ancak kargonun takip edilebilmesi için bazı olmazsa olmaz bilgilere ihtiyaç vardır.

Haftada 700 uçuşla Avrupa’yı birbirine bağlayan, 200’den fazla ülkeye gönderi yapılabilen global kargo firması TNT ile yola çıkarılan bir kargonun ne zaman nerede odluğu, gümrükte takılıp takılmadığı, alıcısına zamanında ulaşıp ulaşmadığı verimi bir kargo takip yaparak kolayca öğrenilebilir. Bunun için TNT sorgulama yapılması gerekiyor.

TNT KARGO TAKİP BARKOD NO

TNT kargo takip için, yurtdışı gönderi TNT ekiplerine teslim edildiğinde paket üzerine yapıştırılan barkod numarasına ihtiyaç vardır. Bu barkod ile gönderinin yeri ile ilgili bilgi online olarak öğrenilebilir. TNT kargo sorgulama işleminin sonucuna göre eğer gönderinin teslimatında bir gecikme olacağı öğrenilirse gecikme sebebine göre önlem de alınabilir.  Örneğin gümrükte yaşanan bir sorun nedeniyle yaşanan gecikme, soruna sebep olan her neyse ortadan kaldırılarak çözülebilir ve gönderi gümrüklenip varış adresine ulaştırılabilir.

Barkod numarası şirketin internet sitesindeki, kargo takip sayfasındaki ekrana yazıldığında kargonun o an için nerede olduğu bilgisi tam zamanlı olarak verilecektir. Ya da akıllı telefona indirilen aplikasyon ile TNT sorgulama yapılabilir ve kargonun an be an nerede olduğu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

TNT takip numarası ile sorgulama yapılamayan durumlar da olabiliyor yaşanabiliyor.  Bu durumlarda da kargo takibi yapılabildiğini bilmenizde fayda var. Bunun için de gönderenin referans numarasını ihtiyaç var. Bu numara ile “Göndericinin Referans Numarası ile Takip Etme” hizmeti kullanılabilir.

Ancak kesine en yakın sonuç TNT takip numarası ile sorgulama yapıldığında ekranınızda olacaktır bunu bilmenizde ve mümkün mertebe takip numarasını bir yere kaydederek unutmamanızda fayda var.

TNT TAKİP ARAÇLARI

TNTL’nin takip araçları son gönderi bilgilerini, gerçek zamanlı olarak doğrudan gönderenin bilgisayarına, cep telefonuna veya tabletine gönderme hizmetini sunuyor. Bu hizmetlerden tüm TNT müşterileri yararlanabiliyor.

ONLINE TNT KARGO TAKİBİ

tnt takip

TNT online gönderi takibi gönder numarası ya da referans numarası ile tnt.com.tr adresinden gönderini anlık bilgilerine ulaşabilirsiniz.

SMS KISA MESAJ İLE TAKİP

Gönderi numaranızı veya müşteri referans numaranızı +44 7740 767 767’ye gönderip gönderi bilgilerinizin “cebinize” gelmesini sağlayabilirsiniz.

E- POSTA İLE KARGO TAKİBİ

TNT gönderi bilgisini ve teslim detayını e-posta adresine de gönderiyor. Burada sizin yapmanız gereken tek şey gönderi numarasını track@tnt.com adresine göndermek olacak.

TNT MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLE KARGO TAKİP

TNT kargonuzun güncel durumunu öğrenmek istiyorsunuz ama online takip yapamayacak pozisyondaysanız ya da e postaya erişim imkanınız yoksa 444 0 868 numarasından müşteri hizmetleri temsilcilerine ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

AKILLI TELEFON İLE TNT KARGO TAKİP

tnt takip

TNT uygulamasını akıllı telefonunuza yükleyip gönderinizin hareketlerini anlık izleyebilirsiniz.

bu uygulama iPhone, Android, Blackberry ve Windows Mobile uyumu ile hemen her akıllı telefonda kullanılabilirken, uygulama expressmobile.tnt.com adresinden yüklenebiliyor.

TNT KARGO TAKİBİ İZLEME LİSTESİ

TNT kargo takibinde izleme listesinden de faydalanabilirsiniz. Bir gönderiyi izlerken, menüdeki ‘İzleme listesine kaydet’ seçeneğini seçerek izleme listesine ekleyebilirsiniz. İzleme listenize istediğiniz kadar gönderi ekleyebilirsiniz. Gönderiler 90 gün boyunca izlenebilir.

https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2017/03/service_cell_inner_01.jpg

E-Ticaret Sitesi Entegrasyonu

Sağladığımız teknik altyapı ile sepete ürün eklendiğinde anlık olarak adrese teslim kargo fiyatı hesaplanabiliyor.
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2017/03/service_cell_inner_06.jpg

Yurtdışına numune / paket gönderimi

Göndereceğiniz numune veya paketin en güvenli şekilde yerine ulaşması için ihtiyacınız olan tüm paketleme bilgilerinde size destek oluyoruz.
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2017/03/service_cell_inner_07.jpg

Mikro / Kolay İhracat

Sunduğumuz üstün pazaryeri çözümleri ile mikro ihracat artık daha kolay!
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2017/03/service_cell_inner_08.jpg

Yurtdışına evrak gönderimi

Tek adımda hesaplanan en ekonomik fiyat ile 220 ülkeye evrak gönderebilirsiniz
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/TEB.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/MERSİN.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/ODTÜ.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/YTÜ.png

BİZ KİMİZ

KargomKolay; uluslararası evrak ve paket taşımacılığı yapan, aynı zamanda mikro ihracat kabiliyetine sahip bir yurtdışı kargo gönderimi markasıdır.

Dünyadan güçlü iş ortakları sayesinde 220 ülkeye kargo gönderimi yapmak için en ekonomik çözümleri sunan KargomKolay, güvenilir ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir.

Temel Değerlerimiz

İnsan Kaynakları

Basında Biz

Destek

Önemli Not : Tüm Avrupa, Amerika, Afrika, Orta Doğu ve Asya'da Çin dahil kargo çıkışlarımız devam etmektedir!
Hemen Ara
Fiyat Al
Whatsapp