İngiltere Kargo Hizmeti | İngiltere’ye Kargo Fiyatları

Yurt Dışı Kargo Hizmeti
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (12 oy kullanıldı, 5 üzerinde ortalama 5,00 puan aldı.)

İNGİLTERE’YE KARGO,HIZLI VE EKONOMİK

İngiltere’ye kargo yazımızda aşağıdaki soruları sizin için cevaplandırdık;

 • İngiltere’ye en kolay şekilde nasıl kargo gönderilir?
 • İngiltere’ye kargo göndermek isteyen bir kişi ya da kurum ne kadar ücret öder?
 • İngiltere kargo kaç günde adresine ulaşır?
 • İngiltere kargonun takibini nasıl yaparız?
 • İngiltere kargo fiyatı nasıl hesaplanır?

İçindekilere tıklayarak yazıdaki bölümlere geçerbilirsiniz.

İNGİLTERE KARGO GÖNDERMEK İSTEYENLER

İngiltere kargo ile Türkiye’nin önemli ticari partnerlerinden biri olan İngiltere’ye nam-i diğer Birleşik Krallık’a hava kargo ile hem bireysel hem de kurumsal kargo gönderimlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz.

İNGİLTERE’YE KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

İngiltere’ye kargo gönderimi yapmak günümüz şartlarında çok kolay. İster yurtdışı hava kargo hizmeti veren global kargo firmalarından bu hizmeti alın, isterseniz yurt içinde aynı hizmeti veren örneğin Kargomkolay ile İngiltere’ye  kargo gönderiminiz için  ihtiyacınız olan, bir bilgisayar ya da akıllı bir telefon.

ADIM ADIM İNGİLTERE KARGO GÖNDERİMİ

ingiltere'ye kargo gönderimi

Anasayfamızda karşınıza çıkan hesaplama aracını kullanarak (Fiyat Al butonundan) İngiltere kargo işlemlerini yapmak için sadece 1 dakikanızı ayırmanız yeterde artar bile.

Kargonuzun gideceği ülke olarak İngiltere’yi seçip kilogram bilgisi de verdiğinizde İngiltere kargonuzun yolculuğu başlamış olacak.

Ama önce kargo fiyat hesaplaması yapılması gerekiyor.

Yurtdışı kargo hesap

Yurtdışı kargo hesap

İNGİLTERE KARGO FİYAT HESAPLAMA NASIL YAPILIR?

İngiltere kargo hesaplaması yapmak da göreceli olarak kolay bir işlem.

İngiltere kargonuzun hesaplaması yapılırken ya kilogram cinsinden ağırlığı ya da kapladığı hacim (desi)  ele alınır ve hesaplama işlemi yapılır. Bu işlem sonunda  kargonuzun ne kadar bir ücret karşılığı İngiltere’ye ulaşacağı belli olur.

yurtdışı Kargo gönderimi

İNGİLTERE KARGO FİYATLARI HESAPLAMA

İngiltere Fiyat Hesaplama

İngiltere kargo fiyatlarının hesaplanmasını kargomkolay üzerinden anlatacağız.

kargomkolay’ın sayfasına girdiğinizde ekranınızda beliren yurtdışı kargo fiyat hesaplama bölümüne kargonuzun gideceği ülke olarak İngiltere’yi işaretledikten sonra, kargonuzun kilo bilgisini de vermeniz gerekiyor. Böylece İngiltere kargonun örneğin Londra’ya ne kadar bir ücret karşılığı gönderileceğini anında görüyorsunuz.

İNGİLTERE KARGO GÖNDERİMİ

İngiltere kargo gönderim işleminin son adımı fiyat bilgisini görüp, ödemeyi yapmak ve kargoyu teslim etmek. Bunu kendiniz yapabileceğiniz gibi kurye de çağırabilirsiniz.

Kurye çağırma bölümüne müşteri adı soyadı, telefon numarası ve İngiltere kargonun alınma tarihini girdikten sonra yapmanız gereken tek şey kuryenin kapınızı çalacağı anı beklemek…

İNGİLTERE KARGO FİYATLARI 

İngiltere Kargo Fiyatları

İngiltere kargo fiyatları genel olarak makul fiyatlar olarak karşımıza çıkıyor.

İngiltere’ye kargonuz;

 • 5 kg: 22 Euro
 • 10 kg:122.10 Euro
 • 20 kg: 178.20 Euro’ya en hızlı şekilde gönderilecektir.

TÜRKİYE’DEN İNGİLTERE’YE KARGO KAÇ GÜNDE GİDER?

Kuryemiz kargonuzu aldıktan sonra pazar günü hariç her akşam yapılan uçuşlarla gönderinizi yola çıkarıyoruz. İngiltere’ye ortalama 2 iş gününde teslimat yapılabiliyor. İstanbul’dan yola çıkan bir İngiltere kargo 24 saat içinde alıcısının adresinde olabiliyor.

TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN İNGİLTERE’NİN HER ŞEHRİNE KARGO

Türkiye’nin ister en çok ihracat yapılan şehri İstanbul’dan, ya İngiltere’ye en çok ihracat yapılan iller sıralamasında ikinci sırada yer alan Kocaeli’nden veya 3. sıradaki Manisa’dan Manchester, Liverpol ya da Oxford’a gönderilecek bir yurtdışı kargonuz varsa çalmanız gereken kapı kargomkolay.com…

Kargomkolay, Türkiye’nin her yerinden İngiltere’nin her şehrine kargonuzu göndermeyi taahhüt ediyor ve bu taahhüdünü başarıyla yerine getiriyor.

PTT KARGO İNGİLTERE FİYATLARI

İngiltere’ye kargo göndermenin yollarından biri de PTT kargoyu kullanmak. BU nedenle PTT kargo İngiltere fiyatları konusunda da bilgi sahibi olmalı ve Türkiye’den İngiltere’ye, ya da İngiltere’den Türkiye’ye kargo gönderirken PTT kargo fiyatını hesaplamalısınız.

PTT yurtdışı gönderi hesaplamayı yapmak için PTT’nin internet sitesinde TURPEX’e tıklayıp, gönderimi yapacağınız ülkeyi seçip, ağırlık bilgisini vermeniz yetiyor.

İngiltere’ye 0.5 kg, 10 kg ve 20 kiloluk bir PTT uluslararası kargo hizmetini alarak kargo göndereceğinizi varsayalım ve bu kargonun PTT kargo İngiltere fiyatını hesaplayalım.

PTT yurt dışı kargo İngiltere servisinde TURPEX ‘te yapılan hesaplamanın

sonuçları aşağıdaki gibidir;

 • 1 kg: 127 TL
 • 10 kg: 490.50 TL
 • 20 kg: 960.50 TL

İNGİLTERE KARGO TAKİBİ

Yurtdışı kargo takip

İngiltere kargo takibi ile gönderinizi adım adım takip edip alıcısına ulaştığı anı birebir kontrol edebilir, ayrıca aldığınız hizmetin kalitesini de anlayabilirsiniz.

Kargonuzu gönderimi gerçekleştirecek firmaya teslim ettiğinizde size verilen barkod numarası ile İngiltere yolculuğuna başlamış koli ya da zarfınızı takip edebilirsiniz.

Gönderimi yaptığınız firmanın internet sitesine girerek, kargo takip bölümüne barkod numarasını girmeniz bu işlem için yeterli.

İster gece ister gündüz takibini yaptığınız İngiltere kargonuz, zamanında yerine ulaştığında işlerinizin kesintiye uğraması riskini ortadan kaldırdığı gibi iş bağlantısı yaptığınız kişi ya da kişiler karşısında prestijiniz de artacaktır.

İNGİLTERE’DEN TÜRKİYE’YE KARGO

İngiltere’den Türkiye’ye kargo göndermek de sanıldığı gibi zor işlem değil. İngiltere’de yatırım yapan bir Türk girişimci ya da orada eğitimine devam eden bir Türk öğrencinin Türkiye’ye kargo göndermek istediğinde aynı kolay yolları takip etmesi yeterli.

Londra’dan İstanbul’a, Manchester’den Bursa’ya ya da Oxford’dan Manisa’ya aynı hız ve güvenlik şartlarında ithalat ürünü ya da evrak gönderebilirsiniz.

İNGİLTERE’YE KARGO İLE GÖNDERİLEMEYECEK ÜRÜNLER

İngiltere’ye kargo ile gönderilemeyecek ürün gruplarının olduğu işlemler sırasında gözden kaçırılmamalıdır. Türk Ticaret Kanunu tarafından yasaklanmış hiç bir ürün veya mal grubu İngiltere’ye kargo ile gönderilemediği gibi yanıcı ve yakıcı gönderiler de kabul görmemektedir.

Yasaklı ürünler listesini görüntülemek için buraya tıklayınız.

İNGİLTERE HIZLI KARGO

kargomkolay nasıl kullanılır

İngiltere hızlı kargo ihtiyacı olan tüm bu kesimlerin başvuracağı ilk adres www.kargomkolay.com.

Başarısını bugüne kadar gerçekleştirdiği yurtdışı kargo operasyonları ile kanıtlayan kargomkolay bundan sonra da işlerinizin rayında gitmesi için uluslararası çözüm ortakları ile yanı başınızda olmaya devam edecek.

Siz sadece kargonuzun nereye gitmesini istediğinizi söyleyin. Gerisini bize bırakın.

İngiltere ve 219+ ülkeye göndermek istediğiniz yurtdışı hava kargolarınız kargomkolay güvencesinde…

https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/TEB.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/MERSİN.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/ODTÜ.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/YTÜ.png

BİZ KİMİZ

KargomKolay; uluslararası evrak ve paket taşımacılığı yapan, aynı zamanda mikro ihracat kabiliyetine sahip bir yurtdışı kargo gönderimi markasıdır.

Dünyadan güçlü iş ortakları sayesinde 220 ülkeye kargo gönderimi yapmak için en ekonomik çözümleri sunan KargomKolay, güvenilir ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir.

Temel Değerlerimiz

İnsan Kaynakları

Basında Biz

Destek

Hemen Ara
Fiyat Al
Whatsapp