Gümrüksüz İhracat Mümkün Müdür

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Henüz bu sayfamız puan verilmedi.)

İhracat ve gümrük terimleri birbirine oldukça yakın kelimelerdir. İhracat yapılırken bir ülkeye giren tüm ürünler mutlaka gümrükten geçer ve gümrükten geçerken bir takım işlemlere uğrarlar. Gümrükte kayıt altına alınır ve ülkeye bir takım vergilerin verilmesi adına da fatura çıkartılır. Vergisi ödenen ürünler ülkeye sokulur ve ülkede satışına, pazarlanmasına ve tanıtılmasına da olanak sağlanır. Böylece sorunsuz bir şekilde işlem sonuçlandırılır ve kişi ihracatını tamamlatmış olur.

KargomKolay.com olarak her türlü ekspress ve hava kargo işlemlerini yürütmekte ve kullanıcılarımıza her zaman destek olmaktayız. Kullanıcılarımızın en çok beğendikleri yanımız ise sunmuş olduğumuz düşük ve ekonomik fiyatlar ve hizmet kalitesi olmaktadır. Dünya çapında 200 civarı ülkeye hizmet veren firmamız tarafından her türlü kargo ve ürün paketleriniz alınır ve istenilen ülkeye asgari 2 gün içerisinde de teslim edilir.

Genelde ihracat yapan kişiler onlarca hatta yüzlerce ürünü yurtdışına götürdükleri için ve ürünlerin ağırlıkları bizim sınırlamalarımızı geçtiği için hava kargosu ile gönderilmektedir. Hava kargosu ile gönderilen ürünlerin tüm detayları sistemimizde gözükmek ile birlikte kişiler dilediği zaman iletişim adreslerinden de sorgulama yapabilmektedirler. Ayrıca ihracat sırasında kargolanan ürünler ile ilgili hazırlanması gereken belgeleri de KargomKolay.com olarak sizlere belirterek ve açıklayarak sunmaktayız.

Daha önce belge hazırlamamış kullanıcılar için ise örnek belgeler kuryeler tarafından götürülmekte ve ona göre kişiden hazırlanması istenmektedir. Böylece tüm belgeleri hazır olan kargo sahibi, kısa süre içerisinde çalışmaları hızlandırarak ihracat yapmaya başlayabilir ve bundan sonra da çok hızlı bir şekilde işlemlerine devam edebilir.  İlk defa ihracat yapacak olanlar için hangi belgelerin lazım olduğunu bir başka makalede açıklamıştık, ister o makaleyi okuyabilir isterseniz de iletişim adreslerimizden bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ödüller
En iyi Kurumsal Şirket Ödülü
Ulus. Tic. Loj. Topluluğu Ödülü
Food City Logistics Ödülü

BİZ KİMİZ

KargomKolay; uluslararası evrak ve paket taşımacılığı yapan, aynı zamanda mikro ihracat kabiliyetine sahip bir yurtdışı kargo gönderimi markasıdır.

Dünyadan güçlü iş ortakları sayesinde 220 ülkeye kargo gönderimi yapmak için en ekonomik çözümleri sunan KargomKolay, güvenilir ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir.

Temel Değerlerimiz

İnsan Kaynakları

Basında Biz

Destek

Hemen Ara
Fiyat Al
Whatsapp