Skip links

Fedex Kargo Fiyatları | Fedex Kargo Fiyat Hesaplama

Fedex Fiyatları

FEDEX KARGO FİYATI HESAPLAMA NASIL YAPILIR?

Fedex kargo fiyatları için aşağıdaki soruları yazımızda cevaplandırdık.

 • Fedex Kargo Fiyat Hesaplama Nasıl Yapılır?
 • Fedex Almanya Kargo Fiyatları
 • Fedex Amerika Kargo Fiyatları
 • Fedex İtalya Kargo Fiyatları
 • Fedex Takip İşlemi Nasıl Yapılır?

İhracat numunelerinizi yurtdışı kargo hizmeti alarak müşterilerinize ulaştıracaksınız ve bu iş için Amerikan kargo devi FEDEX’ten yararlanmaya karar verdiniz.Bu hizmetten faydalanacak herkes öncelikle FEDEX fiyat listesi dahilindeki fiyatlara ulaşmak ve kargosunun söz konusu ülkeye ne kadar bir ücret karşılığı gideceğini öğrenmek isteyecektir.

FEDEX fiyat tarifesi, şirketin bazı rakipleri gibi internetten yayınlanmıyor. Geçerli FEDEX fiyat listesini öğrenmek için firmaya başvurmanız gerekiyor. Bu konu ile ilgili olarak firmanın müşteri hizmetleri biriminden yardım alabileceğiniz gibi direkt şubeye gidip kargo fiyat hesaplaması yaptırabilirsiniz. Böylece gönderinizin örneğin İtalya’ya gönderim fiyatını öğrenip, herhangi tatsız bir sürprizle karşılaşma riskini de ortadan kaldırmış olursunuz.

Peki FEDEX kargo fiyatları hangi seviyede seyrediyor? FEDEX kargo ne kadar yurt dışı kargo ücreti ödemeniz gerekir? FEDEX kargo fiyatları hangi faktörlerin sonucunda göre belirlenir, en ucuz yurt dışı kargo için hangi yollar izlenmelidir?

Dünyadaki 219 ülkeden birine göndermek istediğiniz yurtdışı kargo için Türkiye’de hizmet veren ve kargo uçağı olan en önemli global markaların başında gelen FEDEX’ten hizmet alacaksanız,  kargo fiyatlarını öğrenerek, FEDEX kargo hesaplama yapmalısınız.

FEDEX ile en ucuz fiyatlarla yurtdışı kargo göndermek içinse geleceğiniz adres belli.  Bu adres global kargo markaları ile uzun yıllardır başarılı bir şekilde çözüm ortaklığı yapan, kargonuzu söz konusu kargo servislerini kullanarak dünyanın istediğiniz yerine gönderen www.kargomkolay.com

Fedex Kargo Fiyatları

Yurtdışı kargo fiyat hesaplama işlemini hemen hemen her kargo şirketinin internet sitesinde verdiği hesaplama aracını kullanarak yapabilirsiniz. Ancak biz burada kargomkolay’ın uygun fiyatlara sunduğu FEDEX kargo fiyatları ile ilgili işinize yarayacak bilgiler vereceğiz.

Kargomkolay’da yapacağınız FEDEX kargo hesaplama yurtdışı gönderiniz için daha uygun fiyatları anında karşınıza getirecek.

FEDEX KARGO FİYATLARINDA KİLOGRAM ETKİSİ

Yurt Dışı Kargo Hesaplama

FEDEX yurtdışı kargoda, fiyat hesaplaması yaparken 2 etken öne çıkıyor. Birincisi kargonun ağırlığı, ikincisi de hacmi. Biz burada Kargomkolay’ın sunduğu FEDEX kargo fiyat hesaplamasında kilogram bilgisine göre hareket edeceğiz.

Bu noktada küçük bir uyarı yapmakta fayda var. Yurt dışı kargo firmaları 30 kiloya kadar olan gönderiler için internet siteleri üzerinden fiyat verebiliyor. 30 kilo ve üzeri ağırlıktaki gönderileriniz için firmayla yüz üze görüşme sağlarsanız daha uygun fiyat alma şansınız doğabilir.

FEDEX GÖNDERİ HESAPLAMA VE ÜLKE ÖRNEKLERİ

Bu yazıda FEDEX kargo hesaplama yaparak, kargomkolay’ın bu firma için sunduğu hizmetin fiyat bilgisini  ortalama olarak paylaşacağız.

Şimdi gelin Türkiye’nin ticari ilişkilerinin hareketli olduğu örnek ülkelere 0.5, 10 ve 20 kilogramlık bir FEDEX yurt dışı kargonun fiyatını birlikte bulalım.

yurtdışı kargo fiyat hesaplama

3 HIZLI ADIMDA FEDEX KARGO ÜCRETİ HESAPLAMA

yurtdışı kargo hesaplama

FEDEX yurtdışı kargo ücretini hesaplamak için öncelikle www.kargomkolay.com’un sayfasına giriş yapmalısınız. Burada karşınıza “Yurtdışı kargo fiyat hesaplama” bölümü çıkacak.

Seçilecek kargonun niteliğiyle birlikte varış ülkesi ve kargonun ağırlığını da işaretlediğinizde FEDEX fiyat hesaplama için son bir adımınız kalacak.

Son adımda adınızı, soyadınızı ve telefon numaranızı da verdiğinizde FEDEX uluslararası kargo ücreti karşınıza çıkacak.

İlk örnek ülkemiz Türkiye’nin en yüksek ihracatı yaptığı ülke olan Almanya.

FedEx ALMANYA KARGO FİYATLARI

 • 0.5 kg: 22 Euro FedEx Almanya kargo fiyatı ortaya çıkıyor.
 • 10 kg: 122,10 Euro
 • 20 kg: 178.20 Euro şeklinde FedEx yurtdışı kargo fiyatı oluşuyor.
 •  *Fiyatlar www.kargomkolay.com’un size sunduğu FedEx Kargo fiyatlarıdır, aşağıdaki ‘Fiyat Al’ sekmesinden hesaplama aracını kullanabilirsiniz.

FedEx AMERİKA KARGO FİYATLARI

 • 0.5 kg: 25.30 Euro FedEx Amerika kargo fiyatı ortaya çıkıyor
 • 10 kg: 157.30 Euro
 • 20 kg: 226.60 Euro şeklinde FedEx kargo ücreti bilgisi veriliyor.
 • *Fiyatlar www.kargomkolay.com’un size sunduğu FedEx Kargo fiyatlarıdır, aşağıdaki ‘Fiyat Al’ sekmesinden hesaplama aracını kullanabilirsiniz.

FedEx İTALYA KARGO FİYATLARI

Türkiye’den İtalya’ya gönderilecek bir kargoda ise;

 • 0.5. kg’de 22 Euro FedEx İtalya Kargo fiyatı ortaya çıkıyor.
 • 10 kg’de 122.10 Euro
 • 20 kg’de 178.20 Euro şeklinde yurtdışı FedEx kargo gönderi ücreti ortaya oluşuyor.
 •    *Fiyatlar www.kargomkolay.com’un size sunduğu FedEx Kargo fiyatlarıdır, aşağıdaki ‘Fiyat Al’ sekmesinden hesaplama aracını kullanabilirsiniz.

FedEx FRANSA KARGO YURTDIŞI HESAPLAMA

Türkiye’nin önemli ticari partnerlerinden biri olan Fransa’ya gönderilecek yurtdışı kargo için FedEx kargo ücretleri şöyle oluşuyor:

 • 0.5 kg için: 22 Euro FedEx Fransa Kargo fiyatı ortaya çıkıyor
 • 10 kg için: 122.10 Euro,
 • 20 kg için: 178.20 Euro
 • *Fiyatlar www.kargomkolay.com’un size sunduğu FedEx Kargo fiyatlarıdır, aşağıdaki ‘Fiyat Al’ sekmesinden hesaplama aracını kullanabilirsiniz.

FedEx İNGİLTERE  KARGO ÜCRETLERİ

FedEx yurtdışı gönderi hesaplaması yapacağımız ülkelerden biri de İngiltere. İngiltere’ye gönderilecek uluslararası kargoda;

 • 0.5 kg: 22 Euro FedEx İngiltere Kargo fiyatı ortaya çıkıyor
 • 10 kg: 122.10 Euro
 • 20 kg 178.20 Euro şeklinde FedEx kargo ücreti ödenir.
 • *Fiyatlar www.kargomkolay.com’un size sunduğu FedEx Kargo fiyatlarıdır, aşağıdaki ‘Fiyat Al’ sekmesinden hesaplama aracını kullanabilirsiniz.

SADECE 1 DAKİKADA FEDEX YURTDIŞI KARGO FİYATI

Kargomkolay sayfasında FEDEX uluslararası kargo fiyatı hesaplama işlemi ise sadece 1 dakikanızı alacak bir işlem.

Yalnızca 60 saniye içinde 219 dünya ülkesine göndereceğiniz bir kargonun fiyatını kolayca ve hızlı bir şekilde hesaplayabilir ve kargo gönderme işlemine hızlıca devam edebilirsiniz.

KAPIDAN KAPIYA FEDEX KARGO

Kargomkolay’ın FEDEX yurtdışı kargo ücretleri kapıdan kapıya taşıma için geçerli… Kargomkolay ekipleri “Kurye gelsin” seçeneğini tercih etmeniz durumunda siz neredeyseniz oraya gelip, kargonuzu teslim alıyor ve gideceği ülkede de alıcının bizzat kendisine teslim edilmesini sağlıyor.

Öte yandan gönderimi yapan firma ise ve düzenli gönderi yapılıyorsa daha özel fiyatlar da söz konusu olabiliyor. Bu özel fiyatlar için 0 850 550 55 00 numaralı telefondan uzmanlarımıza ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

FEDEX KARGO TAKİP İŞLEMİ NASIL YAPILIR

Fedex Kargo takip işlemini ister FedEx‘nin resmi sitesi üzerinden istersenizde sitemizden İşlemler bölümünde FedEx Kargo Takip sayfasından gerçekleştirebilirsiniz.

Fedex Takip

HER ZAMAN ULAŞILIRIZ

kargomkolay nasıl kullanılır

Global kargo firmalarının yerel çözüm ortağı olarak, müşteri odaklı çalışma sistemiyle yurtdışı kargo gönderim hizmeti almak isteyen kişi ve kurumlar için daima ulaşılabilir olan kargomkolay, uzman ekip desteği ile her soruya, soruna cevap verirken; hızlı teslimat operasyonları ile size zaman kazandırıyor.