Skip links

TNT Hava Kargo Servisi | TNT Express Hizmetleri

tnt hava kargo

TNT HAVA KARGO HİZMETLERİ

TNT hava kargo hizmetinde, isteğe bağlı garantili sabah teslimatı, kapıdan kapıya hizmet, çevrimiçi gönderi takibinin yanı sıra ilave hizmetler de vermektedir

Hollanda merkezli bir şirket olan TNT 200’ü aşkın ülkeye kapıdan kapıya uluslararası teslimat sözü veriyor. Bu sözü verirken de en hızlı olma, isteğe bağlı olarak aynı gün içinde teslim etme iddiasını ortaya koyuyor.

Eşya/ürünlerin havayolu ile bir yerden bir yere en hızlı ve güvenli şekilde taşındığı sistem olan uçak kargo taşımacılığının lider isimlerinden olan TNT hava kargo ile alternatif sunmaktadır.

TNT Hava kargo hizmetleri Ağır, acil olmayan gönderiler için dünya genelinde uygun maliyetli bir çözümdür. Kapıdan kapıya seçeneği, adresten havalimanına seçenekleri ile kargoları en hızlı şekilde alıcısına ulaştırma söz veren TNT, 100 kilogram üzerindeki veya şekilsiz gönderiler için ideal taşıma şekli olarak lanse ediliyor.

TNT EXPRESS KARGO

TNT Express kargo, yurtdışına gönderilmek istenen kargonun en hızlı gitme yollarından biridir. TNT Express hizmeti ile bir sonraki iş günü teslimat yapılabilirken, Hava kargo gönderimlerinde de express gönderim hızına ulaşılabilir.

TNT express kargo ile ilgili bilgi için tıklayınız

DEĞERLİ ÜRÜNLERİN TAŞINMASINDA TNT     

TNT hava kargo özellikle uzun mesafeler için, değerli ve bozulabilir ürünlerin taşınmasında tercih edilen bir yoldur.

Karayolunda hem uluslararası mevzuatların zorlaması, hem taşıma süresinin bir hayli uzaması, deniz yolunun yetersiz kalması gibi nedenlerle tercih edilirliği günden güne artan TNT uçak filosunun genişlemesi ve iniş yapılacak havalimanı sayısının artması ile günümüzün en popüler kargo taşımacılığı yollarından bir haline geldi.

tnt hava kargo paketleme

TNT HAVA KARGO PAKETLEME

TNT hava kargo gönderimlerinde gerek bozulabilir ürünlerin gerekse de diğer ürünlerin taşınmasında paketleme çok önemli bir konudur. Kargonun doğru paketlenmesi güvenli bir şekilde yerine ulaşmasını sağlayacaktır.

Doğru kargo paketleme bilgileri için tıklayınız.

TNT YAKIT VE EK ÜCRETLER

Hava kargo gönderimlerinde gönderenin karşısına yakıt ek ücreti çıkabildiği gibi gönderinin niteliği ya da gideceği yere göre de ek ücretler söz konusu olabilir.

TNT yakıt ve ek ücretler konusunda bilgi almak için tıklayınız.

TNT KONŞİMENTO DOLDURMA

tnt konşimento

Hava kargo gönderileri için de mutlaka konşimento doldurulmalıdır. Konşimento TNT’ye gönderinizin nereye gittiği, hangi hizmeti talep ettiğiniz ve ödeme tercihiniz konularında bilgi verir ve gönderilerin zamanında, doğru ve güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlar.

TNT konşimento ile ilgili bilgiler için tıklayınız.

TNT FİYAT HESAPLAMA

TNT fiyat hesaplama, kargonun gideceği ülke ve paketin ağırlığı ya da hacmi belirlendikten sonra yapılan önemli bir işlemdir. TNT fiyat hesaplama ile ilgili soruların yanıtlarını internet sitesindeki fiyat hesaplama araçları ile veriyor.

Fiyat hesaplama ile ilgili bilgiler için tıklayınız

TNT HACİMSEL AĞIRLIK HESAPLAMA

tnt hacimsel ağırlık hesaplama

TNT kargo fiyat hesaplamanın en önemli ayaklarından biri hacimsel ağırlık hesaplamadır. Kargo paketinin kapladığı alan ne kadar büyük ise fiyatı o kadar fazla olacaktır. Bu hesaplamayı yaparak kargo maliyetini ortaya çıkarabilirsiniz.

TNT hacimsel hesaplama bilgileri için tıklayınız.

TNT MİKRO İHRACAT

TNT ile mikro ihracat gönderimleri de yapılabilir. Mikro ihracat gönderileri 300 kilograma ve 15 bin Euro değere kadar olan gönderilerdir.

Mikro ihracat ile ilgili yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

TNT TAKİP

tnt takip

TNT hava kargonun takibi gönderi alıcısına ulaştığı anda bilgi sahibi olunmasını sağlar. Kargo takibi yapabilmek için gerekli olan tek bilgi kargo teslim edilirken verilen barkod numarasıdır.

TNT takip işlemi için tıklayınız.

TNT GÜMRÜK HİZMETLERİ

tnt gümrük işleri

TNT tüm ithalat ve ihracat gönderilerinde gümrükleme işlemlerini de müşterileri için yapıyor.

TNT gümrükleme ile ilgili bilgiler için tıklayınız.