Bozulabilir Kargo Nasıl Taşınır

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Henüz bu sayfamız puan verilmedi.)

Yurtdışına göndereceğimiz kargoların içeriği oldukça önemlidir. Kargonun zarar görmeden hedef ülke ve noktaya gitmesi ve kargoyu bekleyen kişinin hayal kırıklığı yaşamaması için kargo gönderime alınmadan önce incelenmeli ve içerisinde ne olduğu gelen kuryeye mutlaka söylenmelidir. Bozulması muhtemel olan kargoların, kendi özel şartlarına uygun olarak taşınması gerektiğini unutmamalı ve paketi hazırlarken bu hususlara dikkat edilmesi gerektiğini de aklınızdan çıkarmamalısınız.

Bozulması muhtemel olan kargo paketlerine uçuş sırasında ve kargonun depolama anından sonra da varış noktasına kadar tüm lojistik zincir boyunca soğutma işlemleri uygulanır ve böylece gönderilecek kargo paketinin bozulmaması sağlanır. Bu işlemlerin uygulanmasını sağlamak için bize bilgi vermeli ve ona göre belgeleri hazırlamamızı sağlamanız gerekmektedir.

Gıda maddesi, tıbbi ürünler ve birçok madde kargo firmalarına ait olan depolama tesislerinde taze tutulur ve çalışanlara yapılan uyarı ile de tamamen soğutma işlemi yapılarak adreslere teslim edilir. Böylece ürün bozulmaz ve gönderildiği andan itibaren gideceği yere kadar bir sıkıntı çıkmadan teslim edilmektedir. Ayrıca gıda maddesi olarak sebze, meyve, balık, et ürünleri gibi kargolarınızın özel depolama alanlarında tutulduğunu unutmamalı ve buna göre tercihinizi yapabilirsiniz. Bu tür gıda ürünleri asla tazeliğini yitirmemekte ve insanın yiyebileceği bir kalitede ülkelere gönderilebilmektedir.

Ayrıca ısı kontrolü gerektiren tüm taşımalarda personelin ve ekipmânların da yardımı ile birlikte yüklerin istenilen zamanda ve ısıda varış noktasına kadar belgelerde verilen bilgiye göre ayarlamalar yapılmaktadır. Ayrıca Lojistik ile ilgili tüm aşamalarda da soğuk zincir devam ettirilmektedir.

Hangi kargolarımın bozulma tehlikesi bulunmaktadır?

  • İçecek ve yiyecek malzemeleri
  • Süt ve Süt türevleri
  • İlaçlar ve ilaç sanayi ürünleri
  • Et ve et türevleri
  • Balık ve türevleri
  • Yumurta ve türevleri
  • Canlı organ veya taze kan örnekleri (sağlık sektörü veya numune gönderimleri)
  • Bitki ve bitkiden elde edilmiş ürünler
Ödüller
En iyi Kurumsal Şirket Ödülü
Ulus. Tic. Loj. Topluluğu Ödülü
Food City Logistics Ödülü

BİZ KİMİZ

KargomKolay; uluslararası evrak ve paket taşımacılığı yapan, aynı zamanda mikro ihracat kabiliyetine sahip bir yurtdışı kargo gönderimi markasıdır.

Dünyadan güçlü iş ortakları sayesinde 220 ülkeye kargo gönderimi yapmak için en ekonomik çözümleri sunan KargomKolay, güvenilir ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir.

Temel Değerlerimiz

İnsan Kaynakları

Basında Biz

Destek

Hemen Ara
Fiyat Al
Whatsapp