Yurtdışına Kargo Nasıl Gönderilir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Henüz bu sayfamız puan verilmedi.)

Günümüzde gönderilen birçok kargo yurtiçi hedefli olsa da giderek gelişen ülkemizin ekonomik düzeyi de göz önüne alındığında yavaş yavaş yurtdışı kargolarında artış görülmektedir. Yurtdışına kargo göndermek isteyen kullanıcılar öncelikle hedefi tam olarak belirledikten sonra kargo paketini kurallara uygun ve ürünün başına yolda bir zarar gelmeyecek şekilde ayarlamalıdır.

Kargo nasıl paketlenir? İle ilgili makalelerimiz web sitemizde bulunmaktadır. Bu makaleyi detaylıca okuyarak bilgi sahibi olabilir ve kargonuzu hazırlayabilirsiniz. Daha sonra kargonuz ve paketiniz hazırlandıktan sonra ise hangi firmayı tercih edecekseniz araştırma yapmanız gerekmektedir. Ülkemizde birçok kargo projesi ve firması bulunmaktadır. Bu firmalar arasında birçok farklı fiyat skalası ile karşılaşmak mümkün olsa da henüz yeni duyulan ve işlem hacmi giderek artan KargomKolay firması da ekonomik fiyatlar ile kargo hizmeti vermektedir.

KargomKolay yurtdışına kargo yapmakta ve gönderim sırasında her türlü bilgiyi sitesi üzerinden kullanıcılarına sunmaktadır. Kargonun nerede olduğu, kargonun en son hangi bölgede olduğu ve şuanda aracın da nerede olduğu bilgilerine kadar birçok bilgi kullanıcı sisteminde gözükmektedir. Böylece hızlı ve düzenli bir kargo adrese teslim edilirken, kullanıcı da kargosu hakkında büyük bir bilgi açlığını gidermektedir.

Yurtdışına kargo gönderimi sırasında mesafeye göre ve kargonun ağırlığına, hacmine göre fiyat değişiklikleri olabilmektedir. Genelde birçok kargo şirketine göre daha uygun fiyatlar sunabilen KargomKolay bir süre sonra oldukça büyük bir işlem hacminin olacağına da inanç gösteriyor. KargomKolay.com adresine girerek birçok ülke ve ülkelere ait fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Kargolarınız 1 kilodan başlayarak 30 kiloya kadar çıkabilmektedir. 30 kilogram ve sonrası için firma ile özel bir görüşme ayarlamalı ve bilgi almanız gerekmektedir.

https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/TEB.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/MERSİN.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/ODTÜ.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/YTÜ.png

BİZ KİMİZ

KargomKolay; uluslararası evrak ve paket taşımacılığı yapan, aynı zamanda mikro ihracat kabiliyetine sahip bir yurtdışı kargo gönderimi markasıdır.

Dünyadan güçlü iş ortakları sayesinde 220 ülkeye kargo gönderimi yapmak için en ekonomik çözümleri sunan KargomKolay, güvenilir ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir.

Temel Değerlerimiz

İnsan Kaynakları

Basında Biz

Destek

Hemen Ara
Fiyat Al
Whatsapp