Skip links

3 Adımda Kurye Çağırmanın Yolu Nedir

Elimizde bulunan herhangi bir ürünü ya da eşyayı bir yerden bir yere naklini sağlamak amacıyla kurye veya kargoya ihtiyaç duymaktayız. Kargo firmaları ve kargo işi yapmakta olan kişiler genelde birçok eşya ve ürünü aynı anda birçok yere teslim etme ihtiyacı duyması nedeniyle teslimat süresi 3 güne kadar çıkabilmektedir. Süresi az olan kişiler için ve daha özel bir hizmet alabilmek için özel kuryeler de kişilere nakliye hizmeti vermektedir. Genel olarak kurye hizmetleri motorlar ile sağlanmaktadır ve taşınabilecek eşya veya ürünün boyutlarının bir takım sınırları bulunmaktadır. Ürün kuryenin dengesini bozmamalı ve motor hacmini geçmemelidir. Kuryeler genel olarak belge, ilaç, ufak eşyalar, telefon vb. ürünler gibi nakliye ihtiyaçlarında yanımızda olan profesyonel kişilerden oluşmakta olan bir hizmet grubudur.

Ayrıca yurtdışına kargo ve ürün gönderimlerinde de Kargomkolay.com ile çalışmanızın başlaması için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşmalı ve sizden istediğimiz bilgileri bizlere vermeniz gerekmektedir. Öncelikle adresinizi detaylı bir şekilde verdikten sonra müsait olduğunuz zamanları da bizlere belirtmeniz gerekmektedir. Böylece size uygun olan zaman içerisinde kuryelerimiz adreslerinize gelecek ve ürününüzü tarafımıza alacaktır. Ürün tarafımıza alındıktan sonra tamamen bizim sorumluluğumuzda olmak ile birlikte detaylar için de yine bizim ile görüşme yapmanız gerektiğini unutmamalısınız.

Tarafınıza gelen kargolar gecikme yaşamaması adına mutlaka müsait olduğunuz tarih, gün ve saatleri belirtmelisiniz. Kurye çağırma saatiniz gün sonuna geldiyse veya mesai bitimine denk gelirse ertesi gün müsait zamanlarınızda gelinecektir. Böylece sorunsuzca kargonuz yurtdışındaki adresine gönderilmesi için hazırlanacaktır.

Kurye ve yurtdışı ile ilgili diğer bilgiler için Sıkça Sorulan Sorular giriş yapabilir, blog yazılarımızı okuyabilir ya da iletişim sayfamızdan da iletişim kurabilirsiniz.