Kıbrıs Rum Kesimi Kargo Hizmeti | Kıbrıs Rum Kesimi’ne Kargo Fiyatları

Türkiye'nin en güvenilir yurtdışı kargo hizmeti KargomKolay; Kıbrıs Rum'a tüm evrak, numune ve kolilerinizi DHL, FEDEX, UPS ve TNT ile taşıtmaktadır.

Kıbrıs Rum Kesimi kargo

KIBRIS RUM KESİMİ KARGO GÖNDERİMİ

Bu yazımızda,

 • Kıbrıs Rum Kesimi Kargo gönderim işlemleri,
 • Kıbrıs Rum Kesimi Kargo fiyatları,
 • Kıbrıs Rum Kesimi Kargo takibi, gibi merak ettiğiniz her şeye sizlere özel hazırladığımız Kıbrıs Rum Kesimi Kargo Hizmeti başlığı altında ulaşabileceksiniz.

Öncelikle, şehirde yer alan arkeolojik kalıntıları,  Dionysos Evi,  Paphos Hisarı, Kral Mezarları gibi tarihi yapıları içerisinde barındıran Güney Kıbrıs yani Kıbrıs Rum Kesimi hakkında neler biliyoruz, bakalım.

KIBRIS RUM KESİMİ TÜRKİYE TİCARİ İLİŞKİLER

Dış İşleri Bakanlığı‘na göre; “Kıbrıs Cumhuriyeti”, adanın iki halkı arasında ortaklık temeline dayandırılan uluslararası antlaşmalar uyarınca 1960 yılında kurulmuştur. Kıbrıs Rum tarafı, Kıbrıs Cumhuriyeti’nin yapısını, Kıbrıs Türklerini devlet kurumlarından dışlamaya, izole etmeye, Ada’daki varlıklarını sona erdirmeye ve Yunanistan ile birleşme yolunu açmaya yönelik olarak değiştirme girişimleri başlatmışlardır.

KIBRIS RUM KESİMİ ULUSLARARASI HAVALİMANLARI

 • Larnaca International Airport
 • Ercan International Airport
 • Paphos International Airport

KIBRIS RUM KESİMİ’NE NASIL KARGO GÖNDEREBİLİRİM?

Kıbrıs Rum Kesimi’ne nasıl kargo göndereceğiniz konusunda bu yazımız size rehberlik edecektir. Öncelikle uluslararası hava kargo hizmeti veren global kargo firmalarına ulaşmanız gerekecektir. Yurt içerisinde bu hizmeti kısa sürede veren firmalar var mı diyenlere, KargomKolay firmasının bu hizmeti verdiğini söyleyebiliriz.

Bazı firmalar hava kargo kullanmıyor. Peki hava kargo kullanmayan kargo firmaları Kıbrıs Rum Kesimi’ne paketimi ortalama kaç günde ulaştırır sorusunu soracaklar için araştırdık; Kıbrıs Rum Kesimi’ne ortalama 6 iş günü içerisinde ulaştırabiliyorlar. Ancak, kargonuzun hızlı bir şekilde alıcısına ulaştırılmasını isterseniz ortalama 2 iş günü içerisinde alıcınıza teslim edebilen KargomKolay firmasını da tercih edebilirsiniz.

Türkiye’den Kıbrıs Rum Kesimi’ne kargo ve Kıbrıs Rum Kesimi’nden Türkiye’ye kargo işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilen KargomKolay, Güney Kıbrıs’a tüm evrak, numune ve kolilerinizi DHL, FEDEX, UPS ve TNT uçak kargo ile taşıtmaktadır.

KIBRIS RUM KESİMİ KARGO FİYAT HESAPLAMA

Güney Kıbrıs’a kargo gönderim ücretlerini öğrenmek için, aşağıdaki yazımızı dikkatle okumanızı öneririm.

Yurt dışı kargo fiyat hesaplama için;

 • Kargomkolay’ın anasayfasına girin.
 • Fiyat Hesapla butonuna tıklayın.
 • Ülkelerden Kıbrıs Rum Kesimi’ni seçin.
 • Gönderinizin kilogram türünden ağırlığını girin.
 • Fiyatları Göster seçeneğine tıklayın.
 • Türkiye Kıbrıs Rum Kesimi kargo fiyatları en hızlı şekilde ekranınızda olacaktır.

KIBRIS RUM KESİMİ’NE KARGO GÖNDERMEK İÇİN NE YAPMALIYIM?

KargomKolay ile Kıbrıs Rum Kesimi’ne kargo göndermek için neler yapabilirsiniz. Hemen anlatalım:

 1. Kargomkolay’ın ana sayfasına girin.
 2. Fiyat Hesapla seçeneğine tıklayın.
 3. Varış ülkesi olarak Kıbrıs Rum Kesimi’ni seçin.
 4. Paketinizin kilogram cinsinden ağırlığını girin.
 5. Son olarak size ulaşmamız için iletişim bilgilerinizi paylaşın.
 6. Müşteri temsilcilerimiz en kısa zamanda sizi arayarak ulaşım sağlayacak ve işleminizin her aşamasında size yardımcı olacaklardır.

Kıbrıs Rum Kesimi’ne kargo göndermek için bazı evraklar gereklidir. Hangi evrakların gerekli olduğunuz Gerekli Evraklar Listesi üzerinden anlattığımız yazıdan öğrenebilirsiniz.

Yurt dışına kargo fiyatını öğrenmeden önce gönderinizin ağırlığını doğru hesaplamalısınız.

KIBRIS RUM KESİMİ KARGO AĞIRLIK HESAPLAMA İŞLEMİ

Kıbrıs Rum Kesimi’ne göndermek istediğiniz paketin önce kilogram ve desi hesaplamasını yapmanız gerekmektedir,

Desi hesaplaması yaparken:

EN X BOY X YÜKSEKLİK /5000 formülü kullanılır.

Örneğin;

18 KG ağırlığında bir paketiniz var, ancak bu paketin ölçüleri: 60*30*59 ebatlarında. Kıbrıs Rum Kesimi’ne kargo hacimsel ağırlık hesaplama işlemi sonunda 21,2 desi gelmiştir. Fiyatlandırma, kilogram ve desi  türünde en yüksek çıkan rakam üzerinden yapılmaktadır.

KIBRIS RUM KESİMİ KARGO TESLİMAT SÜRESİ

Türkiye’den Kıbrıs Rum Kesimi’ne kargo göndermeye kadar verdiniz, peki göndereceğiniz kargo kaç günde Kıbrıs Rum Kesimi’ne gidecek? Paketinizi express kargo seçeneğini kullanarak en hızlı hizmeti alabilirsiniz. Express kargoyu tercih etmeniz durumunda KargomKolay’a teslim ettiğiniz bir paket en hızlı servis seçeneği ile ortalama 2 iş günü içerisinde Kıbrıs Rum Kesimi’ne ulaşır.

 • Türkiye’den Kıbrıs Rum Kesimi’ne kargo gönderme ve kargo getirme ücretlerini görebilirsiniz. Aşağıdaki fiyatlar, şirketlere özel anlaşmalı fiyatlarımızı içermemektedir.

TÜRKİYE KIBRIS RUM KESİMİ KARGO FİYATLARI

Türkiye’den Kıbrıs Rum Kesimi’ne kargo fiyatları kilogram bazında aşağıdaki gibidir:

 • 0,5 kg: 27,50 €
 • 1 kg: 44,00 €
 • 10 kg: 177,10 €
 • 20 kg:259,60 €

KIBRIS RUM KESİMİ TÜRKİYE KARGO FİYATLARI

Kıbrıs Rum Kesimi’nden Türkiye’ye kargo getirme fiyatları şöyledir:

 • 0,5 kg:57,50 €
 • 1 kg: 62,70 €
 • 10 kg:354,20 €
 • 20 kg:572,00 €

Şirketlere özel anlaşmalı fiyatlarımız için 0850 550 5500 numaralı hattımızdan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir veya info@kargomkolay.com adresinden kurumsal müşteri temsilcilerimize mail yolu ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

PTT KARGO KIBRIS RUM KESİMİ FİYATLARI

PTT kargo ile Güney Kıbrıs’a, Kıbrıs Rum Kesimi’ne kargo kaça gider diye merak edenler bu yazımız tam size göre. Yurt dışına kargo göndermek için, PTT kargo yurt dışı servis seçeneğini de seçebilirsiniz. Kargo işlemlerini hızlandırmak için PTT Kıbrıs Rum Kesimi kargo fiyatlarını ve teslimat süresini bilmeniz size yardımcı olacaktır. PTT kargo ile Kıbrıs Rum Kesimi’ne göndereceğiniz bir paketin alıcısına ulaşması ortalama 6 iş günüdür.

PTT yurt dışı kargo fiyat hesaplama işlemini yapmak için PTT’nin internet sitesine girip TURPEX’i işaretlemelisiniz. Çıkan kutucuktaki ülkeler listesinden Kıbrıs Rum Kesimi’ni seçtikten sonra, paketinizin kilogram cinsinden ağırlığını girdiğinizde yurt dışı kargo fiyatlarını görebilirsiniz.

KargomKolay olarak, sizin için dört örnek hesaplama yaptık:

 • 0,5 kg: 365 TL
 • 1 kg: 365 TL
 • 10 kg: 1045 TL
 • 20 kg:1915 TL

KIBRIS RUM KESİMİ’NE KARGO GÖNDERİMİNDE SON ADIM

 1. Kıbrıs Rum Kesimi’ne göndermek istediğiniz paketin, Ağırlık Hesaplama yazımızdan kg ve hacimsel ağırlığını hesapladınız, sitemiz üzerinden fiyatı öğrendiniz ve bizimle çalışmaya karar verdiniz.
 2. Müşteri temsilcimiz ile görüşüp kargonuzu bizimle göndermek istediğinizi onayladınız.
 3. Temsilcimizle birlikte gerekli evrakları ve gerekliyse faturayı düzenlediniz.
 4. Paketinizi bize teslim ettiniz. İster şubemize gelerek kargoyu teslim edebilir, isterseniz de bulunduğunuz yere kurye çağırabilirsiniz. Müşteri temsilcimizden alacağınız abone numarasını kuryeye verdiğinizde kargonuz ücretsiz olarak bize ulaşacaktır.
 5. Kargonuz bize ulaştığında sizinle irtibata geçip gerekli konşimentoyu hazırlarız.
 6. Ödemeyi yaptığınızda kargo işlemleriniz tamamlanır.
 7. Son olarak konşimento görüntüsünü ve takip için kullanacağınız barkod numarasını sizinle paylaşırız.
 8. Kargonuzu, alıcısına teslim edilene kadar ki süreçte, rahatlıkla Kargo Takip sayfamızdan takip edebilirsiniz. Kargonuz, alıcısına teslim edildiğinde, Müşteri Temsilcimiz, sizi bilgilendiriyor olacaktır.

Kargonuz, bize ulaştığı gün içinde yola çıkar.

KIBRIS RUM KESİMİ KARGO YURT DIŞI TAKİP

Kıbrıs Rum Kesimi’ne en hızlı hangi kargoyu tercih edebileceğiniz hakkında sizlere KargomKolay firmasını örnek verebiliriz. Göndereceğiniz paketin, kargoya verilip verilmediği, kargonun nerede olduğu, tahmini teslim süresi, kargonun ulaştığı yer gibi bilgilere online olarak ulaşım sağlayabileceksiniz.

Kargonuz bize ulaştığında müşteri temsilcimiz size bir kargo takip işlemlerinde kullanabileceğiniz bir barkod gönderecek. KargomKolay’ın internet sitesinde yer alan yurt dışı kargo takip sekmesine girip, çıkan kutucuğa size verdiğimiz barkod numarasını girdiğinizde kargonuzun şu an nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

KIBRIS RUM KESİMİ PTT KARGO YURT DIŞI TAKİP

PTT ile gönderilen veya Kıbrıs Rum Kesimi’nden Türkiye’ye getirilen bir paketin nerede olduğuyla ilgili tüm aşamalara PTT yurt dışı kargo takip Kıbrıs Rum Kesimi seçeneğiyle ulaşabilirsiniz. “Gönderi sorgula” sekmesine tıklayarak barkod numaranız ile birlikte gönderinizi takip edebilirsiniz.

KARGOMKOLAY İLE KIBRIS RUM KESİMİ’NE EXPRESS TESLİMAT

Kıbrıs Rum Kesimi ve 219+ ülkeye göndermek istediğiniz yurt dışı hava kargolarınız KargomKolay güvencesinde

https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/TEB.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/MERSİN.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/ODTÜ.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/YTÜ.png

BİZ KİMİZ

KargomKolay; uluslararası evrak ve paket taşımacılığı yapan, aynı zamanda mikro ihracat kabiliyetine sahip bir yurtdışı kargo gönderimi markasıdır.

Dünyadan güçlü iş ortakları sayesinde 220 ülkeye kargo gönderimi yapmak için en ekonomik çözümleri sunan KargomKolay, güvenilir ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir.

Temel Değerlerimiz

İnsan Kaynakları

Basında Biz

Destek

Önemli Not : Tüm Avrupa, Amerika, Afrika, Orta Doğu ve Asya'da Çin dahil kargo çıkışlarımız devam etmektedir!
Hemen Ara
Fiyat Al
Whatsapp