İspanya Kargo Hizmeti | İspanya’ya Kargo Fiyatları

Yurt Dışı Kargo Hizmeti
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 oy kullanıldı, 5 üzerinde ortalama 5,00 puan aldı.)

İspanya Kargo

İSPANYA  KARGO İŞLEMLERİ

İSPANYA KARGO TRAFİĞİNDA ARTIŞ POTANSİYELİ

İspanya kargo trafiğinde ciddi bir artış bekleniyor. Zira dünyanın en çok turist çeken ülkelerinden biri olan, yüzölçümü itibariyle Avrupa Birliği ülkelerinin 2. büyük ülkesi konumundaki İspanya Türkiye açısından iki ülke arasındaki ticaret trafiğinin artması itibariyle önem taşıyor.

İspanya’nın tekstil ve konfeksiyon ithalatında Çin’in ardından ikinci sırada gelen Türkiye, İspanya’nın ABD ve Fas’tan sonra AB ülkeleri dışındaki en büyük 3. ihracat pazarı. Bu veriler iki ülke arasında kargo trafiğinin önümüzdeki süreçte artacağın işaretleri olarak kabul ediliyor.

İSPANYA KOLAY KARGO GÖNDERMENİN YOLU

‘HAVA’DAN GEÇİYOR

İspanya’ya yurtdışı kargo göndermek havacılık endüstrisindeki teknolojik gelişmeler sayesinde geçmişe göre daha kolay hale geldi.

Öyle ki İspanya’ya uluslararası kargo ile hem bireysel hem de kurumsal kargo gönderimlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz.  İspanya kargo  işlemlerini yaparken işin uzmanından yardım alındığı takdirde daha da kolay hale gelebiliyor.

KARGO GÖNDERİMİ

Kargo göndermek için ister yurtdışı hava kargo hizmeti veren global kargo firmalarına başvurun, isterseniz de yurt içinde aynı hizmeti veren örneğin Kargomkolay’ın kapısını çalın ihtiyacınız olan şey bir bilgisayar ya da akıllı telefon.

İSPANYA’YA KARGO GÖNDERİM İŞLEMLERİ

İspanya’ya kargo gönderimi yapmak için anasayfa’ya girdiğinizde karşınıza çıkan fiyat hesaplama alanından

Kargonuzun gideceği ülke olarak İspanya’yı  seçip, kilogram bilgisini de verirseniz İspanya kargonuzun yolculuğu hemen başlayabilir.

Ama önce kargo fiyat hesaplaması yapılması gerekiyor.

KARGO FİYATI YÖNTEMİ

Yurtdışı kargo fiyatlarının hesaplaması yapılırken ya kilogram cinsinden ağırlığı ya da hacmi(desi) ele alınır ve hesaplama işlemi yapılır. Bu işlem sonunda kargonuzun ne kadar bir ücret karşılığı kapıya teslim edileceği belirlenmiş olur.

İSPANYA KARGO FİYATLARI HESAPLAMA

İspanya kargo fiyat hesaplama

İspanya kargo fiyatlarının hesaplanmasını yine sitemiz üzerinden yapacağız.

Anasayfasaya girdiğinizde ekranınızda beliren yurtdışı kargo fiyat hesaplama bölümüne kargonuzun gideceği ülke olarak İspanya’yı  işaretledikten sonra, kargonuzun kilo bilgisini de vermeniz gerekiyor. Böylece İspanya kargonun Madrid’e ne kadar bir ücret karşılığı gönderileceğini anında öğrenebilirsiniz.

KARGO GÖNDERİMİ

ispanya kargo gönderimi

Kargo gönderim işleminin son adımı fiyat bilgisini görüp, ödemeyi yapmak ve kargoyu teslim etmek. Kargonuzu kendiniz teslim edebileceğiniz gibi bulunduğunuz yere kurye de çağırabilirsiniz.

Kurye çağırma bölümüne müşteri adı soyadı, telefon numarası ve gönderinizin alınma tarihini girdikten sonra yapmanız gereken tek şey kuryenin kapınızı çalacağı anı beklemek…

İSPANYA KARGO FİYATLARI 

İspanya kargo fiyatları

İspanya kargo fiyatları kg bazında aşağıdaki gibidir: 

  • 0.5 kg: 22 Euro
  • 10 kg: 122.10 Euro
  • 20 kg: 178.20 Euro

TÜRKİYE’DEN İSPANYA’YA KARGO KAÇ GÜNDE ULAŞIR?

İspanya'ya kargo kaç günde ulaşır

Türkiye’den İspanya’ya kargo ortalama 1 iş gününde ulaşıyor. Kuryemiz kargonuzu aldıktan sonra pazar günü hariç her akşam yapılan uçuşlarla gönderinizi yola çıkarıyoruz. İstanbul’dan yola çıkan bir kargo en geç 24 saat içinde Valencia’da alıcısının elinde olabiliyor.

TÜRKİYE’NİN HER NOKTASINDAN İSPANYA’NIN HER

KENTİNE KARGO

Türkiye’den ister en çok ihracat yapılan İstanbul’dan, ya da Antalya’dan  ve ya Denizli’den, Barcelona, Sevilla  ya da Malaga’ya gönderilecek bir yurtdışı kargonuz varsa gelmeniz gereken adres kargomkolay.com…

Kargomkolay Türkiye’nin her yerinden İspanya’nın her şehrine kapıdan kapıya teslimat yaparken, kargonuzu hızlı güvenli ve daha ekonomik fiyatlarla yerine ulaştırır.

PTT KARGO İSPANYA FİYATLARI

İspanya’ya kargo göndermenin yollarından biri de PTT kargoyu kullanmak.

PTT yurtdışı gönderi hesaplamayı yapmak için PTT’nin internet sitesinde TURPEX’e tıklayıp, gönderimi yapacağınız ülkeyi seçip, ağırlık bilgisini vermeniz yetiyor.

İspanya’ya 0.5 kg, 10 kg ve 20 kiloluk bir gönderiyi PTT uluslararası kargo hizmeti alarak göndereceğinizi varsayalım ve bu kargonun fiyatını birlikte hesaplayalım.

TURPEX ‘te yapılan hesaplamanın sonuçları aşağıdaki gibidir;

  • 5 kg: 157.50 TL
  • 10 kg: 543.50 TL
  • 20 kg: 1033TL

YURT DIŞI KARGO TAKİP

Kargo Takip Nasıl Yapılır

Yurtdışı kargo takip ile gönderinizi adım adım takip edip, alıcısına ulaştığı anı hemen öğrenebilir, ayrıca aldığınız hizmetin kalitesini de görmüş olursunuz.

İspanya kargoyu, gönderimi gerçekleştirecek firmaya teslim ettiğinizde size verilen barkod numarası ile İspanya’ya doğru yola çıkan koli ya da zarfınızı takip edebilirsiniz.

Gönderimi yaptığınız firmanın internet sitesine girerek, kargo takip bölümüne barkod numarasını girmeniz bu işlem için yeterli.

İster gece ister gündüz takibini yaptığınız İspanya kargonuz, zamanında yerine ulaştığında işleriniz kesintiye uğramaz ve, iş bağlantısı yaptığınız kişi ya da kişiler karşısındaki prestijiniz de artar.

İSPANYA’DAN TÜRKİYE’YE KARGO

İspanya’dan Türkiye’ye ihracat yapan bir firmaysanız Türkiye’ye kargo göndermek için Türkiye’den İspanya’ya kargo gönderilirken yapılan işlemlerin aynısını yapmanız yeterli.

Madrid’ten İstanbul’a, Barcelona’dan İzmir’e, Sevilla’dan Antalya’ya ya da  Denizli’ye aynı hız ve güvenlik şartlarında ithalat ürünü ya da evrak gönderebilirsiniz.

İSPANYA’YA KARGO İLE GÖNDERİLEMEYECEK ÜRÜNLER

İspanya’ya kargo ile gönderilemeyecek ürün gruplarının olduğu işlemler sırasında gözden kaçırılmamalıdır. Türk Ticaret Kanunu tarafından yasaklanmış hiç bir ürün veya mal grubu İspanya’ya kargo ile gönderilemediği gibi yanıcı ve yakıcı gönderiler de kabul görmemektedir.

Yasaklı ürünler listesi için buraya tıklayınız.

KARGOMKOLAY

kargomkolay nasıl kullanılır

İspanya hızlı kargo ihtiyacı olan tüm kesimlerin başvuracağı ilk adres.

Başarısını bugüne kadar gerçekleştirdiği yurtdışı kargo operasyonları ile kanıtlayan Kargomkolay bundan sonra da uluslararası çözüm ortakları ile yanı başınızda olmaya devam edecek.

İspanya ve 219+ ülkeye göndermek istediğiniz yurtdışı hava kargolarınız Kargomkolay güvencesinde…

https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/TEB.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/MERSİN.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/ODTÜ.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/YTÜ.png

BİZ KİMİZ

KargomKolay; uluslararası evrak ve paket taşımacılığı yapan, aynı zamanda mikro ihracat kabiliyetine sahip bir yurtdışı kargo gönderimi markasıdır.

Dünyadan güçlü iş ortakları sayesinde 220 ülkeye kargo gönderimi yapmak için en ekonomik çözümleri sunan KargomKolay, güvenilir ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir.

Temel Değerlerimiz

İnsan Kaynakları

Basında Biz

Destek

Hemen Ara
Fiyat Al
Whatsapp