Skip links

Andorra Kargo Hizmeti | Andorra’ya Kargo Fiyatları | KargomKolay

Andorra kargo

ANDORRA KARGO GÖNDERİMİ

Andorra’ya kargo gönderim işlemleri, kargo fiyatları ve takibiyle ilgili önemli notları aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz. Ancak yazımıza geçmeden önce, Güneybatı Avrupa’da, Pirene Dağları’nda, denize kıyısı olmayan, turizm cenneti olma özelliği ile zengin, Fransa ve İspanya arasında küçük bir ülke olan Andorra Prensliği  yani kısaca Andorra hakkında bazı bilgiler verelim.

Türkiye’nin Andorra’ya İhracatında Başlıca Ürünler

Andorra’ya olan ihracatımızda; tıbbi ilaçlar, ateşli silahlar, ayakkabı, mekanik cihazlar, bakır masa, mutfak ev eşyaları ilk sıralarda yer almaktadır.

Türkiye’nin Andorra’dan İthalatında Başlıca Ürünler

Başlıca ithalat ürünlerimiz; muslukçu, borucu eşyası, yağmurluk, pardesü, tişört, contalar, böcek öldürücüler ilk sırada yer almıştır.

ANDORRA ULUSLARARASI HAVALİMANLARI

Andorra bölgesinde, Andorra–La Seu d’Urgell Airport bulunmaktadır. Andorra’ya yakın olan bazı havalimanları aşağıdadır;

 • Toulouse-Blagnac Havalimanı (180 kilometre)
 • Girona-Costa Brava Havalimanı (271 kilometre)
 • Perpignan – Rivesaltes Havalimanı (163 kilometre)
 • Barcelona Uluslararası Havalimanı (208 kilometre)

Bu havalimanlarından Andorra’ya 3-4 saat süren direkt otobüs seferleri bulunmaktadır.

ANDORRA’YA NASIL KARGO GÖNDEREBİLİRİM?

Andorra’ya kargo göndermek için, uluslararası hava kargo hizmeti veren global kargo firmalarına ulaşmanız gerekmektedir. KargomKolay, yurt içinde bu işlemi daha kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Andorra kargo firmalarından bazıları paketinizi ortalama 7 iş gününde alıcınıza ulaştırabiliyor. Nedeni ise, hava kargo kullanmıyor olmalarıdır. Ancak, KargomKolay firması paketinizi hızlı, güvenli ve kaliteli bir şekilde ortalama 4 iş gününde alıcınıza teslim etmektedir.

DHL, FEDEX, UPS ve TNT uçak kargo ile Andorra’ya tüm evrak, numune ve kolilerinizi taşıtan, KargomKolay, Türkiye’den Andorra’ya ve Andorra’dan Türkiye’ye kargo işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

ANDORRA KARGO FİYAT HESAPLAMA

Yurt dışı kargo fiyat hesaplama için;

 • KargomKolay’ın anasayfasına girin.
 • Fiyat Hesapla butonuna tıklayın.
 • Ülkelerden Andorra’yı seçin.
 • Gönderinizin kilogram türünden ağırlığını girin.
 • Fiyatları Göster seçeneğine tıklayın.
 • Türkiye Andorra kargo fiyatları en hızlı şekilde ekranınızda olacaktır.

ANDORRA’YA KARGO GÖNDERMEK İÇİN NE YAPMALIYIM?

Andorra’ya kargo gönderimi, KargomKolay ile çok daha uygun ve kolay. Hemen anlatalım:

 1. KargomKolay’ın ana sayfasına girin.
 2. Fiyat Hesapla seçeneğine tıklayın.
 3. Varış ülkesi olarak Andorra’yı seçin.
 4. Paketinizin kilogram cinsinden ağırlığını girin.
 5. Son olarak size ulaşmamız için iletişim bilgilerinizi paylaşın.
 6. Müşteri temsilcilerimiz en kısa zamanda sizi arayarak ulaşım sağlayacak ve işleminizin her aşamasında size yardımcı olacaklardır.
 7. Andorra’ya kargo göndermeye karar verdiniz ve hangi evrakların gerekli olduğunu ve bu belgelerin detaylarını Gerekli Evraklar Listesi üzerinden anlattığımız yazıdan öğrenebilirsiniz.

Yurt dışına kargo fiyatını öğrenmeden önce gönderinizin ağırlığını doğru hesaplamalısınız.

ANDORRA KARGO AĞIRLIK HESAPLAMA İŞLEMİ

Andorra’ya kargo göndermek istiyorsunuz, ancak bu kargonun öncelikle ağırlığını ölçmeniz gerekir. Bunun için en doğru yöntem kilogram ya da hacimsel ağırlık anlamına gelen desi yöntemidir.

Desi hesaplaması yaparken:

EN X BOY X YÜKSEKLİK /5000 formülü kullanılır.

Örneğin;

0,2 KG ağırlığında numune gönderiniz mi var. Hemen desi hesaplamasına da bakalım. Numuneniz 30*10*15 ebatlarında olduğunu varsayalım. Andorra’ya kargo hacimsel ağırlık hesaplama işlemi sonunda  0,9 desi gelmiştir. Fiyatlandırma, kilogram ve desi  türünde en yüksek çıkan rakam üzerinden yapılmaktadır.

ANDORRA KARGO TESLİMAT SÜRESİ

Türkiye’den Andorra’ya kargo göndermeye karar verdiniz. Merak edilen sorulardan biri ise kargonuzun kaç günde teslim edileceğidir. Express kargo seçeneğini tercih etmeniz durumunda KargomKolay’a teslim ettiğiniz bir paket en hızlı servis seçeneği ile ortalama 3 iş günü içerisinde Andorra’ya ulaşır.

 • Türkiye’den Andorra’ya kargo gönderme ve kargo getirme ücretlerini aşağıdaki yazımızda görebilirsiniz. Aşağıdaki fiyatlar, şirketlere özel anlaşmalı fiyatlarımızı içermemektedir. Şirketlere özel anlaşmalı fiyatlarımız için, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

TÜRKİYE ANDORRA KARGO FİYATLARI

Türkiye’den Andorra’ya kargo fiyatları kilogram bazında aşağıdaki gibidir:

 • 0.5 kg: 98.67 Euro
 • 10 kg: 165 Euro
 • 20 kg: 232.1 Euro*Tüm Fiyatları görüntülemek için aşağıdaki ‘Fiyat Al’ butonundan hesaplama aracını kullanabilirsiniz.Düzenli gönderileriniz varsa, kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek, daha uygun rakamlar alabilirsiniz.

ANDORRA TÜRKİYE KARGO FİYATLARI

Andorra’dan Türkiye’ye kargo getirme fiyatları aşağıdaki gibidir:

 • 0,5 kg:57,50 €
 • 1 kg: 62,70 €
 • 10 kg:354,20 €
 • 20 kg:572,00 €

Şirketlere özel anlaşmalı fiyatlarımız için 0850 550 5500 numaralı hattımızdan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir veya info@kargomkolay.com  adresinden kurumsal müşteri temsilcilerimize mail yolu ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

PTT KARGO ANDORRA FİYATLARI

PTT kargo yurt dışı seçeneğini ile Andorra’ya kargo gönderimi gerçekleştirebilirsiniz.Kargo işlemlerini hızlandırmak için PTT Andorra kargo fiyatlarını ve teslimat süresini aşağıdaki yazımızda bulabileceksiniz. Ayrıca PTT kargo ile Andorra’ya göndereceğiniz bir paketin alıcısına ulaşması ortalama 6 iş günüdür.

PTT yurt dışı kargo fiyat hesaplama işlemini yapmak için PTT’nin internet sitesine girip TURPEX’i işaretlemelisiniz. Çıkan kutucuktaki ülkeler listesinden Andorra’yı seçtikten sonra, paketinizin kilogram cinsinden ağırlığını girdiğinizde yurt dışı kargo fiyatlarını görebilirsiniz.

KargomKolay olarak, sizin için dört örnek hesaplama yaptık:

 • 5 kg: 744.5 TL
 • 10 kg: 1274.5 TL
 • 20 kg: 2334.5 TL

ANDORRA’YA KARGO GÖNDERİMİNDE SON ADIM

Aşağıdaki yazımızda, Andorra’ya kargo gönderim aşamalarına rahatlıkla ulaşabileceksiniz.

ANDORRA’YA KARGO GÖNDERİMİNDE SON ADIM

Aşağıdaki yazımızda, Andorra’ya kargo gönderim aşamalarını görebilirsiniz.

Andorra’ya göndermek istediğiniz paketin, Ağırlık Hesaplama yazımızdan KG ve Hacimsel ağırlığını hesaplayarak, sitemiz üzerinden fiyatı öğrenip, bizimle çalışmaya karar verdiniz. Şimdi son aşamalara geçelim:

 1. Müşteri temsilcimiz ile görüşüp kargonuzu bizimle göndermek istediğinizi onayladınız.
 2. Temsilcimizle birlikte gerekli evrakları ve gerekliyse faturayı düzenlediniz.
 3. Paketinizi bize teslim ettiniz. İster şubemize gelerek kargoyu teslim edebilir, isterseniz de bulunduğunuz yere kurye çağırabilirsiniz. Müşteri temsilcimizden alacağınız abone numarasını kuryeye verdiğinizde kargonuz ücretsiz olarak bize ulaşacaktır.
 4. Kargonuz bize ulaştığında sizinle irtibata geçip gerekli konşimentoyu hazırlarız.
 5. Ödemeyi yaptığınızda kargo işlemleriniz tamamlanır.
 6. Son olarak konşimento görüntüsünü ve takip için kullanacağınız barkod numarasını sizinle paylaşırız.
 7. Kargonuzu, alıcısına teslim edilene kadar ki süreçte, rahatlıkla Kargo Takip sayfamızdan takip edebilirsiniz. Kargonuz, alıcısına teslim edildiğinde, Müşteri Temsilcimiz, sizi bilgilendiriyor olacaktır.

Kargonuz, bize ulaştığı gün içinde yola çıkar.

ANDORRA KARGO YURT DIŞI TAKİP

Andorra kargo yurt dışı takibinde,

 • Göndereceğiniz paketin kargoya verilip verilmediği,
 • Kargonuzun nerede olduğu,
 • Tahmini teslim süresi,
 • Kargonun ulaştığı yer,

gibi bilgilere online olarak ulaşım sağlayabileceksiniz.

Kargonuz bize ulaştığında müşteri temsilcimiz size bir kargo takip işlemlerinde kullanabileceğiniz bir barkod gönderecek. KargomKolay’ın internet sitesinde yer alan yurt dışı kargo takip sekmesine girip, çıkan kutucuğa size verdiğimiz barkod numarasını girdiğinizde kargonuzun şu an nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

ANDORRA PTT KARGO YURT DIŞI TAKİP

PTT ile Andorra’dan Türkiye’ye gönderilen veya Andorra’dan Türkiye’ye getirilen bir paketin nerede olduğuyla ilgili tüm aşamalara PTT yurt dışı kargo takip Andorra seçeneğiyle ulaşabilirsiniz. “Gönderi sorgula” sekmesine tıklayarak barkod numaranız ile birlikte gönderinizi takip edebilirsiniz.

KARGOMKOLAY İLE ANDORRA’YA EXPRESS TESLİMAT

Andorra ve 219+ ülkeye göndermek istediğiniz yurt dışı hava kargolarınız KargomKolay güvencesinde

Andorra Kargo İçin Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye’den Andorra’ya Kargo Fiyatları Ne Kadar?

Türkiye’den Andorra’ya kargo fiyatlarını öğrenmek için, sayfanın altında bulunan Fiyat Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Açılan sayfada ülke olarak Andorra seçtikten sonra, kolinizin ağırlığını seçtiğinizde fiyatı otomatik olarak görebilirsiniz. Andorra için 0,5kg taşıma rakamları 30,95 Eur’dan başlamaktadır ve dönemsel olarak değişebilmektedir. Unutmayın, düzenli gönderiniz varsa veya şirketseniz, özel indirimlerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca şahıslar da Hoşgeldin İndirimi gibi kampanyalardan faydalanabilir.

Türkiye’den Andorra’ya Kargo kaç günde gider?

Merkezimize ulaşan tüm gönderilerin yurtdışı çıkışları, her gün, aynı günün akşamı (pazar günleri hariç) yapılmaktadır. Uçuşu gerçekleşen tüm San Marino kargoları ortalama 1 iş gününde teslim edilir. Gümrükteki incelemeler, uzak bölge teslimatları ve zorunlu gecikmeler bu süreyi uzatabilir.

Andorra için yurtdışı kargo takibi nasıl yapılır?

KargomKolay, tüm gönderilerini TNT, DHL, UPS ve Fedex ile çıkarmaktadır. Andorra için hazırlanan yurtdışı evraklarında konşimentonuzun sağ üst köşesinde, barkodun altında bulunan konşimento numarasıyla tüm kargo takiplerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için 3 farklı method vardır. 1. Android ve IOS için KargomKolay APP’imizi indirip, kargo takibini yapabilirsiniz. 2. KargomKolay.com adresindeki Yurtdışı Kargo Takip sayfasına, kargo takip numaranızı yazarak durumunu öğrenebilirsiniz. 3.Kargonuz hangi operatörü ile çıkarıldıysa, bizim dışımızda onların web sitesinden de takibini yapabilirsiniz.

Andorra kargo fiyatlarını değiştiren etmenler nelerdir?

Andorra’ya kargo gönderirken maliyetinizi değiştiren 2 temel unsur vardır. Bunların birincisi gönderinizin ağırlığıdır. İkinci dikkat edilen konu ise gönderinizin hacimsel (desi) ağırlığıdır. Yurtdışı express kurye gönderilerinde, bu iki değere bakılır, hangisi büyükse ondan fatura edilir.

Türkiye’den Andorra’ya en uygun fiyata kargo nasıl gönderilir?

KargomKolay, Türkiye’nin en büyük online yurtdışı kargo toptancısıdır. Binlerce müşterisi bulunmakta ve çağrı merkezi her gün binlerce müşteri talebine yanıt vermektedir. Elindeki bu büyük hacim ile, DHL, TNT, UPS ve FedEx gidi global ekspress kargo taşıyıcı operatörler ile kurumsal anlaşmalar yapar ve aldığı indirimleri, avantajlı fiyatlar ile müşterilerine iletir. Sizin Andorra’ya en ucuz kargo fiyatına ulaşmak için yapmanız gereken tek şey, 0850 550 5500 numaralı müşteri hizmetleri hattını aramak veya info@kargomkolay.com adresine email atmaktır. Unutmayın, şirketseniz veya düzenli gönderi yapıyorsanız, özel fiyatlar isteyebilirsiniz.

Türkiye’den Andorra’ya online kargo gönderimi nasıl yapılır?

KargomKolay Müşteri Paneli’nde Gönderi Yap butonuna tıkladığınızda, kargonuzun göndericisi, alıcısı, içeriği ve ölçülerini gireceğiniz bir ekran karşınıza çıkıyor. Buraya Andorra için gerekli bilgileri girdiğinizde, otomatik olarak kaydınız alınır ve kargo etiketiniz hazırlanır. Sadece bu kargo etiketinden çıktı alarak, gönderinizi bize ücretsiz şekilde ulaştırabilirsiniz.

Andorra’ya en hızlı kargo hangisi?

Andorra’ya acil kargolarınız için kullanabileceğiniz en doğru seçenek KargomKolay olacaktır. Çünkü KargomKolay, TNT, UPS, FedEx ve DHL ile özel anlaşmalıdır ve Pazar günleri hariç hergün yurtdışı çıkışı gerçekleştirmektedir. Türkiye’den Andorra’ya ortalama kargo süresi 4 iş günüdür.

Andorra’ya kargo nasıl gönderilir?

Andorra’ya kargo yollamak için yapmanız gereken, mümkün olduğunca sağlam ve küçük bir paket yapmanızdır. Kolilerinizin ölçüleri belli olduğunda, 0850 550 5500 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayıp hem maliyetlerinizi öğrenebilir, hem o ülke ile alakalı güncel bilgileri öğrenebilir, hem de kargo toplamalarınızı hızlıca yaptırabilirsiniz.

San Marino için kargo ağırlık hesaplama işlemi nasıl yapılır?

Andorra’ya göndermek istediğiniz paketinizin ağırlığını ölçmek için en doğru yöntem kilogram ya da hacim (desi) hesaplamasıdır. Desi hesaplaması yaparken: EN X BOY X YÜKSEKLİK /5000 formülü kullanılır.Gönderinizin ağırlığını ölçtüyseniz fiyat hesaplamaya devam edebilirsiniz. Örneğin: Andorra’ya 20 KG ağırlığında 50*40*50 ölçülerinde bir paket göndermek istediğinizde; 50*40*50 /5000 yöntemi ile Desi ağırlığını 20 KG denk geldiğini görebilirsiniz.

Andorra’ya E-ihracat nasıl yapılır?

KargomKolay, wordpress kullanıcıları için geliştirdiği KargomKolay WooCommerce Yurtdışı Kargo eklentisi ile, 219+ ülkeye online olarak gönderi yapmanızı sağlar. WordPress Plugin 3 sn’de kurulur. Hiçbir kod bilgisine ihtiyacınız yoktur. Kurulumu yaptıktan sonra, sepete eklenen ürünlerin En x Boy x Yükseklik ve ağırlık bilgilerini alır, Andorra’ya olan kargo maliyetini otomatik olarak getirir. Bu sayede, site ziyaretçiniz ürünleri alırken, ülkesine kargo bedelini de görür, ürünler ile birlikte kargo bedelini de size öder. KargomKolay yurtdışı kargo eklentisi, TL, USD ve Eur olarak fiyatlar sunabilir, tüm dillerde kullanılabilir.