Yurtdışı Gönderi Ücretleri Nasıl Hesaplanır

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Henüz bu sayfamız puan verilmedi.)

Dünya üzerinde 207 adet ülkeye kargo hizmeti sunan ve birçok uluslararası kargo şirketi ile anlaşması bulunan KargomKolay.com üzerinden en uygun fiyatlara ulaşmak oldukça kolay. Fiyat teklifi alabilmek için yapılması gereken tek işlem sitemizin ana sayfası üzerinden istenilen bilgileri girmek ve fiyatı hesapla bilgisini öğrenmek olacak. Fiyat öğrenmek için bilmeniz gereken bir takım bilgiler olacaktır, bunları ister merkezlerimizde isterseniz de kendi ölçümleriniz sonucunda öğrenebilirsiniz.  Öncelikle fiyat teklif bölümünde Ülke seçimi bölümü, Gönder ve getirt seçeneği, evrak veya koli seçeneği, kilogram seçimi bölümü gibi seçenekler bulunmaktadır. Tüm bu seçenek ve tercih bölümlerini makalemizde açıklayacak ve sizlere sunacağız.

Gönder ve Getirt Seçeneği: Kargonuzun ülkemizden mi gönderileceği yoksa başka ülkeden mi ülkemize getirtileceği konusunda bilgi istenilen bölümdür. İhracat veya ithalat gibi düşünebilirsiniz. Ürünlerinizi ihracat mı yapacaksınız yoksa yurtdışından bir ürün ithal mi edeceksiniz, bu seçenekleri buradan öğrenebilirsiniz.

Evrak veya Koli Seçeneği: Bu seçenek kısmında ise göndermek istediğiniz kargo veya kolinin evrak mı yoksa koli mi olduğunu seçmeniz gerekmektedir. Eğer kargo ise ağırlık oldukça önemlidir. Evraklar ise kargo olarak değil çok daha ucuz fiyatlar ile gidebilmektedir. Bu seçeneği de burada seçebilir ve belirtebilirsiniz.

Kilogram seçeneği: Bu kısımda 1 kilogram ile 30 kilogram arasında olan kargo ağırlığınızı seçerek fiyat alabilirsiniz. Kilogram listesinde bulunmakta olan ağırlık, sizin kargonuza uygun olarak bulunmuyorsa fiyatınızı iletişim adresinden alabilir ve işlemleri başlatabilirsiniz.

Ayrıca (https://kargomkolay.com/Ulkeler) adresinden de gönderim yaptığımız ülkelerin listesini görebilirsiniz. Bu listede bulunan tüm ülkelere en geç 10-14 gün içerisinde gönderim sağlanabilmektedir.  En erken ise yaklaşık olarak 2 gün içerisinde kargolar adrese gönderilmekte ve teslim edilmektedir.

https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/TEB.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/MERSİN.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/ODTÜ.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/YTÜ.png

BİZ KİMİZ

KargomKolay; uluslararası evrak ve paket taşımacılığı yapan, aynı zamanda mikro ihracat kabiliyetine sahip bir yurtdışı kargo gönderimi markasıdır.

Dünyadan güçlü iş ortakları sayesinde 220 ülkeye kargo gönderimi yapmak için en ekonomik çözümleri sunan KargomKolay, güvenilir ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir.

Temel Değerlerimiz

İnsan Kaynakları

Basında Biz

Destek

Hemen Ara
Fiyat Al
Whatsapp