Skip links

Yurtdışı E-Ticaret Gönderimlerinde En Uygun Fiyat Nereden Alınabilir

İnternet sitesi ve internet sitesinde e-ticaret işlemleri yapmakta olan kullanıcılarımız dilediği zaman en uygun fiyatları KargomKolay.com adresinden alabilmektedir. Firmamız birçok firma ile sözleşme yaptığı ve çalışmalarını sürekli olarak geliştirmesi nedeniyle oldukça uygun ve ekonomik fiyatlar kullanıcılara kavuşmaktadır. Kullanıcılar almış olduğu fiyatlar sonucunda yurtdışına satış yapmak için genelde bizi tercih etmektedirler, çünkü kullanıcılara en uygun fiyatları bizim grubumuz vermektedir. Biz birçok kargo firması ile özel sözleşme yapmamızdan ötürü ve bu sözleşmeler sizin yaptığınız sözleşmelerden daha uygun bir ortamda yapıldığı için sizlerin aldığı fiyatlardan çok daha uygun fiyatları bizlere sunmakta ve bizlerde çok düşük kar oranları sayesinde sizlere sunmaktayız.

En uygun fiyatı bizden aldıktan sonra ise kargo paketlerinizi hazırlayabilir ve kargonuzu kuryelerimize teslim etmek için adreslerinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Kargo sizden teslim alırken ürüne ait fatura, proforma fatura ve ürün ile ilgili bilgilerin yer aldığı belgelerin bizlere teslim edilmesi gerekmektedir. Ayrıca ürünün boy ölçülerine ve buna ek olarak ağırlığını da bizlere bildirmeniz gerekmektedir.

Kargonuz kuryelerimiz tarafından teslim alındıktan sonra yapılması gereken tüm işlemler tarafımıza ait olmaktadır. Sizlerin seçimlerine göre hava kargosu ya da express kargo yöntemleri ile çok hızlı bir şekilde kargonuzu hedef adrese teslim etmekteyiz. Böylece sizde ürününüzü satmış olduğunuz kişiye çok kısa bir sürede ulaştırmış oluyor ve müşteri kazanmış olmaktasınız.

Bizim ile kargo hizmetini alıp, hem kendi kalitenizi artırabilir hem de çalışmalarınızda büyük bir artış görebilirsiniz. Kargosunun çok kısa bir süre içerisinde geldiğini gören diğer ülkeden kişiler hem sitenizi önerecek hem de tekrar ürün ihtiyacı olduğunda sitenizi tercih etmek için sizin ile iletişim kuracak ve ürün alabilecektir.