UPS Vakfı Zipline’ın Drone ile Teslimatına Destek Çıkıyor

Haberler

Ups Drone Gana

UPS VAKFI, DÜNYANIN EN BÜYÜK AŞI UÇAĞI

DAĞITIM AĞINI DESTEKLİYOR

UPS’in kurumsal sosyal sorumluluk kolu olan UPS Vakfı, Gana’daki dünyanın en büyük aşı drone dağıtım ağına olan desteğini açıkladı.

Ruanda’daki önceki çalışmanın ardından, lojistik şirketi Zipline, Gana hükümeti ile Gana’nın ulusal sağlık tedarik zincirinde insansız hava şebekesi geliştirmek için ortaklık kurdu ve aşıların ülke genelinde insanlara ulaşmasını sağladı.

DRONE’LAR 7 GÜN 24 SAAT ÇALIŞACAK

Drone ağı, haftanın yedi günü, günde 24 saat çalışacak ve her biri 30 uçağı olan dört dağıtım merkezinden Gana’da 12 milyon kişiye hizmet veren 2 binin üzerinde sağlık tesisine hizmet verecek.

UPS, ağın genişlemesini ve Aşı İttifakı Gavi’yi desteklerken Gavi Genel Müdürü Dr. Seth Berkley, “Hükümetin talep üzerine rutin immünizasyonu destekleme yeteneği, Gana’daki her çocuk için her zaman yeterince hayat kurtarıcı aşı olacağından emin olmamızı sağlayacak. Bu Gavi için uzak bölgelerde yaşayan daha fazla çocuğu aşı ile önlenebilir hastalıklara karşı korumamıza yardımcı olacak heyecan verici bir gelişme.”

Video için tıklayınız.

Kaynak: UPS

https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/TEB.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/MERSİN.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/ODTÜ.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/YTÜ.png

BİZ KİMİZ

KargomKolay; uluslararası evrak ve paket taşımacılığı yapan, aynı zamanda mikro ihracat kabiliyetine sahip bir yurtdışı kargo gönderimi markasıdır.

Dünyadan güçlü iş ortakları sayesinde 220 ülkeye kargo gönderimi yapmak için en ekonomik çözümleri sunan KargomKolay, güvenilir ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir.

Temel Değerlerimiz

İnsan Kaynakları

Basında Biz

Destek

Hemen Ara
Fiyat Al
Whatsapp