Mısır Kargo Hizmeti | Mısır’a Gönderim Fiyatları

Yurt Dışı Kargo Hizmeti

Mısır'a Kargo

MISIR KARGO İŞLEMLERİ VE FİYATLARI

Mısır kargo işlemleri için tüm soruları cevapladık;

 • Mısır’a kargo en kolay şekilde nasıl kargo gönderilir?
 • Mısır kargo göndermek isteyen bir kişi ya da kurum ne kadar ücret öder?
 • Mısır kargo kaç günde adresine ulaşır?
 • Mısır kargonun takibi nasıl yapılır?
 • Mısır kargo fiyatı nasıl hesaplanır?

İçindekilere tıklayarak yazıdaki bölüme geçebilirsiniz.

MISIR’A KARGO GÖNDERME İHTİYACI OLANLAR

Mısır’a kargo göndermek isteyenler öncelikle tabi ki Türk ihracatçılarıdır. ve Mısır’a en kolay, en hızlı, en güvenli ve en ekonomik yoldan kargo göndermek isteyenlerin tercihi de hava kargodan yana olacaktır. Mısır’a kargo ile hem bireysel hem de kurumsal kargo gönderimlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz.

MISIR’A KARGO NASIL GÖNDERİLİR? 

Mısır’a kargo gönderimi yapmak günümüz şartlarında oldukça kolay hale geldi. İster yurtdışı hava kargo hizmeti veren global kargo firmalarından bu hizmeti alın, isterseniz yurt içinde aynı hizmeti veren örneğin Kargomkolay ile Mısır’a kargo gönderin ihtiyacınız olan şey bir bilgisayar ya da akıllı telefon.

KARGO GÖNDERMENİN ADIMLARI

MISIR'A-KARGO-GÖNDERMENİN-ADIMLARI

Anasayfamıza girdiğinizde karşınıza çıkan ana sayfada Mısır kargo işlemlerini yapmak için sadece 1 dakikanızı ayırmanız yeter de artar bile.

Kargonuzun gideceği ülke olarak Mısır’ı seçip kilogram bilgisi de verdiğinizde Mısır kargonun yolculuğu başlamış olacak.

Ama önce kargo hesaplaması yapılması gerekiyor.

MISIR KARGO FİYAT HESAPLAMA NASIL YAPILIR?

Mısır kargo hesaplaması yapmak da kolay bir işlem.

Mısır kargonun hesaplaması yapılırken ya kilogram cinsinden ağırlığı ya da kapladığı hacim (desi)  ele alınır ve hesaplama işlemi yapılır. Bu işlem sonunda kargonun ne kadar bir ücret karşılığı Mısır’a ulaşacağı belli olur.

yurtdışı Kargo gönderimi

MISIR KARGO FİYATLARI HESAPLAMA

MISIR-KARGO-FİYATLARI-HESAPLAMA

Mısır kargo fiyatlarının hesaplanmasını da Kargomkolay üzerinden anlatacağız.

Kargomkolay’ın sayfasına girdiğinizde ekranınızda beliren yurtdışı kargo fiyat hesaplama bölümüne kargonuzun gideceği ülke olarak Mısır’ı işaretledikten sonra, kargonuzun kilo bilgisini de vermeniz gerekiyor. Böylece Mısır kargonun örneğin Kahire’ye ne kadar bir ücret karşılığı gönderileceğini anında görüyorsunuz.

KARGO GÖNDERİM İŞLEMİ

Kargo gönderim işleminin son adımı fiyat bilgisini görüp, ödemeyi yapmak ve kargoyu teslim etmek. Bunu kendiniz yapabileceğiniz gibi kurye de çağırabilirsiniz.

Kurye çağırma bölümüne müşteri adı soyadı, telefon numarası ve Mısır kargonun alınma tarihini girdikten sonra yapmanız gereken tek şey kuryenin kapınızı çalacağı anı beklemek…

MISIR KARGO FİYATLARI 

MISIR-KARGO-FİYATLARI

Mısır kargonun kg başına fiyatları aşağıdaki gibidir:

 • 5 kg: 27.50 Euro
 • 10 kg:177.10 Euro
 • 20 kg: 259.60 Euro

TÜRKİYE’DEN MISIR’A KAÇ GÜNDE GİDER?

TÜRKİYE'DEN-MISIR'A-KARGO-KAÇ-GÜNDE-GİDER

Türkiye’den Mısır’a gönderilen kargonuzu kuryemiz aldıktan sonra pazar günü hariç her akşam yapılan uçuşlarla gönderinizi yola çıkarıyoruz. Mısır’a ortalama 2 iş gününde teslimat yapılabiliyor. İstanbul’dan yola çıkan bir Mısır kargo 48 saat içinde alıcısının adresinde olabiliyor.

TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN MISIR’IN HER NOKTASINA KARGO

Türkiye’nin ister en çok ihracat yapılan şehri İstanbul’dan, ister Bursa’dan, isterseniz de Manisa’dan, Kahire, Gize, Şarm el Şeyh ya da Luksor’a   gönderilecek bir yurtdışı kargonuz varsa yapmanız gereken hava kargo hizmeti veren şirketlere ulaşmak olacaktır.

PTT KARGO MISIR FİYATLARI

Mısır’a kargo göndermenin yollarından biri de PTT kargoyu kullanmak. Bu nedenle PTT kargo Mısır fiyatları konusunda da bilgi sahibi olmalı ve Türkiye’den Mısır’a, ya da Mısır’dan Türkiye’ye kargo gönderirken PTT kargo fiyatını hesaplamalısınız.

PTT yurtdışı gönderi hesaplamayı yapmak için PTT’nin internet sitesinde TURPEX’e tıklayıp, gönderimi yapacağınız ülkeyi seçip, ağırlık bilgisini vermeniz yetiyor.

Mısır’a 0.5 kg, 10 kg ve 20 kiloluk bir PTT uluslararası kargo hizmetini alarak göndereceğinizi varsayalım ve bu işlemde PTT kargo Mısır fiyatını hesaplayalım.

PTT yurt dışı kargo Mısır servisinde TURPEX ‘te yapılan hesaplamanın sonuçları aşağıdaki gibidir;

 • 0.5 kg: 218 TL
 • 10 kg: 672 TL
 • 20 kg: 1252TL

Burada PTT kargonun, Mısır’da adresine ulaşması için verdiği sürenin ortalama 4 gün olduğuna dikkat etmek gerekiyor.

YURT DIŞI KARGO TAKİP

Kargo Takip Nasıl Yapılır

Yurt dışı kargo takibi ile gönderinizi adım adım takip edip alıcısına ulaştığı anı birebir kontrol edebilir, ayrıca aldığınız hizmetin hızını da anlayabilirsiniz.

Kargonuzu gönderimi gerçekleştirecek firmaya teslim ettiğinizde size verilen barkod numarası ile Mısır yolculuğuna başlamış koli ya da zarfınızı takip edebilirsiniz.

Gönderimi yaptığınız firmanın internet sitesine girerek, kargo takip bölümüne barkod numarasını girmeniz bu işlem için yeterli.

İster gece ister gündüz takibini yaptığınız gönderiniz, zamanında yerine ulaştığında işlerinizin kesintiye uğraması riskini ortadan kaldırdığı gibi iş bağlantısı yaptığınız kişi ya da kişiler karşısında prestijiniz de artacaktır.

MISIR’DAN TÜRKİYE’YE KARGO

Mısır’dan Türkiye’ye kargo göndermek de sanıldığı gibi zor işlem değil. Mısır’da yatırım yapan bir Türk girişimci ya da orada eğitimine devam eden bir Türk öğrenci Türkiye’ye kargo göndermek istediğinde aynı kolay yolları takip ederek Mısır’dan Türkiye’ye kolayca kargo gönderebilir.

Kahire’den Ankara’ya, Luksor’dan Bursa’ya ya da Gize’den Manisa’ya aynı hız ve güvenlik şartlarında ithalat ürünü ya da evrak gönderebilirsiniz.

MISIR’A KARGO İLE GÖNDERİLEMEYECEK ÜRÜNLER

Mısır’a kargo ile gönderilemeyecek ürün gruplarının olduğu işlemler sırasında gözden kaçırılmamalıdır. Türk Ticaret Kanunu tarafından yasaklanmış hiç bir ürün veya mal grubu Mısır’a kargo ile gönderilemediği gibi yanıcı ve yakıcı gönderiler de kabul görmemektedir.

KARGOMKOLAY

kargomkolay nasıl kullanılır

Mısır’a hızlı kargo gönderimi yapacak tüm bu kesimlerin başvuracağı ilk adres Kargomkolay.

Başarısını bugüne kadar gerçekleştirdiği yurtdışı kargo operasyonları ile kanıtlayan Kargomkolay bundan sonra da işlerinizin rayında gitmesi için uluslararası çözüm ortakları ile yanı başınızda olmaya devam edecek.

Siz sadece kargonuzun nereye gitmesini istediğinizi söyleyin. Gerisini bize bırakın.

Mısır ve 219+ ülkeye göndermek istediğiniz yurtdışı hava kargolarınız Kargomkolay güvencesinde…


https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/TEB.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/MERSİN.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/ODTÜ.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/YTÜ.png

BİZ KİMİZ

KargomKolay; uluslararası evrak ve paket taşımacılığı yapan, aynı zamanda mikro ihracat kabiliyetine sahip bir yurtdışı kargo gönderimi markasıdır.

Dünyadan güçlü iş ortakları sayesinde 220 ülkeye kargo gönderimi yapmak için en ekonomik çözümleri sunan KargomKolay, güvenilir ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir.

Temel Değerlerimiz

İnsan Kaynakları

Basında Biz

Destek

Önemli Not : Tüm Avrupa, Amerika, Afrika, Orta Doğu ve Asya'da Çin dahil kargo çıkışlarımız devam etmektedir!
Hemen Ara
Fiyat Al
Whatsapp