Hollanda Kargo İşlemleri | Hollanda Kargo Fiyatları

Yurt Dışı Kargo Hizmetleri
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 oy kullanıldı, 5 üzerinde ortalama 5,00 puan aldı.)

HOLLANDA KARGO HİZMETİ VE FİYATLARI

Hollanda kargo işlemleri için aşağıdaki soruları yazımızda cevaplandırdık;

 • Hollanda’ya kargo nasıl gönderilir, işlemler zor mudur?
 • Hollanda kargo fiyatlarını seyri nasıldır?
 • Hollanda kargo ücretlerini hesaplamanın pratik bir yolu var mıdır?
 • Türkiye’den Hollanda’ya gönderilen bir kargo kaç günde alıcısında olur?
 • Hollanda kargo takibi yapmanın adımları nelerdir?

*İçindekilere tıklayarak yazıdaki bölümlere geçebilirsiniz.

Hollanda kargo

İki ülkenin yöneticileri Hollanda ile Türkiye arasındaki ticaret hacmini en kısa sürede 10 milyar dolar seviyesine çıkarma hedefini ortaya koydu. Bu rakam gerçekten hayata geçer ve Hollanda ile Türkiye arasındaki ikili ticari ilişkiler bu seviyelere çıkarsa, iki ülke arasındaki hava kargo trafiği de ciddi anlamda artacak demektir.

HOLLANDA’YA KARGO İHTİYACI

450 bin kişilik Türk nüfusu ile en çok vatandaşımızın yaşadığı Avrupa ülkelerinin başında gelen Hollanda’ya hem ülkedeki yüksek Türk nüfusu hem de gelişen ticaret nedeniyle kargo gönderme ihtiyacı her geçen gün artıyor. Ki gelişen teknoloji ve hava trafiğindeki artış Türkiye’den Hollanda’ya, Hollanda’dan da Türkiye’ye yurtdışı kargo göndermeyi geçmiş yıllara oranla hayli kolay hale getirdi.

Artık Hollanda’ya uluslararası kargo ile hem bireysel hem de kurumsal kargo gönderimlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

HOLLANDA’YA KARGO NASIL GÖNDERİLİR?

Hollanda’ya kargo göndermek için ister yurtdışı hava kargo hizmeti veren global kargo firmalarına, isterseniz yurt içinde aynı hizmeti veren örneğin Kargomkolay’a başvurun ihtiyacınız olan şey bir bilgisayar ya da akıllı telefon.

HOLLANDA’YA KARGO GÖNDERME İŞLEMLERİ

Hollanda Kargo Gönderimi

Hollanda’ya kargo göndermek için www.kargomkolay.com adresine girdiğinizde karşınıza çıkan ana sayfada Hollanda kargo işlemlerini yapmak için sadece 60 saniyenizi ayırmanız yetip artacaktır.

Kargonuzun gideceği ülke olarak Hollanda’yı işaretleyip  seçip, kargonun kilogram bilgisin de verirseniz  gönderinizin yolculuğu başlamış olur.

Ama önce kargo hesaplaması yapılması gerekiyor.

KARGO HESAPLAMA YÖNTEMİ

Hollanda’ya gidecek olan kargonun hesaplaması yapılırken ya kilogram cinsinden ağırlığı ya da hacmi(desi) ele alınır ve hesaplama işlemi yapılır. Bu işlem sonunda kargonun ne kadar bir ücret karşılığı Hollanda’ya ulaşacağı belli olur.

desi hesaplama

HOLLANDA KARGO FİYATLARI HESAPLAMA

Hollanda kargo fiyatlarının hesaplanmasını Kargomkolay üzerinden yapacağız.

Kargomkolay’ın sayfasına girdiğinizde ekranınızda görünen yurtdışı kargo fiyat hesaplama bölümüne kargonuzun gideceği ülke olarak Hollanda’yı işaretledikten sonra, kargonuzun kilo bilgisini de vermeniz gerekiyor. Böylece Hollanda kargonun örneğin Amsterdam’a ne kadar bir ücret karşılığı gönderileceğini anında öğrenebiliyorsunuz.

Yurtdışı kargo hesap

Yurtdışı kargo hesap

HOLLANDA’YA KARGO GÖNDERİMİ

Hollanda’ya kargo gönderim işlemi fiyat bilgisini görüp, ödemeyi yapıp ve kargoyu teslim edince tamamlanmış olacak. Kargoyu kendiniz teslim edebileceğiniz gibi bulunduğunuz yere kurye de çağırabilirsiniz.

Kurye çağırma bölümüne müşteri adı soyadı, telefon numarası ve Hollanda kargonun alınma tarihini girdikten sonra yapmanız gereken tek şey kuryenin kapınızı çalacağı anı beklemek…

HOLLANDA KARGO FİYATLARI 

Hollanda Kargo Fiyatları

Hollanda kargo fiyatları kg bazında aşağıdaki gibidir: 

 • 5 kg: 22 Euro
 • 10 kg: 122.10 Euro
 • 20 kg: 178.20 Euro’ya en hızlı şekilde gönderilecektir.

TÜRKİYE’DEN HOLLANDA’YA KARGO KAÇ GÜNDE ULAŞIR?

Hollanda Kargo Süresi

Türkiye’den Hollanda’ya  kargo ortalama 1 iş gününde ulaşıyor. Kuryemiz kargonuzu aldıktan sonra pazar günü hariç her akşam yapılan uçuşlarla gönderinizi yola çıkarıyoruz. İstanbul’dan yola çıkan bir Hollanda kargo ortalama 1 gün içinde Rotterdam’da alıcısının adresinde olabiliyor.

TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN HOLLANDA’NIN HER ŞEHRİNE KARGO

Türkiye’nin ister en çok ihracat yapılan şehri İstanbul’dan, ya da Bursa’dan veya Kocaeli’nden, İzmir ya da Van’dan Lahey, Eindhoven ya da Delft’e  gönderilecek bir yurtdışı kargonuz varsa gelmeniz gereken adres kargomkolay.com…

Kargomkolay Türkiye’nin her yerinden Hollanda’nın her şehrine kargonuzu en ekonomik fiyatlarla, en hızlı ve güvenli şekilde gönderir.

PTT KARGO HOLLANDA FİYATLARI

Hollanda kargo göndermenin yollarından biri de PTT kargoyu kullanmak. BU nedenle PTT kargo Hollanda fiyatları konusunda da bilgi sahibi olmalı ve Türkiye’den Hollanda’ya, ya da Hollanda’dan Türkiye’ye kargo gönderirken PTT kargo fiyatını hesaplamalısınız.

PTT yurtdışı gönderi hesaplamayı yapmak için PTT’nin internet sitesinde TURPEX’e tıklayıp, gönderimi yapacağınız ülkeyi seçip, ağırlık bilgisini vermeniz yetiyor.

Hollanda’ya 0.5 kg, 10 kg ve 20 kiloluk bir gönderiyi PTT uluslararası kargo hizmeti alarak göndereceğinizi varsayalım ve bu kargonun PTT kargo İtalya fiyatını hesaplayalım.

PTT yurt dışı kargo Hollanda servisinde TURPEX ‘te yapılan hesaplamanın

sonuçları aşağıdaki gibidir;

 • 5 kg: 111.50 TL
 • 10 kg: 441.50 TL
 • 20 kg:851.50TL

HOLLANDA KARGO TAKİBİ

Yurtdışı kargo takip

Hollanda için kargo takibi ile gönderinizi adım adım takip edip, alıcısına ulaştığı anı hemen öğrenebilir, ayrıca aldığınız hizmetin kalitesini de kendiniz test edebilirsiniz.

Kargonuzu gönderimi gerçekleştirecek firmaya teslim ettiğinizde size verilen barkod numarası ile Hollanda yolculuğuna başlamış koli ya da zarfınızı takip edebilirsiniz.

Gönderimi yaptığınız firmanın internet sitesine girerek, kargo takip bölümüne barkod numarasını girmeniz bu işlem için yeterli.

İster gece ister gündüz takibini yaptığınız Hollanda kargonuz, zamanında yerine ulaştığında işlerinizin sekteye riski ortadan kalkarken, iş bağlantısı yaptığınız kişi ya da kişiler karşısındaki prestijiniz de artacaktır.

HOLLANDA’DAN TÜRKİYE’YE KARGO

Hollanda’dan Türkiye’ye kargo göndermek de sanıldığı gibi zor işlem değil. Hollanda’dan Türkiye’ye kargo göndermek için Türkiye’den Hollanda’ya kargo gönderilirken yapılan işlemlerin yapılması yeterli.

Amsterdam’dan İstanbul’a, Rotherdam’dan Trabzon’a, Lahey’den  Kayseri’ye aynı hız ve güvenlik şartlarında ithalat ürünü ya da evrak gönderebilirsiniz.

HOLLANDA’YA KARGO İLE GÖNDERİLEMEYECEK ÜRÜNLER

Hollanda’ya kargo ile gönderilemeyecek ürün gruplarının olduğu işlemler sırasında gözden kaçırılmamalıdır. Türk Ticaret Kanunu tarafından yasaklanmış hiç bir ürün veya mal grubu İtalya’ya kargo ile gönderilemediği gibi yanıcı ve yakıcı gönderiler de kabul görmemektedir.

Yasaklı ürünlerin listesi için buraya tıklayınız.

HOLLANDA’YA EXPRESS KARGO

kargomkolay nasıl kullanılır

Hollanda’ya express kargo ihtiyacı olan tüm kesimlerin başvuracağı ilk adres www.kargomkolay.com.

Başarısını bugüne kadar gerçekleştirdiği yurtdışı kargo operasyonları ile kanıtlayan Kargomkolay bundan sonra da uluslararası çözüm ortakları ile yanı başınızda olmaya devam edecek.

Siz sadece kargonuzun nereye gitmesi gerektiğini söyleyin. Gerisini bize bırakın.

Hollanda ve 219+ ülkeye göndermek istediğiniz yurtdışı hava kargolarınız Kargomkolay güvencesinde…

https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/TEB.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/MERSİN.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/ODTÜ.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/YTÜ.png

BİZ KİMİZ

KargomKolay; uluslararası evrak ve paket taşımacılığı yapan, aynı zamanda mikro ihracat kabiliyetine sahip bir yurtdışı kargo gönderimi markasıdır.

Dünyadan güçlü iş ortakları sayesinde 220 ülkeye kargo gönderimi yapmak için en ekonomik çözümleri sunan KargomKolay, güvenilir ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir.

Temel Değerlerimiz

İnsan Kaynakları

Basında Biz

Destek

Hemen Ara
Fiyat Al
Whatsapp