Skip links

Fransız Guyanası Kargo Hizmeti | Fransız Guyanası Kargo Fiyatları

Fransız Guenası kargo

FRANSIZ GUYANASI KARGO GÖNDERİMİ

Fransız Guyanası’na kargo gönderim işlemleri, kargo fiyatları ve merak ettiğiniz ne varsa sizin için hazırladık. Güney Amerika ülkesi olan Fransız Guyanası hakkında merak edilenlere birlikte göz atalım.

FRANSIZ GUYANASI TÜRKİYE TİCARİ İLİŞKİLER

T.C. Ticaret Bakanlığı’na göre Fransız Guyanası ile yapılan herhangi bir dış ticaret verisi bulunmamaktadır. DEİK Verilerine göre Türkiye-Fransız Guyanası ile herhangi bir iş konseyi bulunmamaktadır.

FRANSIZ GUYANASI TÜRKİYE İTHALAT İHRACAT

Fransız Guyanası ve Türkiye arasında İthalat İhracat gözlenmemiştir.

FRANSIZ GUYANASI ULUSLARARASI HAVALİMANLARI

 • Cayanne Havaalanı

FRANSIZ GUYANASI’NA NASIL KARGO GÖNDEREBİLİRİM?

Fransız Guyanası’na kargo göndermeniz için isterseniz uluslararası hava kargo hizmeti veren ulusal firmalara ulaşabilir ya da yurt içindeki firmalarla çalışabilirsiniz. Yurt içinde hava kargo hizmetini veren firmalardan örnek vermek gerekirse; KargomKolay’ı gösterebiliriz.

Fransız Guyanası için kargo şirketleri hava kargo hizmetini kullanmadığından dolayı kargonuz ortalama 5 iş günü içinde adrese gönderilir. Kargomkolay’ı tercih ettiğinizde ise gönderiniz ortalama 2 iş gününde alıcısına ulaşır.

Birlikte çalıştığımız TNT,FEDEX,DHL ve UPS uluslararası kargo firmalarıyla  paketiniz uçak kargo hizmetiyle istediğiniz adrese güvenle ulaşır.

FRANSIZ GUYANASI KARGO FİYAT HESAPLAMA

Yurt dışı kargo fiyat hesaplama için:

 1. Kargomkolay’ın Anasayfası’na
 2. Fiyat Hesaplama butonuna tıklayın.
 3. Ülkelerden Fransız Guyanası’nı seçin.
 4. Gönderinizin kilogram türünden ağırlığını girin.
 5. Fiyatları Göster seçeneğine tıklayın.

Türkiye Fransız Guyanası kargo fiyatları hemen ekranınızda olacak.

FRANSIZ GUYANASI’NA KARGO GÖNDERMEK İÇİN NE YAPMALIYIM?

KargomKolay ile Fransız Guyanası’na kargo göndermek çok kolay. Hemen anlatalım:

 1. Kargomkolay’ın  Anasayfası’na girin.
 2. Fiyat Hesaplama seçeneğine tıklayın.
 3. Ülkeler listesinden Fransız Guyanası’nı seçin.
 4. Paketinizin ağırlığını girin.
 5. Size ulaşabilmemiz için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
 6. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizi arayıp her adımda size yardımcı olacak.
 7. Hızlı yardım almak istiyorsanız bizi arayın ya da Whatsapp numaramızdan mesaj atın.

Yurt dışı kargo işlemi için gerekli belgeler karışık görünebilir. Bu belgelerin detaylarını Gerekli Evraklar Listesi yazımızdan öğrenebilirsiniz. İşlem tutarını öğrenmeden önce gönderinizin ağırlığını doğru hesaplamalısınız bu adım çok önemli.

FRANSIZ GUYANASI KARGO AĞIRLIK HESAPLAMA İŞLEMİ

Fransız Guyanası göndermek istediğiniz paketinizin ağırlığını ölçmek için en doğru yöntem kilogram ya da hacim (desi) hesaplamasıdır.

Desi hesaplaması yaparken:

EN X BOY X YÜKSEKLİK /5000 formülü kullanılır.

Örnek verirsek;                                                                                                                               

Fransız Guyanası’na 10 kg ağırlığında bir gönderide 50*50*50 cm ölçülerinde ki bir gönderide 50*50*50 /5000 yöntemi ile Desi ağırlığının 25 kg ya denk geldiğini görebilirsiniz. Gönderinizin ağırlığını ölçtüyseniz fiyat hesaplamaya devam edebilirsiniz.

FRANSIZ GUYANASI TESLİMAT SÜRESİ

Türkiye’den Fransız Guyanası hızlı şekilde kargo göndermek express kargo ile mümkün. Express kargo ile KargomKolay’a teslim ettiğiniz bir paket ortalama 2 iş günü içinde en hızlı şekilde alıcısına ulaşmaktadır.

TÜRKİYE FRANSIZ GUYANASI KARGO ÜCRETİ

Türkiye Fransız Guyanası kargo fiyatları kg bazında aşağıdaki gibidir:

 • 0.5 kg: 197.94 Euro10 kg: 228.36 Euro

  20 kg: 321.2 Euro

  *Tüm Fiyatları görüntülemek için aşağıdaki ‘Fiyat Al’ butonundan hesaplama aracını kullanabilirsiniz.

  Düzenli gönderileriniz varsa, kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek, daha uygun rakamlar alabilirsiniz.

 FRANSIZ GUYANASI TÜRKİYE KARGO ÜCRETİ

Fransız Guyanası Türkiye kargo fiyatları kg bazında aşağıdaki gibidir:

 • 0,5 kg:70,40 €
 • 1 kg: 72,60 €
 • 10 kg: 419,10 €
 • 20 kg:693,00 €

PTT FRANSIZ GUYANASI KARGO FİYATLARI

Ptt’nin Fransız Guyanası’na kargo gönderimi yoktur.

FRANSIZ GUYANASI KARGO GÖNDERİMİNDE SON ADIM

 1. Fransız Guyanası kargo gönderim tutarını sitemizden öğrendiniz.
 2. Müşteri temsilcimizle görüşüp gönderinizi bize verdiğinizin onayını sözlü sundunuz.
 3. Temsilcimizle birlikte gerekli evrakları ve gerekliyse faturayı düzenlediniz.
 4. Paketinizi şubemize gönderdiniz. İster şubemize gelerek kargoyu teslim edebilir, isterseniz de bulunduğunuz yere kurye çağırabilirsiniz. Müşteri temsilcimizden alacağınız ücretsiz kurye teslimat kodu ile kargonuzu bize gönderebilirsiniz.
 5. Kargonuz bize ulaştığında sizinle irtibata geçip gerekli konşimentoyu hazırlarız.
 6. Ödemeyi yaptığınızda kargonuz yola çıkmak üzere hazırlanır.
 7. Son olarak konşimento görüntüsünü ve takip için kullanacağınız barkod numarasını sizinle paylaşırız. Ve gönderiniz en hızlı ve güvenli şeklide yola çıkıp teslimatı sağlanır.

FRANSIZ GUYANASI’NA YURT DIŞI TAKİP

Gönderinizi alıcısına kadar adım adım takip etmek için Fransız Guyanası yurt dışı kargo takip hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 • Ödemeyi yaptığınızda müşteri temsilcimiz size bir barkod gönderecek.
 • KargomKolay’ın anasayfasında yer alan yurt dışı kargo takip seçeneğine tıklayın.
 • Gerekli alana barkod numarasını girdiğinizde paketinizin nerede olduğunu görebilirsiniz.

FRANSIZ GUYANASI PTT KARGO YURT DIŞI TAKİP

PTT ile Fransız Guyanası’na kargo gönderim hizmeti sağlanamamaktadır.

KARGOMKOLAY İLE FRANSIZ GUYANASI’NA EXPRESS TESLİMAT

Fransız Guyanası’na ve 219 ‘dan daha fazla ülkeye göndermek istediğiniz yurt dışı hava kargolarınız KargomKolay ile çok daha hızlı

Fransız Guena Kargo İçin Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye’den Fransız Guenası’na Kargo Fiyatları Ne Kadar?

Türkiye’den Fransız Guenası’na kargo fiyatlarını öğrenmek için, sayfanın altında bulunan Fiyat Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Açılan sayfada ülke olarak Fransız Guena seçtikten sonra, kolinizin ağırlığını seçtiğinizde fiyatı otomatik olarak görebilirsiniz. Fransız Guena için 0,5kg taşıma rakamları 32,6 Eur’dan başlamaktadır ve dönemsel olarak değişebilmektedir. Unutmayın, düzenli gönderiniz varsa veya şirketseniz, özel indirimlerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca şahıslar da Hoşgeldin İndirimi gibi kampanyalardan faydalanabilir.

Türkiye’den Fransız Guenası’na Kargo kaç günde gider?

Merkezimize ulaşan tüm gönderilerin yurtdışı çıkışları, her gün, aynı günün akşamı (pazar günleri hariç) yapılmaktadır. Uçuşu gerçekleşen tüm Fransız Guena kargoları ortalama 3 iş gününde teslim edilir. Gümrükteki incelemeler, uzak bölge teslimatları ve zorunlu gecikmeler bu süreyi uzatabilir.

Fransız Guena için yurtdışı kargo takibi nasıl yapılır?

KargomKolay, tüm gönderilerini TNT, DHL, UPS ve Fedex ile çıkarmaktadır. Fransız Guena için hazırlanan yurtdışı evraklarında konşimentonuzun sağ üst köşesinde, barkodun altında bulunan konşimento numarasıyla tüm kargo takiplerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için 3 farklı method vardır. 1. Android ve IOS için KargomKolay APP’imizi indirip, kargo takibini yapabilirsiniz. 2. KargomKolay.com adresindeki Yurtdışı Kargo Takip sayfasına, kargo takip numaranızı yazarak durumunu öğrenebilirsiniz. 3.Kargonuz hangi operatörü ile çıkarıldıysa, bizim dışımızda onların web sitesinden de takibini yapabilirsiniz.

Fransız Guena kargo fiyatlarını değiştiren etmenler nelerdir?

Fransız Guenası’na kargo gönderirken maliyetinizi değiştiren 2 temel unsur vardır. Bunların birincisi gönderinizin ağırlığıdır. İkinci dikkat edilen konu ise gönderinizin hacimsel (desi) ağırlığıdır. Yurtdışı express kurye gönderilerinde, bu iki değere bakılır, hangisi büyükse ondan fatura edilir.

Türkiye’den Fransız Guenası’na en uygun fiyata kargo nasıl gönderilir?

KargomKolay, Türkiye’nin en büyük online yurtdışı kargo toptancısıdır. Binlerce müşterisi bulunmakta ve çağrı merkezi her gün binlerce müşteri talebine yanıt vermektedir. Elindeki bu büyük hacim ile, DHL, TNT, UPS ve FedEx gidi global ekspress kargo taşıyıcı operatörler ile kurumsal anlaşmalar yapar ve aldığı indirimleri, avantajlı fiyatlar ile müşterilerine iletir. Sizin Fransız Guenası’na en ucuz kargo fiyatına ulaşmak için yapmanız gereken tek şey, 0850 550 5500 numaralı müşteri hizmetleri hattını aramak veya info@kargomkolay.com adresine email atmaktır. Unutmayın, şirketseniz veya düzenli gönderi yapıyorsanız, özel fiyatlar isteyebilirsiniz.

Türkiye’den Fransız Guenası’na online kargo gönderimi nasıl yapılır?

KargomKolay Müşteri Paneli’nde Gönderi Yap butonuna tıkladığınızda, kargonuzun göndericisi, alıcısı, içeriği ve ölçülerini gireceğiniz bir ekran karşınıza çıkıyor. Buraya Fransız Guena için gerekli bilgileri girdiğinizde, otomatik olarak kaydınız alınır ve kargo etiketiniz hazırlanır. Sadece bu kargo etiketinden çıktı alarak, gönderinizi bize ücretsiz şekilde ulaştırabilirsiniz.

Fransız Guenası’na en hızlı kargo hangisi?

Fransız Guenası’na acil kargolarınız için kullanabileceğiniz en doğru seçenek KargomKolay olacaktır. Çünkü KargomKolay, TNT, UPS, FedEx ve DHL ile özel anlaşmalıdır ve Pazar günleri hariç hergün yurtdışı çıkışı gerçekleştirmektedir. Türkiye’den Fransız Guenası’na ortalama kargo süresi 3 iş günüdür.

Fransız Guenası’na kargo nasıl gönderilir?

Fransız Guenası’na kargo yollamak için yapmanız gereken, mümkün olduğunca sağlam ve küçük bir paket yapmanızdır. Kolilerinizin ölçüleri belli olduğunda, 0850 550 5500 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayıp hem maliyetlerinizi öğrenebilir, hem o ülke ile alakalı güncel bilgileri öğrenebilir, hem de kargo toplamalarınızı hızlıca yaptırabilirsiniz.

Fransız Guena için kargo ağırlık hesaplama işlemi nasıl yapılır?

Fransız Guenası’na göndermek istediğiniz paketinizin ağırlığını ölçmek için en doğru yöntem kilogram ya da hacim (desi) hesaplamasıdır. Desi hesaplaması yaparken: EN X BOY X YÜKSEKLİK /5000 formülü kullanılır.Gönderinizin ağırlığını ölçtüyseniz fiyat hesaplamaya devam edebilirsiniz. Örneğin: Fransız Guenası’na 20 KG ağırlığında 50*40*50 ölçülerinde bir paket göndermek istediğinizde; 50*40*50 /5000 yöntemi ile Desi ağırlığını 20 KG denk geldiğini görebilirsiniz.

Fransız Guenası’na E-ihracat nasıl yapılır?

KargomKolay, wordpress kullanıcıları için geliştirdiği KargomKolay WooCommerce Yurtdışı Kargo eklentisi ile, 219+ ülkeye online olarak gönderi yapmanızı sağlar. WordPress Plugin 3 sn’de kurulur. Hiçbir kod bilgisine ihtiyacınız yoktur. Kurulumu yaptıktan sonra, sepete eklenen ürünlerin En x Boy x Yükseklik ve ağırlık bilgilerini alır, Fransız Guenası’na olan kargo maliyetini otomatik olarak getirir. Bu sayede, site ziyaretçiniz ürünleri alırken, ülkesine kargo bedelini de görür, ürünler ile birlikte kargo bedelini de size öder. KargomKolay yurtdışı kargo eklentisi, TL, USD ve Eur olarak fiyatlar sunabilir, tüm dillerde kullanılabilir.