DHL – YAMATO Ortaklığı | 500 Elektrikli Araç Sipariş Edildi

Haberler

DHL Kargo ve Yamato

Japon lojistik şirketi Yamato teslimatlarını scoteer ile yapacak

Japon lojistik şirketi Yamato Transport, bir Deutsche Post (DHL) Group iştiraki olan StreetScooter’dan 500 elektrikli araç sipariş etti.

Yüz yaşındaki Yamato Transport, Japonya’nın yerel teslimatlar konusunda önde gelen şirketlerden biri olarak çevre dostu hizmetler konusunda daha fazlasını sunmayı düşünüyor. Şirket yerel teslimatlar için Japon standartlarını karşılamak üzere değiştirilmiş Work Pure StreetScooter modellerini kullanacak.

Work Pure, StreetScooter’ın bir kargo kutusu veya yatağı olmayan “temel” şasi çeşididir. Kargo teslimatlarında kullanılabilmesi için üzerine  bir kutu eklenmesi gerekiyor Bu kutular Japon firma Toprec tarafından eklenecek ve Yamato Autoworks filo bakımını yönetecek.

KAYNAK: POSTPARCEL

https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/TEB.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/MERSİN.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/ODTÜ.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/YTÜ.png

BİZ KİMİZ

KargomKolay; uluslararası evrak ve paket taşımacılığı yapan, aynı zamanda mikro ihracat kabiliyetine sahip bir yurtdışı kargo gönderimi markasıdır.

Dünyadan güçlü iş ortakları sayesinde 220 ülkeye kargo gönderimi yapmak için en ekonomik çözümleri sunan KargomKolay, güvenilir ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir.

Temel Değerlerimiz

İnsan Kaynakları

Basında Biz

Destek

Hemen Ara
Fiyat Al
Whatsapp