Skip links

DHL Fiyat Hesaplama | KargomKolay Hesaplama Aracı

DHL Özelinde Yurt Dışı Kargo Fiyatlarımız Ne Kadar?

Global Kargo Partnerlerimiz

dhl fiyat hesaplama

DHL FİYAT HESAPLAMA

DHL fiyat hesaplama işlemi nasıl yapılır ? 219 dünya ülkesinden herhangi birine göndermek istediğiniz yurt dışı kargo için Türkiye’de hizmet veren ve aynı zamanda kargo uçağı olan global markalardan biri olan DHL’den hizmet almayı tercih edecekseniz, DHL kargo fiyatları konusunda bilgi sahibi olmalı, DHL kargo hesaplama yöntemlerini az da olsa bilmelisiniz. Ama DHL ile en uygun fiyatlarla yurtdışı kargo göndermek için geleceğiniz adres, global kargo markaları ile uzun yılardır başarılı bir şekilde çözüm ortaklığı yapan, kargonuzu bu global kargo servislerini kullanarak dünyanın herhangi bir noktasına gönderen KargomKolay olacaktır.

KARGOMKOLAY FİYAT HESAPLAMA ARACI

yurtdışı kargo fiyat hesaplama Yurt dışı kargo fiyatları hesaplamayı her şirketin kendi internet sitesinde verdiği hesaplama aracını kullanarak yapabilirsiniz. Ancak biz bu yazıda KargomKolay’ın uygun fiyatlara sunduğu DHL kargo fiyatları ile ilgili bilgiler vereceğiz. Fiyat Hesaplama aracımızı kullanarak DHL gönderi hesaplama yurtdışı kargonuz için daha uygun fiyatları karşınıza getirecektir.

DHL YURTDIŞI KARGO FİYATLARI HANGİ FAKTÖRLERDEN ETKİLENİR?

DHL yurtdışı kargo fiyatları birden fazla faktörün etkisi altındadır. Bu nedenle DHL ücret hesaplama yaparken göz önüne alınan ve yurtdışı kargo fiyatlarını doğrudan etkileyen ilk unsur paketin ağırlığı veya hacmidir. Öte yandan kargonun gideceği ülkenin uzaklığı ya da yakınlığı da DHL kargo fiyatları açısından önemlidir. Türkiye açısından düşündüğümüzde Almanya’ya gidecek bir kargo ile Japonya’ya gönderilen bir paketin DHL ücret hesaplaması sonuçları doğal olarak farklı olacaktır. Hatta Japonya’ya yapılan gönderim için daha yüksek kargo ücreti ödenirken, Almanya gönderisinin fiyatı daha makul seviyelerde seyredecektir. DHL yurtdışı kargo fiyatları ile ilgili bilgi almak isteyen kişi ya da kurum temsilcileri, bu hesaplamayı firmanın internet sitesindeki hesaplama araçları üzerinden yaparak yaklaşık sonuçlara ulaşabilirler. Öte yandan şirketin müşteri hizmetlerini arayıp DHL fiyat sorma yolunu tercih edebilirler ya da DHL şubeleri aracılığı ile bilgi edinebilirler. Fakat DHL yurtdışı kargo fiyatları gönderinin, yola çıkma gün ve saatine göre de değişkenlik gösterir artar ya da düşer. Eğer paketinizin kurye tarafından kapınızdan alınmasını istiyorsanız ve öğleden önce ilk sefer ile yola çıkmasını istiyorsanız doğal olarak bu hizmetin de bir karşılığı olacaktır. Ancak heresin tercih etmediği zamanları kullanarak daha düşük DHL kargo ücreti ödeyebilirsiniz. DHL yurtdışı kargo fiyatları ile ilgili bilgiye gönderim yapmadan önce sahip olmak, gönderiyi yapan kişi ya da kurumu kötü sürprizlerden korur. Böylelikle maliyetleri kontrol altıda tutma olanağı da verir.

DHL KARGO HESAPLAMA YAPARKEN KİLOGRAMA DİKKAT

DHL yurtdışı kargoda, fiyat hesaplaması yaparken 2 etken göz önüne alınıyor. Ancak birincisi kargonun ağırlığı, ikincisi de hacmi. Biz burada KargomKolay’ın sunduğu DHL kargo fiyat hesaplamasında kilogram bilgisine göre hareket edeceğiz. Fakat küçük bir uyarı yapmakta fayda var. Yurt dışı kargo firmaları 30 kiloya kadar olan gönderiler için internet siteleri üzerinden fiyat verebiliyor. 30 kilo ve üzeri ağırlıktaki gönderileriniz için firmayla yüz yüze görüşme sağlarsanız daha uygun fiyat alma şansınız doğabilir.

DHL GÖNDERİ HESAPLAMA

dhl fiyat hesaplama DHL kargo hesaplama yaparken, KargomKolay’ın bu firma için sunduğu hizmetin fiyat bilgisini  ortalama olarak paylaşacağız. Gelin Türkiye’nin ticari ilişkilerinin hareketli olduğu örnek ülkelere 0.5, 10 ve 20 kilogramlık bir yurt dışı kargonun fiyatını birlikte hesaplayalım.

3 KOLAY ADIMDA DHL FİYAT HESAPLAMA

DHL yurtdışı kargo ücretini hesaplamak için öncelikle anasayfamıza buradan giriş yapabilirsiniz. Burada karşınıza “Yurtdışı kargo fiyat hesaplama” bölümü çıkacak. Öncelikle seçilecek kargonun niteliğiyle birlikte varış ülkesi ve kargonun ağırlığını da işaretlediğinizde DHL fiyat hesaplama için son bir adımınız kalacak. Son adımda adınızı, soyadınızı ve telefon numaranızı da verdiğinizde DHL uluslararası kargo ücreti ortaya çıkacak. İlk örnek ülkemiz Türkiye’nin en önemli ticaret ortağı olma özelliğini uzun yılardır hiçbir ülkeye kaptırmayan Almanya.

DHL ALMANYA KARGO FİYATLARI

DHL Almanya fiyatları;
 • 0.5 kg: 22 €
 • 10 kg: 122,10 €
 • 20 kg: 178.20

DHL RUSYA KARGO FİYATLARI

DHL Rusya fiyatları;
 • 0.5 kg: 27.50 €
 • 10 kg: 183.70 €
 • 20 kg: 267.30 €

DHL AMERİKA KARGO FİYATLARI

DHL Amerika fiyatları;
 • 0.5 kg: 25.30 Euro,
 • 10 kg: 157.30 ve
 • 20 kg: 226.60 Euro

DHL İTALYA KARGO FİYATLARI

DHL İtalya fiyatları;
 • 0.5. kg’de 22 €
 • 10 kg’de 122.10 €
 • 20 kg’de 178.20 €

DHL FRANSA KARGO FİYATLARI

DHL Fransa fiyatları;
 • 0.5 kg için: 22 €
 • 10 kg için: 122.10 €
 • 20 kg için: 178.20 €

DHL İNGİLTERE KARGO FİYATLARI

DHL İngiltere fiyatları;
 • 0.5 kg: 22 €
 • 10 kg: 122.10 €
 • 20 kg: 178.20 €

1 DAKİKADA DHL YURTDIŞI KARGO FİYATI HESAPLAMA

Alt alta sıraladığımız DHL fiyat hesaplama işlemi için harcayacağınız zaman sadece 60 saniye … Böylece 1 dakika içinde 219 dünya ülkesine göndereceğiniz bir kargonun fiyatını kolayca ve hızlı bir şekilde hesaplayabilirsiniz.

DHL KARGODA KAPIDAN KAPIYA SERVİS

KargomKolay’ın DHL yurtdışı kargo ücretleri kapıdan kapıya taşıma için geçerli olurken, gümrüklerde oluşabilecek uygulama ve vergilerin fiyata dahil olmadığı göz önde bulundurulmalı . Ama gönderimi yapan kişi firma değilse ve düzenli gönderi söz konusuysa özel fiyatlar olabiliyor. Bu özel fiyatlar için 0 850 550 55 00 numaralı telefondan uzmanlarımıza ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. DHL yurtdışına kargo için “kurye gelsin” seçeneğini de kullanabilirsiniz. Böylece kargonuzu evinizden ya da kuryelerimiz alır ve kargonuzun yurtdışı yolculuğu hemen başlar.

HER ZAMAN ULAŞILIR’IZ

Kargomkolay Anlatım Aynı zamanda Global kargo firmalarının yerel çözüm ortağı olan, müşteri odaklı çalışma sistemiyle yurtdışı kargo gönderim hizmeti almak isteyen kişi ve kurumlar için daima ulaşılabilir olan KargomKolay; böylelikle uzman ekip desteği ile her soruya, soruna cevap verirken; hızlı teslimat operasyonları ile size zaman kazandırıyor.

Haydi Kargonuzu

Birlikte Hesaplayalım

KargomKolay panelimizden 7 gün 24 saat boyunca tüm dünyaya yurt dışı kargo fiyatlarını hesaplayabilirsiniz.

Entegrasyonlar :    ETSY        Amazon        Shopify        WordPress        Opencart