Almanya Kargo Gönderimi | Almanya’ya Kargo Fiyatları

Yurt Dışı Kargo Hizmetleri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu sayfa için 42 oy kullanıldı, 5 üzerinden ortalama 4,29 puan aldı. )
Loading...

ALMANYA KARGO, HIZLI, EKONOMİK VE GÜVENLİ

Almanya

*Maddelere tıklayarak yazıdaki bölüme geçebilirsiniz.

Türkiye’den Almanya’ya kargo gönderimi yapmak günümüzde bu konuda uzmanlaşmış kişi ve kurumlar sayesinde oldukça kolay hale geldi.

Yurtdışı hava kargo kullanımının her geçen gün artması, yurtdışı uçak kargo hizmeti veren firmaların artışı ve uçak filolarının genişlemesiyle birlikte zamanı iyi kullanmak isteyenlerin birinci tercihi konumuna yükselen uluslararası hava kargo özellikle Almanya söz konusu olduğunda daha da önem taşıyor.

ALMANYA KARGO TRAFİĞİNİ ARTIRAN UNSURLAR

Almanya kargo trafiği, Türkiye dışında en çok Türk nüfusunun yaşadığı, ikili ticari ilişkilerin siyasi ilişkiler nasıl olursa olsun her dönem çok canlı olduğu, Türkiye’ye en çok turist gönderen, ülkedeki yabancı yatırımların pek çoğunun kaynağının Almanya olması nedeniyle bu ülke için oldukça hareketli.

ALMANYA KARGODA BİREYSEL VE KURUMSAL GÖNDERİMLER

Türkiye’nin bir numaralı ihracat pazarı olma konumunu uzun yıllardır hiç bir ülkeye kaptırmayan Almanya’ya uçak kargo ile hem bireysel hem de kurumsal kargo gönderimlerinin hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmasını sağlar.

ALMANYA KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

Almanya kargo gönderimi yapmak işi uzmanına bıraktığınız takdire oldukça kolay bir işlem haline geldi.

İster yurtdışı hava kargo hizmeti veren global kargo firmalarından bu hizmeti alın, isterseniz de Kargomkolay üzerinden yapacağınız uluslararası gönderimleriniz için bırakın biz sizin yerinize halledelim.

1 DAKİKADA ALMANYA’YA KARGO

kargomkolay nasıl kullanılır

İster ekranın altında bulunan ‘Fiyat Al‘ butonuna tıklayarak istersenizde anasayfamıza girdiğinizde karşınıza çıkan yurtdışı kargo fiyat hesaplama aracını kullanarak sadece 1 dakika fiyat teklifi alabilirsiniz. Kargonuzun gideceği ülke olarak Almanya’yı seçip kilogram bilgisi de verdiğinizde Almanya kargonuzun yolculuğu fiilen başlamış olacak.

Ama önce kargo hesaplaması yapılması gerekiyor.

yurtdışı kargo fiyat hesaplama

 

 

ALMANYA KARGO HESAPLAMA NASIL YAPILIR?

Fiyat hesaplaması ya kilogram cinsinden ağırlığı ya da kapladığı hacim yani desi baz alınarak yapılır ve bu işlem sonucunda kargonuzun ne kadar bir ücret karşılığı Almanya’ya ulaşacağı belli olur.

yurtdışı Kargo gönderimi

ALMANYA’YA KARGO FİYATI HESAPLAMA

Almanya'ya Kargo Fiyatları

Almanya’ya gönderim ücretlerinin hesaplanmasını kargomkolay üzerinden anlatacağız.

Kargomkolay’ın anasayfasına girdiğinizde ekranınızda beliren yurtdışı kargo fiyat hesaplama bölümüne kargonuzun gideceği ülke olarak Almanya’yı işaretledikten sonra, kargonuzun kilo bilgisini de vermeniz gerekiyor. Örneğin Berlin’e ne kadar bir ücret karşılığı gönderileceğini anında görüyorsunuz.

ALMANYA’YA KARGO GÖNDERİMİ

Almanya Kargo

Almanya’ya kargo gönderim işleminin son adımı fiyat bilgisini görüp, ödemeyi yapmak ve kargoyu teslim etmek. Bunu kendiniz yapabileceğiniz gibi kurye de çağırabilirsiniz.

Kurye çağırma bölümüne müşteri adı – soyadı, telefon numarası ve Almanya uçak kargonun alınma tarihini girdikten sonra yapmanız gereken tek şey kargomkolay kuryesinin kapınızı çalacağı anı beklemek…

ALMANYA KARGO FİYATLARI 

Almanya kargo fiyatları

Almanya’ya kargo gönderim fiyatlarına gelirsek, hiç de öyle göz korkutacak rakamlar söz konusu değil. Hele zamanında alıcısına ulaşarak, işlerin doğru ilerlemesi sonucunda belki de milyonlarca dolarlık bir iş anlaşması sağlayacak bir yurtdışı kargo söz konusuysa…

Almanya kargo fiyatları;

  • 0.5 kg: 22 Euro
  • 10 kg:122.10 Euro
  • 20 kg: 178.20 Euro’ya en hızlı şekilde gönderilecektir.
  • *Tüm Fiyatları görüntülemek için aşağıdaki ‘Fiyat Al’ butonundan hesaplama aracını kullanabilirsiniz.

TÜRKİYE’DEN ALMANYA’YA KARGO KAÇ GÜNDE GİDER?

almanya kargo gönderim süresi

Kuryemiz kargonuzu aldıktan sonra pazar günü hariç her akşam yapılan uçuşlarla gönderiniz yola çıkarıyor. Almanya için teslimat süresi ortalama 1 iş günü…  İstanbul’dan yola çıkan bir Almanya kargo paketi 24 saat içinde alıcısının adresinde olabiliyor.

TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN ALMANYA’NIN HER NOKTASINA KARGO

Türkiye’nin ister en çok ihracat yapılan şehri İstanbul’dan isterseniz Ege Bölgesi’nin kalbi İzmir’den, isterseniz başkent Ankara’dan ya da Hakkari’den, Van’dan Diyarbakır’dan Berlin’e, Stutgart’a ya da Hannover’e gönderilecek bir yurtdışı kargonuz varsa çalmanız gereken kapı kargomkolay.com…

Kargomkolay, Türkiye’nin her yerinden Almanya’nın her noktasına kargonuzu göndermeyi taahhüt ediyor ve bu taahhüdünü başarıyla yerine getiriyor.

PTT KARGO ALMANYA FİYATLARI

Almanya’ya kargo göndermenin yollarından biri de PTT kargoyu kullanmak. Bu nedenle PTT kargo Almanya fiyatları konusunda da bilgi sahibi olmalı, Türkiye’den Almanya’ya, Almanya’dan Türkiye’ye kargo gönderirken PTT kargo fiyatını hesaplamalısınız.

PTT yurtdışı gönderi hesaplamayı yapmak için PTT’nin internet sitesinde TURPEX’e tıklayıp, gönderimi yapacağınız ülkeyi seçip, ağırlık bilgisini vermeniz yetiyor.

Örneğin Almanya’ya 0.5 kg, 10 kg ve 20 kiloluk bir PTT uluslararası kargo hizmetini alarak kargo göndereceğinizi varsayalım ve bu kargonun PTT kargo Almanya fiyatını hesaplayalım.

PTT Almanya kargo servisinde TURPEX ‘te yapılan hesaplamaya göre fiyatlar;

  • 1 kg: 91.50 TL
  • 10 kg: 333 TL
  • 20 kg: 643 TL

ALMANYA KARGO TAKİBİ

Kargo Takip Nasıl Yapılır

Almanya kargo takibi ile gönderinizi adım adım takip edip alıcısına ulaştığı anı birebir kontrol edebilir, ayrıca aldığınız hizmetin kalitesini de anlayabilirsiniz.

Kargonuzu teslim ettiğinizde size verilen barkod numarası ile Almanya yolculuğuna başlamış koli ya da zarfınızı takip edebilirsiniz. İster gece ister gündüz takibini yaptığınız Almanya’ya kargo gönderimi zamanında yerine ulaşarak işlerinizin kesintiye uğramamasını sağlayacaktır.

ALMANYA’DAN TÜRKİYE’YE KARGO

Almanya gönderimleri deyince sadece Türkiye’den Almanya’ya gönderilen/gönderilecek kargoyu anlamamak gerektiğinin de altını çizmemiz gerekiyor. Türkiye’den Almanya’ya gönderilen kargo kadar Almanya’dan Türkiye’ye de kargo gönderiliyor. Hem de aynı hız ve güvenlik şartları ile.

ALMANYA’YA KARGODA GÖNDERİLEMEYECEK ÜRÜN GRUPLARI

Almanya’ya kargo ile gönderilemeyecek ürün gruplarının olduğu işlemler sırasında gözden kaçırılmamalıdır. Türk Ticaret Kanunu tarafından yasaklanmış hiç bir ürün veya malın Almanya’ya kargo ile gönderilemediği gibi yanıcı ve yakıcı gönderiler de kabul görmemektedir.

Almanya yasaklı belgeler dosyasına, bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

ALMANYA’YA HIZLI KARGO

Almanya’ya hızlı kargo ihtiyacı olan tüm bu kesimlerin başvuracağı ilk adres www.kargomkolay.com.

Başarısını bugüne kadar gerçekleştirdiği yurtdışı kargo operasyonları ile kanıtlayan kargomkolay bundan sonra da işlerinizin rayında gitmesi için uluslararası partnerleri ile yanı başınızda olmaya devam edecek.

Siz sadece kargonuzun nereye gitmesini istediğinizi söyleyin. Gerisini bize bırakın.

Almanya ve 219+ ülkeye göndermek istediğiniz yurtdışı hava kargolarınız Kargomkolay güvencesinde…

KargomKolay.com

Hemen Maliyetini Hesapla, Anında %15 Hoş Geldin İndirimi Kazan!

Ödüller
En iyi Kurumsal Şirket Ödülü
Ulus. Tic. Loj. Topluluğu Ödülü
Food City Logistics Ödülü

BİZ KİMİZ

KargomKolay; uluslararası evrak ve paket taşımacılığı yapan, aynı zamanda mikro ihracat kabiliyetine sahip bir yurtdışı kargo gönderimi markasıdır.

Dünyadan güçlü iş ortakları sayesinde 220 ülkeye kargo gönderimi yapmak için en ekonomik çözümleri sunan KargomKolay, güvenilir ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir.

Temel Değerlerimiz

İnsan Kaynakları

Basında Biz

Destek

Hemen Ara
Fiyat Al
Whatsapp