KargomKolay En Ekonomik Fiyatı Nasıl Sunabiliyor

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Henüz bu sayfamız puan verilmedi.)

KargomKolay.com üzerinden fiyat teklifi alan kişilerin fark etmiş olduğu bir gerçek bulunmaktadır. Bu gerçek ise diğer kargo firmalarına göre, KargomKolay’ın daha uygun fiyatlar ile yurtdışına gönderim yaptığı gerçeğidir. Çünkü diğer kargo firmalarına bakıldığında KargomKolay’ın vermiş olduğu fiyatların neredeyse iki katı kadar fiyat çıkarabilmektedir.

KargomKolay kargo firması birçok kargo şirketi ile ortak çalışma göstermektedir ve ortak çalışma göstermesine ek olarak bir takım anlaşmaları bulunmaktadır. Böylece bireysel ve tek seferlik kargo kullanacak kişilere göre her zaman daha düşük fiyatlar ile yurtdışına ürünler götürebilmektedir. Almış olduğu fiyatları müşterilerinin de kullanmasını sağlayan KargomKolay oldukça başarılı ve düzgün bir çalışma şekli ile hizmetine devam etmektedir.

Web sitesinde her türlü ülkeye ait fiyat içeriği bulunan kargo hizmet firmasının ayrıca sizin kendi fiyatlarınızı hesaplayabileceğiniz de bir ara yüzü bulunmaktadır. Bu arayüzü kullanmak için anasayfaya giriş yaptıktan sonra fiyat teklifi bölümüne girebilir ve kargo paket bilgilerinizi buraya girdikten sonra işlemlerinizi yapabilirsiniz. Fiyatlar oldukça düşüktür ve minimum kar oranları hesaplanarak müşterilere sunulmaktadır.

Ayrıca kargo paketlerini birebir hazırlayan ve müşterilerin kargo paketlerine zarar gelmemesi için çalışma gösteren KargomKolay.com hizmet sitesi başarılı bir şekilde sektöre giriş yapmış ve bir takım banka ve girişimler tarafından da desteklenmektedir. Bu nedenle başarılı bir profil göstermiş ve bu profili müşterilerine sunmaya devam edecektir.

Gönderdiğiniz kargolarda daima kargonuzun nerede olduğuna dair bilgileri ve kargonuzun en son hangi adresten ve işlemden geçtiğini görebilmek mümkündür. Tek yapılması gereken iletişim adreslerinden bizlere ulaşmak ya da panel sayfanıza giriş yapmaktır.

https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/TEB.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/MERSİN.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/ODTÜ.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/YTÜ.png

BİZ KİMİZ

KargomKolay; uluslararası evrak ve paket taşımacılığı yapan, aynı zamanda mikro ihracat kabiliyetine sahip bir yurtdışı kargo gönderimi markasıdır.

Dünyadan güçlü iş ortakları sayesinde 220 ülkeye kargo gönderimi yapmak için en ekonomik çözümleri sunan KargomKolay, güvenilir ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir.

Temel Değerlerimiz

İnsan Kaynakları

Basında Biz

Destek

Hemen Ara
Fiyat Al
Whatsapp