DHL Kargo Kurum İçi Teknoloji Yatırımlarına Hazırlanıyor

Haberler

DHL Kargo

DHL Kargo Kurum İçi Teknoloji Yatırımlarına Hazırlanıyor

Deutsche Post (DHL Kargo) Grubu CEO’su Frank Appel, yaptığı açıklamada, şirketin sektördeki artan  etkinliğine rağmen, lojistik birleşme ve satın alma konularıyla kesinlikle ilgilenmediklerini açıkladı.

Wall Street Journal’a açıklama yapan Appel, sektörel evlilikler ya da şirket satın almakları  yerine şirket içi teknolojiyi geliştirmeye odaklandıklarını dile getirdi. Apple, kurum içi yeni teknoloji geliştirmenin teknoloji odaklı yeni girişimler elde etmekten daha ekonomik olduğunu düşündüğünü de belirtti.

DHL Kargo

“KENDİMİZE ODAKLANDIK”

Appel, “Küresel lojistik alanında birçok büyük organizasyon var ancak biz hala en büyüğüz.  Bu nedenle önümüzdeki dönemde kendimize odaklanmanın daha iyi olacağını düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

DHL Kargo, 2018 yılında  bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 6 oranında büyürken, sınır ötesi e-ticaretin artmasıyla birlikte 61.6 milyar Euro’luk ciroya ulaştı.

Kaynak: Wall Street Journal

https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/TEB.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/MERSİN.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/ODTÜ.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/YTÜ.png

BİZ KİMİZ

KargomKolay; uluslararası evrak ve paket taşımacılığı yapan, aynı zamanda mikro ihracat kabiliyetine sahip bir yurtdışı kargo gönderimi markasıdır.

Dünyadan güçlü iş ortakları sayesinde 220 ülkeye kargo gönderimi yapmak için en ekonomik çözümleri sunan KargomKolay, güvenilir ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir.

Temel Değerlerimiz

İnsan Kaynakları

Basında Biz

Destek

Hemen Ara
Fiyat Al
Whatsapp