Kapıdan Kapıya Kargo Teslimatı Ne Demektir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Henüz bu sayfamız puan verilmedi.)

Kargo sektöründe yüzlerce terimin olması kargo hizmeti alacak kullanıcıların kafasını biraz karıştırabilmektedir. Bu karışıklıkların giderilmesi için KargomKolay.com ekibi olarak yoğun çalışma göstermekte ve kullanıcılarımızın aklında hiçbir soru ve problem kalmaması için çalışma göstermekteyiz. Genel olarak kullanılan terimler global ve yerel olarak ayrılabilmektedir. Bu terimlerin çok kısa açıklamaları olabildiği gibi çok uzun açıklamaları da bulunabilmektedir.

Kargo teslimatı alacak olan kişiler için ya da kargo teslim edecek olan kişiler için bir takım bilinmesi gereken şeyler bulunmaktadır. Genelde teslimatlar kuryeler ile adresten alınır ve hangi ülke ve adrese gönderilecekse hava kargosuna ya da kara kargosuna teslim edilir ve belirtilen adrese gönderilir. Genelde teslimatlar Kapıdan Kapıya şeklinde olur ve ürün sizden çıktıktan sonra direk olarak araçlara yüklenir ve hedef ülkeye ulaştıktan sonra pakete gerekli işlemler yapıldıktan sonra da paketin gideceği adrese gönderilir. Bu işleme Kapıdan Kapıya Kargo Teslimatı işlemi denmektedir. Yani ürün sizden çıktıktan sonra direk olarak hedef adrese gönderilir ve paketi sahibine teslim edilir.

Teslim sonrası kişiden imza ve onay alınır. İmza alındıktan ve ürün teslim edildikten sonra ise sisteme ürün teslim edildi bilgisi girilir ve KargomKolay.com kullanıcılarına da paketin teslim edildiğine dair bilgiler sorunsuz bir şekilde kısa sürede gönderilmektedir. Böylece kargo teslimatı aşamasında hiçbir sorun yaşamadan ve kullanıcıların aklında soru kalmadan teslimat işlemi gerçekleşmektedir.

Kargo teslim edilmeden önce, kargonuzun nerede olduğunu ve hangi işlemde olduğunu öğrenmek için sitemizi ziyaret edebilir, iletişim adreslerinden bizlere mail veya telefon aracılığı ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Böylece çok kısa bir süre içerisinde mevcut teknolojilerimizi de kullanarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/TEB.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/MERSİN.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/ODTÜ.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/YTÜ.png

BİZ KİMİZ

KargomKolay; uluslararası evrak ve paket taşımacılığı yapan, aynı zamanda mikro ihracat kabiliyetine sahip bir yurtdışı kargo gönderimi markasıdır.

Dünyadan güçlü iş ortakları sayesinde 220 ülkeye kargo gönderimi yapmak için en ekonomik çözümleri sunan KargomKolay, güvenilir ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir.

Temel Değerlerimiz

İnsan Kaynakları

Basında Biz

Destek

Hemen Ara
Fiyat Al
Whatsapp