🔎 FedEx Kargo Takip | FedEx Takip İşlemleri

UPS, TNT, FedEx, DHL ile 219+ Ülkeye Kargo

FEDEX TAKİP

fedex kargo takip

FEDEX KARGO TAKİP İŞLEMLERİ

FedEx kargo takip ile dünyanın herhangi bir noktasına gönderilen kargonun ne zaman, nerede olduğu anında ve kolayca öğrenilebilir. Ancak kargonun takip edilebilmesi için bazı olmazsa olmaz bilgilere ihtiyaç vardır.

FedEx kargo takip için, yurtdışı gönderi FedEx ekiplerine teslim edildiğinde paket üzerine yapıştırılan barkod numarasına ihtiyaç vardır. Aynı zamanda FedEx kargo takip numarası bu barkod numarası ile gönderinin o an nerede olduğu online olarak öğrenilebilir.

FEDEX SORGULAMA

FedEx sorgulama ile gönderinizin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda örneğin gönderi gümrüğe takıldıysa bu da FedEx sorgulama ile öğrenilebilir ve yaşanan sorunun çözümü için gerekenler yapılarak kargonun varış adresine ulaşması sağlanır. Sorgulama yapılmaması durumunda gönderi hakkında güncel bilgiler öğrenilemeyeceği için, kargonun teslimatında yaşanacak gecikmelerden de haberdar olunamayacaktır. Bu durumda gönderen kargosu başarıyla teslim edildi sanırken, varış adresindeki alıcı da gönderisini beklemeye devam edecektir. Böylesi bir durumla karşılaşmak için mutlaka FedEx kargo sorgulama yapılmalıdır.

FEDEX KARGO TAKİP SEÇENEKLERİ

FedEx’in kargo takip seçeneklerinin ilki “FedEx® Gönderi Takibi” adını taşıyor. İnternet sayfasının üst kısmındaki FedEx Gönderi Takibi aracı ile, tek tıklamayla gönderi güncellemeleri alabilirsiniz. Burada gönderiler doğrudan ana sayfaya kaydediliyor ve bu sayede paketlerin nerede olduğunu bulmak için oturum açma gerekliliği ortadan kalkıyor.

FEDEX® GELİŞMİŞ GÖNDERİ TAKİBİ

FedEx Gelişmiş gönderi takibi ister 20 ister 20.000 paketin gönderiminde tüm gönderilerin tek noktadan takip edilebilmesini sağlıyor.

fedex takip

FEDEX® MOBİL GÖNDERİ TAKİBİ

FedEx Mobil Gönderi Takibi, en kolay FedEx kargo takip aracı olarak sunuluyor. Nerede olursanız olun gönderileriniz hakkında 7/24 bilgi sahibi olabilmenizi, istediğiniz zaman istediğiniz yerde takip işlemi yapabilmenizi, tek dokunuşla paketinizi takip etmenizi sağlayan FedEx. Barkod tarama ile kargo takibinin kolay yolunu da sunuyor.

REFERANS NUMARASI İLE FEDEX KARGO TAKİP

FedEx kargo takip numarası olmadan da belirli durumlarda kargo takibi yapılabilir. Bunun için gönderici tarafından gönderilere verilen referansları kullanarak gönderilerinizin durumunu takip edebilirsiniz. Hesap numarası ile ya da hesap numarası olmadan takip yapabilirsiniz.

Referans numarası ile FedEx’in “Referans Numarası ile Takip Etme” özelliği ile 30 adede kadar FedEx referans numarası girip kargo takibi yapabilirsiniz.

Fedex Kargo takip bilgileri kargonun teslim edilmesinden sonraki 90 gün boyunca kullanılabilir.

FEDEX KARGO TAKİP BİLDİRİMLERİ

FedEx, gönderi durumu hakkında 5 adete kadar e-posta alıcısına haber verebileceğiniz e-posta bildirimi olanağı da sağlar. Söz konusu bildirim türleri ise şöyle:

  • İstisna Bildirimi:Tahmini teslim tarihinin değişmesine neden olabilecek bir gümrükten geçirme gecikmesi ya da teslimat istisnası olduğunda e-posta alıcısına haber verir. Mesajda takip numarası, istisnanın nedeni ve gereken işlemler ve diğer ilgili bilgiler yer alır. Gümrükten geçirmede gecikme meydana geldiğinde ve uluslararası gönderi gümrük işlemlerinden çıktığından, e-posta alıcısına haber vermek için başka bir otomatik mesaj gönderilir.
  • Teslimat Bildirimi: Bir paket teslim edildiğinde e-posta alıcısına bilgi verir. Bu mesajda takip numarası, gönderenin adı, teslimat tarihi/saat ve varsa paket için imzayı atan kişinin adı yer alır.
  • Ayrıntılı Sonuçlar:Ayrıntılı sonuçlar sekmesinde o sırada gösterilen ayrıntılı takip sonuçlarını e-posta alıcısına bildirir.
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2017/03/service_cell_inner_01.jpg

E-Ticaret Sitesi Entegrasyonu

Sağladığımız teknik altyapı ile sepete ürün eklendiğinde anlık olarak adrese teslim kargo fiyatı hesaplanabiliyor.
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2017/03/service_cell_inner_06.jpg

Yurtdışına numune / paket gönderimi

Göndereceğiniz numune veya paketin en güvenli şekilde yerine ulaşması için ihtiyacınız olan tüm paketleme bilgilerinde size destek oluyoruz.
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2017/03/service_cell_inner_07.jpg

Mikro / Kolay İhracat

Sunduğumuz üstün pazaryeri çözümleri ile mikro ihracat artık daha kolay!
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2017/03/service_cell_inner_08.jpg

Yurtdışına evrak gönderimi

Tek adımda hesaplanan en ekonomik fiyat ile 220 ülkeye evrak gönderebilirsiniz
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/TEB.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/MERSİN.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/ODTÜ.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/YTÜ.png

BİZ KİMİZ

KargomKolay; uluslararası evrak ve paket taşımacılığı yapan, aynı zamanda mikro ihracat kabiliyetine sahip bir yurtdışı kargo gönderimi markasıdır.

Dünyadan güçlü iş ortakları sayesinde 220 ülkeye kargo gönderimi yapmak için en ekonomik çözümleri sunan KargomKolay, güvenilir ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir.

Temel Değerlerimiz

İnsan Kaynakları

Basında Biz

Destek

Önemli Not : Tüm Avrupa, Amerika, Afrika, Orta Doğu ve Asya'da Çin dahil kargo çıkışlarımız devam etmektedir!
Hemen Ara
Fiyat Al
Whatsapp