Nasıl Çalışır?

kargomkolay nasıl kullanılır

Yurt dışı Kargo Fiyatlarını Nasıl Hesaplarım?

Ana Menümüzde bulunan fiyat hesaplama ekranından;

Göndereceğiniz (Varış) Ülke Seçimi

Toplam Ağırlık Seçimi (Sistem 30 kg’ye kadar hesaplama yapmaktadır) daha ağır yükleriniz için 0850 550 55 00 üzerinden veya whatsapp hattımız üzerinden destek alabilirsiniz.

Eğer birden fazla farklı koli ebatı var ise sisteme girişini yapın

İsim, Soyisim ve Telefon Numarası girdikten sonra varsa kampanya kodunuzu girin yoksa ‘Fiyatları Göster’ Butonuna tıklayarak hesaplamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen Kurye Çağır Nedir?

Ana Menümüzde bulunan (www.kargomkolay.com) ‘Hemen Kurye Çağır’ alanından gerekli bilgilerinizi bırakarak kurye talebinde bulunduğunuz araçtır. Bilgilerinizi girdikten hemen sonra ekiplerimiz sizinle iletişim kuracaklardır.

Kargo Takip Servisiniz Var mı?

Kargomkolay TNT, UPS, FEDEX VE DHL servislerini size sunduğu için ürünlerinizi kargoladıktan sonra size SMS veya E-Mail ile kargo takip numaranızı paylaşır. Siz de kargo takip sayfamızdan (https://www.kargomkolay.com/yurtdisi-kargo-takip/) gönderinizin güncel durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/TEB.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/MERSİN.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/ODTÜ.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/YTÜ.png

BİZ KİMİZ

KargomKolay; uluslararası evrak ve paket taşımacılığı yapan, aynı zamanda mikro ihracat kabiliyetine sahip bir yurtdışı kargo gönderimi markasıdır.

Dünyadan güçlü iş ortakları sayesinde 220 ülkeye kargo gönderimi yapmak için en ekonomik çözümleri sunan KargomKolay, güvenilir ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir.

Temel Değerlerimiz

İnsan Kaynakları

Basında Biz

Destek

Hemen Ara
Fiyat Al
Whatsapp