Ödeme ve Fiyatlandırma Seçenekleri

Ödeme Seçeneklerim Neler?

Kargomkolay’ın size sunduğu ödeme seçenekleri; Kredi Kartı ile Mail-Order. Ödeme tipi ve Banka Havalesi şeklinde gerçekleşmektedir. Ek olarak Kredi açarak ta uygun fiyatlardan yararlanma imkânınız bulunmaktadır. Bunun için 0850 550 55 00 no’lu müşteri hizmetleri hattımızdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

Fiyatlarınız Neden Bu Kadar Uygun?

KargomKolay toplu satın alma gücü ile nihai tüketiciye en uygun fiyatları sunar. Böylelikle senede bir gönderi yapan müşterinin alabileceği fiyatlarda daha uygun fiyat anlaşmaları yapar ve bunu müşterilerine yansıtır.

Fazla Gönderi Yaparsam İndirimli Fiyatlardan Faydalanabiliyor muyum?

Ayda 4 gönderiden fazla kargo yapıyorsanız 0850 550 5500 numaralı hattan müşteri temsilcilerimize ulaşmanız halinde size özel olarak hazırlanacak fiyat listelerini kullanabilirsiniz.

Bekleyen Faturalarımı Nasıl Öderim?

Kargonuzda çıkmış olan fazla ağırlık sebebiyle ya da içerideki kredinizin bitmesi halinde hesap bakiyenizi kapatmak için 0850 550 55 00 no’lu müşteri hizmetlerinden muhasebe departmanımıza ulaşabilir ve soruna çözüm bulabilirsiniz.

Kart Bilgilerim Saklanıyor mu?

Kart bilgileriniz sistemde ödeme işlemi yapıldıktan sonra saklanmakta ve herhangi bir diğer kurum/kuruluş ile paylaşılmamaktadır.

Sigorta Hizmeti Veriyor musunuz?

Sigorta hizmeti kargomkolay.com üzerinden anlaşmalı olduğumuz sigorta kurumları aracılığı ile yapılmaktadır. Sigortalama hizmetinden faydalanabilmek için lütfen operasyon ekiplerimiz ile 0850 550 55 00 no’lu hattımız ile gönderiniz öncesinde irtibata geçiniz.

Kampanya Koşulları Nelerdir?

  • İndiriminizi kampanyada belirtilen tarihlerde kullanabilirsiniz.
  • Kampanya sadece Türkiye’de geçerlidir.
  • Kampanya sadece KargomKolay internet sayfasında (www.kargomkolay.com) geçerlidir
  • Bir kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.
  • DRN LOJİSTİK A.Ş. herhangi bir ön bildirimde bulunmaksızın, kampanya koşullarını tek taraflı değiştirme hakkına sahiptir.

https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/TEB.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/MERSİN.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/ODTÜ.png
https://www.kargomkolay.com/wp-content/uploads/2019/10/YTÜ.png

BİZ KİMİZ

KargomKolay; uluslararası evrak ve paket taşımacılığı yapan, aynı zamanda mikro ihracat kabiliyetine sahip bir yurtdışı kargo gönderimi markasıdır.

Dünyadan güçlü iş ortakları sayesinde 220 ülkeye kargo gönderimi yapmak için en ekonomik çözümleri sunan KargomKolay, güvenilir ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir.

Temel Değerlerimiz

İnsan Kaynakları

Basında Biz

Destek

Hemen Ara
Fiyat Al
Whatsapp