İnternet Üzerinden Yurtdışına Satış Yapmak Mümkün Müdür

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy kullanıldı, 5 üzerinde ortalama 5,00 puan aldı.)

Dükkanı bulunan veya elinde bir takım ürünleri bulunan kişiler daha fazla kar yapabilmek ve daha fazla satış yapabilmek için internet sitelerini yani e-ticaret sitelerini açmak isterler. Böylece daha fazla kar yapacaklarına inanırlar ve bu gerçekten de doğrudur. Çünkü internet sitesine günde yüzlerce kişi girebilmekte ve ürün alımı yapabilmektedir. Bu nedenle insanlara büyük bir ekmek kapısı olan e-ticaret sayesinde gerek yurtiçine gönderim yapabildikleri gibi yurtdışına da gönderim yapma yolu açılabilmektedir. Ancak bu işlemleri yapabilmek için öncelikle bir takım adımları sürdürmek ve devam ettirmek gerekmektedir. Aksi takdirde sorunlar olabilmekte ve bu sorunlar büyüyebilmektedir.

Öncelikle elimizdeki ürün veya ürünlere uyumlu olacak ve marka değerimizi ortaya koyacak olan bir alan adı belirlemeli ve seçmeli ardından bu alan adını kayıt etmeliyiz. Böylece internet sitemizin adını belirlemiş olup, marka işlemlerimizi de yapmış olabilmekteyiz. Daha sonrasında satılacak olan ürünleriniz hazır ise alan adını bir hosting ile bağdaştırmalı ve sonrasında tema kurulumlarınızı ve ürün girişlerinizi yapmalısınız. Böylece ürünleriniz siteye yüklenecek ve çalışmalar devam edecektir.

Daha sonrasında yapmamız gereken ürünlerimizi müşterilerimize göndermek amacıyla bir kargo firması ile anlaşmak olacaktır. Yurtdışı gönderimlerinde öncü olan KargomKolay.com ile sözleşme yapmanız ve çalışma göstermeniz, size büyük bir kolaylık ve kar marjı sağlayacaktır. Böylece kargo ücretleriniz yarı yarıya düşecek ve gönderimleriniz daha ucuza olmuş olacaktır.

Tüm bu işlemleri ayarladıktan sonra ise tamamen işiniz pazarlama ve reklama kalmış olmaktadır. Ne kadar çok reklam yapar ve seo işi ile sitenizi yükseltirseniz, o kadar da para kazanır ve bu işte ilerleme gösterebilirsiniz. Hatta bir zaman sonra normal dükkanda kazandığınız paraların çok daha fazlasını internet üzerinden sağlayabilirsiniz.

Ödüller
En iyi Kurumsal Şirket Ödülü
Ulus. Tic. Loj. Topluluğu Ödülü
Food City Logistics Ödülü

BİZ KİMİZ

KargomKolay; uluslararası evrak ve paket taşımacılığı yapan, aynı zamanda mikro ihracat kabiliyetine sahip bir yurtdışı kargo gönderimi markasıdır.

Dünyadan güçlü iş ortakları sayesinde 220 ülkeye kargo gönderimi yapmak için en ekonomik çözümleri sunan KargomKolay, güvenilir ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir.

Temel Değerlerimiz

İnsan Kaynakları

Basında Biz

Destek

Hemen Ara
Fiyat Al
Whatsapp